Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość molik książkowy

Od kiedy zaczęłyście czytać dzieciom książki??

Polecane posty

Gość gość
Właściwie od początku urodzenia czytam swojej córeczce bajeczki. Teraz juz tylko na dobranoc, wcześniej było to częstsze zjawisko( to dlatego, że ma teraz więcej zajęć). Natomiast zmieniło się to, że teraz razem przeszukujemy oferty w księgarni matras i razem wybieramy te książeczki, które ją interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd było zainteresowanie a u mnie było bardzo wcześnie bo chyba pół roku miało, ale były to proste książeczki dostosowane do wieku dziecka czyli głównie kolorowe obrazki okraszona kilkoma zdaniami. Fascynacja książeczkami trwała 1,5 roku. Teraz ma niecałe 3 lata i stracił zainteresowanie książeczkami. Ma fazę na inne rzeczy, więc na razie książkowa przerwa, ale kiedyś temat myślę powróci. Książki typu Muminki czy Dzieci z Bullerbyn to myślę za kilka lat dopiero. Jak dziecko całkiem opanuje znaczenie wyrazów i będzie praktycznie wszystko rozumieć i swobodnie sie wysławiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam czytac juz od okresu niemowlęcego. Kupowałam też materiałowe książeczki zeby oswoić syna z książka. Dobre podpowiedzi jak k i kiedy czytac dzieciom można znaleść na http://kidini.pl/jakie-ksiazki-czytac-dziecku/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolter

A może po prostu audiobooki? Zobaczcie - tylkodlamam.pl/dlaczego-oczy-kota-swieca-w-ciemnosci-audiobooki-dla-dzieci/ Zakładam, że na pewno was zainteresują, ale czy to pozycja na pewno dla was, to już oceńcie sami. Tzn. czy zainteresują wasze dzieci. To takie wybrane audiobooki. U nas np. dzięki nim zainteresowaliśmy córkę czytaniem, bo powiedzieliśmy, że tylko niektóre książki mają wydanie audiobookowe, a wszystkie są tak fajne 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×