Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1cal

PO CZYM SZYBKO ROSNĄ WŁOSY?? KTO ZAPUSZCZA-WCHODŹCIE CZ.2

Polecane posty

a ta nafta to na jakie włosy ? moje są b. delikatne ..a słyszałam , ze nie można no takie używać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgjgh
a ja jak przestałam uzywac chemii i sama zaczełam scinac sobie włosy to rosna mi jak cholera ciagle je scinam a one rosna i rosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
ale jakiej chemi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatz
nic sie nie stanie twoim delikatnym wloska xD ja uzywalam przez jakis czas i rewelacja. mialam bardzo zniszczone wlosy od prostownicy i lokowki takze juz po pierwszym zastosowaniu widzilam roznice ...goraco polecam ...a co do tego czy po nafcie rozna szybciej niepowiedzilabym ..nie widzilam zadnej roznicy. rosly normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziex .a nafta pociemnia włosy ?.. ja własnie po testach gimnazjalnych jutro niemiecki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatatatatatatata
zalezy o jakie wlosy chodzi:) brwii i rzesy bardzo szybko rosna po keratynie,sa bardzo mocne po niej i szybko odrastaja :D zas wlosy na glowie po skrzypie:) pije codziennie napar ze skrzypu i oprocz tego ze dla skory jest zbawienny to na dodatek wlosy rosna mi 3cm na miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillllo
a ja jem codziennie cebulę i marchewkę i mi już włosy nie wylatują i są grubsze a rosną też szybko, ale dopuki nie ścięłam, zawsze miałam długie i chyba poprostu tak mam, że szybko rosną zimą miałam jakiś kryzys, nie rosły i wypadały, załamałam się, ale teraz jest OK. Mogę teraz spokojnie zapuszczać do pasa, albo i dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjkh
chemi czyli odzywek, pianekitp nie stosuje prostownicy suszarki i jest git:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
ale mi by bez odżywki włosy się plątały ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollyy
hej! a ja mam pytanko do LILLLY. w jakiej postaci jjesz tą cebulę codziennie? tzn. zmażysz czy na kanapki czy co z nią robisz?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatz
Edunia to prawda ze nafta przyciemnia wlosy ale po bardzo dlugim stosowaniu i nprawde niewiel uzywajac przez poł roku moze zobaczysz jakies troche cimniejsze :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatz
a gdzie mozna kupic ta kreatyne ...i jak ty ja stosujesz ...niewiem wgl co to jest :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilllo
musi być to surowa cebula, ja plasterki kładę na kanapki, np. ze serkiem czy pomidorem. Pychota:) Jadłam parę razy surową, ale strasznie gryzła w gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatz
lillo a codzinnie jedna głowke trzewba zjec?:D:D czy tylko jedna kanapke i ilka plasterkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jestem po odzywce z zoltkiem, olejkiem i paroma kroplami cytryny, po tym wax na cieplo(niegdy wczesniej nie podgrzewalam;d)i włosy mam miekkie jak marzenie ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d a ga a
jak to podgrzewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chibi77
A ja też chcę żeby włoski mi rosły szybciej. Z tym że ja jestem chlopakiem i właśnie nie wiem, czy mi też coś by to dało, bo teraz to mi włosy sięgają, może do połowy uszu tak na długość(nie wiem ile to) a chciałbym mieć co najmniej do ramion no i tu jest pytanie. czy można kupić jakieś kosmetyki w przeciętnej drogerii, i jak stosować np. je, żółtko, czy też cytryne, gdzie kupić cały ten skrzyp, i co tak naprawdę pomaga w poroście, a nie np. "żeby były puszyste/lekkie/miękki/itp."? i nie wiem czy to tu, ale jest coś żeby rosły włosy na rękach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young
Ja tez chce zapuścic włosy. Teraz mam tak gdzieś do ramion a chciałabym mieć Gdzieś za łokcie więc długa droga jeszcze pezde mna. Włosy rosna mi strasznie wolno. Mam ładne lekko kręcace sie włosy lecz przykrywa je warstwa brzydkich prostych i połamanych włosów. Czy macie jakieś pomysły co moge z tym zrobić???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chibi77
No właśnie, tylko że ja mam proste włosy które sie ukladaja w taki jakby hełm, wiecie o co chodzi. znaczy nie taki kujoński, tylko jakby lekko postrzępiony, w każdym razie potrzebóję czegoś dla facetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna długowłosa
ja od zawsze mam długie włosy w tej chwili dłuższe niż do piersi ale fakt że trzeba długo czekać na takie cudo no i bardzo dbać, bo gdy tego nie robiłam musiałam czesciej je podcinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Love crys
Mi też włosy strasznie wypadaja, a to dlatego, że używałam prostownicy przez dłuższy czas. Od miesiąca prawie nie miałam jej w ręcach i widzę, że moje włosy nabieraja blasku. Teraz susze je suszarką i na okragłej szczotce. Zazywam tabletki zawierające biotynę oraz piję 2 łyżeczki soku z pokrzywy. Moje włosy jakby mniej wypadały. Jednak to jeszcze zbyt krótki okres czasu, bo tylko tabletki- 2 tygodnie, a pokrzywa- 2 dzień. Jednak jestem pewna dobrej myśli. Pokrzywa przyspiesza też wzrost włosów(udowodnione medycznie). Jeśli ktoś pije lub pił pokrzywe niech wypowie się na jej temat oraz na temat tabletek: Humavit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
ja tylko c moge powiedzieć, że suszenie 100 razy bardzij niszczy włsoy niż prostowanie ! i taka też troche, bo ma ostre końce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlecykowaa
i taka szczotka też troche, bo ma ostre końce *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillllo
wystarczy kilka plasterków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feliksina
zapuszczam włosy stosuje Wax codziennie pije SKRZYP I pokrzywę , mam nadzieje że beda szybciej rosły ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×