Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanija25

wczoraj spotkałam się z chłopakiem z sympatii,było bardzo miło,świetnie

Polecane posty

Wiec jej poradzilam, zeby wyluzowala i nie szukala dziury w calym, tylko cieszyla sie z fajnenj randki na ktorej byla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
ale nie wszyscy mają takie szczescie i spotykaja kogos na swojej drodze.ja mam pecha,naprawdę,a wszystko przezywam i biore do siebie,nic nie poradze bo taki mam charakter.moge sobie wmawiac ze to obcy facet i mam podejsc z dystansem,ale jeszcze nikt mi się tak nie podobal jak on.a zostaje olana więc niestety jakos nie jestem przykladem optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
ale co to za randka jak sie komus nie podobasz,z czego się tu cieszyc,ze gosćpozobaczeniu ciebie się juz nie odzywa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty najmadrzejsza
tu nie chodzi o zaklepanie pierwszej lepszej pary spodni...ona nie pisze ze przyszla wiosna i ma ruje:O tylko ze umawia sie z chlopakami ktorzy jej sie nie odpowiadaja i odwrotnie,a teraz spotkala takiego ktory JEJ ODPOWIADA i nic z tego,wiec nie leci na kazdego ktory jej okaze zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
pewnie zaraz uslysze ze jestem stara i durna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się ;) będzie dobrze poszukaj lepiej chłopaka w swoim otoczeniu ;) Internet to raczej nie za ciekawe miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
wlasnie o to chodzi,ze w koncu spotkalam kogos kto mi się podobapod wieloma względami,a on mnie tak po chamsku olał:( no i co tu myslec o sobie.tylko to ze musze byc naprawdebrzydka i beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ide stad! dziewczyno poczytaj jakies ksiazki, o samoocenie, a konkretnie naprawie.moze psycholog? powaznie mowie. Ja bym zrozumiala, gdyby facet na spotkaniu nie wykazywal sie rozmowa, skrocilby czas trwania randki, nie zapytal nawet o nr telefonu, zostawil cie na ulicy, nie wspominajac o odprowadzaniu. idz do lekarza dziewczyno, bo sama sobie krzywde robisz.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia natura D
no spojrzmy prawdzie w oczy-nie podobam mu się tak, taka opcja jest prawdopodobna ale inne opcje także - bardzo mu się podobasz ale jest żonaty o czym nie powiedział i nie napisał -ma problem sam ze sobą i nie wie czego chce - ma niejakie braki w ogładzie i nie ma pojęcia, że po spotkaniu powinien wysłać smsa -kumpel podrywacz uswiadomił go, że na dziewczyny najlepiej działa jeśli się je "przetrzyma" po spotkaniu, żeby nie były zbyt pewne faceta itd.... NIE WKRĘCAJ SOBIE HANKA! OBSERWUJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ja tak mysle
dziecko, Ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem- czy masz konto zawieszone czy nie to tak wlazlas na sympatie...Wniosek jest jeszcze gorszy- sledzilas go.. A to juz dla faceta nie jest mile. Wyluzuj i mej szacunek do siebie- jedno co sie sprawdza- jesli facetowi zalezy, to na pewno sie odezwie. Jesli mu nie zalezy ale bedzie widzial,ze Ty za nim latasz- po prostu potraktuje Cie jak okazje i wykorzysta. Taka ich natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
w moim otoczeniu nie ma nikgo wolnego,chcoiaz za tydzien zaczynam nowa pracę. no ale ja i tak nikogo nie znajde.teraz juz zaczynam wierzyc ze cos jest ze mna nie tak.a przede wszystkim wygląd.wiec ja juz wole sie pogodzic z tym wszystkim.na sympatiii niebede sie logowac,próbowalam tyle razytam ze dochodze do wniosku ze to nie miejsce dla mnie.zostawiam je takim jak ten facet z wczorajszej randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whitmorka
Autorko, Ty naprawde myslalas, ze faceci na sympatii umawiaja sie z jedna kobieta na raz:D Przeciez w wiekszosci przypadkow to nieudacznicy, ktorzy nie potrafia nawiazac kontaktu z kobieta w realu i zyja zyciem wirtualnym. Sympatia to caly ich swiat, wiec chyba nie myslisz, ze facet po jednym spotkaniu usunie konto czy tez przestanie szukac kolejnej kandydatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ja tak mysle
oj, ale generalizujecie.. Autorka ma problem z soba, a takie smuty niestety odpychaja.. Mowie to z doswiadczenia. Radosc w oczach i szacunek do siebie sa jak magnes- mowie to ja- ktora z sympatia miala duzo wspolnego. W zalewie tipsiar z malym iq taka postawa jest wyrozniajaca- jesli chcemy spotkac kogos wartosciowego. Jesli facet na to nie zwroci uwai znaczy- ze nie zna sie na priorytetach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
ale o to chodzi,ze skoro bym mu się strasznie nie podobala to po co zadawal mi tyle pytan co lubie,co robie,czym sie in itd itd idt.po co bral ten numer,po co odprowadzal na przystanek i czekal ze mna na autobus? a tylko wracam do domu a tu takie rozczarowanie.nie rozumiem go i tyle.ale moze po rpostu tak wypadało i dlatego tak sie zachowal mimo ze nie jest mną zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999999999
spokojnie moze sie jeszcze odezwie a sympatia wcale nie jest taka zła ja tam faceta poznalam i juz 9 miesiecy razem jestesmy...a roznie to bywalo na poczatku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliutra
to jakiś gnom, olej go :) ja swojego też poznałam na sympatii, po pierwszym spotkaniu pierwsze co zrobił to zawiesił konto :) i oczywiście od razu odezwał się na gg, jak tylko dotarł do domu ze spotkania, jesteśmy razem 5 miesięcy tak więc nie wszyscy są tacy beznadziejni, trzeba po prostu trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
ehh,musze go jakos olac,bedzie ciezko,ale na szczescie zaczynam prace bede miala mase obowiazków,w ogole nie bede myslec o facetach.wole byc sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia natura D
a przede wszystkim wygląd.wiec ja juz wole sie pogodzic z tym wszystkim. problem nie leży w facecie tylko w tobie. Popracuj nad samooceną dziewczyno i UWIERZ... żadnemu zakochanemu facetowi nie będą przeszkadzały początki twojego cellulitisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whitmorka
Ja rozumiem rozczarowanie autkorki, bo jesli facet wraca z udanej randki i jest zadowolony, ze poznal tak fajna kobiete, to nie siedzi potem godzine na sympatii. Tak jak pisalam, facet umawia sie z wieloma kobietami i szuka tej najlepszej(czytaj najladniejszej). Jak jej nie znajdzie, to pewnie sie do ciebie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
no wlasnie,ci ktorym sie podobalam raczej do razu sie odzywali itd. co do tego to byłam pierwszą osobą z ktorą sie spotkal z sympatii.widac ma zamiar rozgladac się dalej.a co do szukania na sympatii to ja mam juz zupelnie dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty najmadrzejsza
wiesz co wez nie marudz juz i wez sie w garsc,pokaz swoje zdjecie to zobaczymy czy naprwde z ciebie taki straszak jak sama sie oceniasz ,tylko sie wykrecaj bo skoro masz konto na sympati to nie powinno byc problemem wklejenie tu na forum fotki...czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm ja tak mysle
naprawde nie umiesz czytac ze zrozumieniem- problem tkwi w Tobie,jak sie bedziesz tak dalej mazgaic bedziesz kupka nieszczescia no i latwym zerem dla emocjonalnych hien. Idz mamie pomoz w przygotowaniach do swiat, zrobisz cos pozytecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
wlasnie,co to za udana randka jak facet od razu po powrocie siedzi na sympatii.i jeszcze zeby ta randka byla nieudana to bym wiedziala ze nie ma co, i olac.ale bylo wrecz przeciwnie.przynajmniej dla mnie,dla niego widac nie,chociaz dobrze sie z tym kryl. mam zamiar go olac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
nie mam zamiaru wklejac tu swojego zdjecia.a na sympatii juz mnie nie ma.zreszta nie wazne,czy ja po to tu napisala zeby ktos teraz ocenial mój wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
ehh,tylko sie zdołowalam,zawsze znajda sie tacy, co to zgnoją człowieka nawet jak i tak jest już zgnojony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999999999
a mi sie wydaje ze przesadzasz zadzwoni luzik :)zobaczysz mam takie przeczucie. a moze jakas wiadmosc mial i z poczty sie logowal i tam długo sie swieci nawet jak sie juz wylogujesz mowie Ci .ze niby dostepny a kogos juz nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
wiec pewnie jestes naprawde brzydka masz beznadzieja figure ,jestes nuda i nie pociagajac dlatego randka okazala sie klapa a terz siedz i placz bo on cie olal,dobra terapia:D jestes smieszna a przedewszystkim sama nie wiesz czego chcesz🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×