Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hanija25

wczoraj spotkałam się z chłopakiem z sympatii,było bardzo miło,świetnie

Polecane posty

Gość hanija25
ale kto ci karze pisac w tym temacie?masz maly wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanija, wiec zaloz sobie bloga. Pousuwasz wszystkie krytykujace Cie komentarze, zostawisz tylko te przyklaskujace, i bedziesz w swoim zywiole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
nie prawda,mimo tego co pisze,to krytyka mi pomaga bo szybciej sie ogarne,wiec chyba troche zle mnie oceniacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja kononowicz
hanija25 no jak to nie pojechano po mnie.jak nie desperatka to ze zaraz potrzebuje terapii......jak ci 10 osob mowi ze jestes pijana tzn ze tak jest! i basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhejhej
hanja pisz sobie co chcesz, masz prawo do tego!Forum dla wszystkich!Masz ochote sie zalic zal sie, on sa tutaj "Wszyscy Swieci"Kazdy z powodzeniami zyciowymi same idealy!;) Jestes mloda, masz prawo zeby tak sie czuc, facet Ci sie podobal.A oni niech sobie pierdola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhejhej
No.wa - A Ty sprobuj na odloty.pl!Kretynko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja kononowicz
hanija25 nie prawda,mimo tego co pisze,to krytyka mi pomaga bo szybciej sie ogarne,wiec chyba troche zle mnie oceniacie przepraszam ty masz shizofremie raz piszesz ze cie tu gnoja i jak ty biedna a raz ze cie pomagaja slowa krytyki wez ty sie zdecyduj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhejhej
to ja kononowicz -A Ty zrob rzad i wpierdalaj stad!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja kononowicz
hejhejhejhej No.wa - A Ty sprobuj na odloty.pl!Kretynko! to ja kononowicz zprowadze tu porzadek ,nie wyzywaj kogos od kretynek marna istoto ,dziecko bylas kiedys na portalu odloty?? no.wa nie pisze tu nic o seksie ,nie wiem dlaczego ci sie jakies dziwnie skojarzenia wysuwaja ,niewyzyta jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhejhejhej . nastepny kompleks. wykazmy sie zrozumieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhejhej
Latika -Tak wzbudza we mnie i co??Masz z tym problem??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhejhej
No.wa -dodaj jeszcze bezkompleksowa!Bedzie good!Mam kompleksy a co Ci do nich??Ty ich nie masz debilko...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja kononowicz
[zgłoś do usunięcia] hejhejhejhej to ja kononowicz -A Ty zrob rzad i wpie**alaj stad! czyzby hanija 25 stracila cierpliwosc ,chce dac upust swojej zlosci i zaczela pisc sama z soba z podzialem na dwa nicki:D hehe niezle teatr dramatyczny z podzialem na dwie role,troche kultury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhejhej
Latika -Widocznie nie masz ciekawszego zajecia, skoro interesujesz sie czyimis kompleksami!:classic_cool:Moze chcialabys mi pomoc w walce z moimi kompleksami???:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja kononowicz
hejhejhej a coz to za agresor se wlaczyl,dziecko przestan bluzgac ..chcesz zeby zwrocic na ciebie uwage tak robia3-4 latki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mam kompleksy? Tak, ale raczej niewiele. Staram sie nad nimi pracowac. I nie traktuje ich w kategoriach konca swiata. Moze dlatego ze mam swiadomosc ze nikto nie jest doskonaly:) Hmmm...mialam napisac ze Ty jestes tego przykladem, ale Ty to jednak skrajnosc, hybryda nawet :) Hhehehe. zanim potraktujesz jako komplement i zaczniesz sie radowac , sprawdz pojecie w slowniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhejhej
to ja kononowicz -Tylko czekalam na to!Wiedzialam ze zaraz takie podejrzenia:D:D:D Tego sie nie dowiesz kretynko!Tylko ja i autorka zna prawde!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja kononowicz
prawda jest jak dupa kazdy ma wlasna ...czyz nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
oj,napisalam ze niektorzy mnie tu gnoją bo to prawda,ale mowie ze czesc tek krytyki pozwala mi się ogarnac co nie znaczy ze to jest mile. druga kwestia,to jest wlasnie forum po to zeby sie nad sobą uzalac,jak ktos nie chce tego czytac to po co tu wchodzi,zeby dorzucic swoje marne trzy grosze? poza tym,zanim wyrazicie swoja opinie,moze ktos postawil by sie na moim miejscu.jak byscie sie czuli gdyby ktos kto wam się podoba,i z ktorym spotkanie bylo swietne,bez zarzutu itd wszedl od razu po spotkaniu z wami na sympatie i sie nie odzywal. nie chodzi o desperacje,bo ja wcale nie liczylam ze to juz musi byc ten itd.chodzi o to jak sie poczulam.dosyc marnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhejhej
No.wa -Slownik zawsze mam pod reka i nie uwazam zeby bylo cos w tym zlego debilko!"Nikt nie jest idealny" nie tylko kompleksy wizualne mialam na mysli Ty widocznie rozumiesz tylko tyle ile chcesz zrozumiec!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaak robia sobie castingi
Hania nic sie nie martw!. Faceci z tych serwisow randkowych to zwykle swinie i tchorze! Ja ostatnio poznalam takeigo jednego, tak sie mna zachwycal jaka to jestem inteligentna swietna i och i ach i ciagle narzekal ze na tym serwisie same puste laski siedza a ja jestem taka inna. W koncu sie z nim umowilam, bardzo dobrze sie rozmawialo, na koniec juz proponowal drugie spotkanie, ze sie zgadamy itd. Jednak na drugi dzien zupelnie przestal sie odzywac. Wtedy napislam mu ze skoro mu nie odpowiadam to niech chociaz mi to szczerze powie a nie sie nie odzywa. Wtedy on mi na to ze poznal inna osobe ktorej musi poswiecic czas, ktorego jednoczesnie nie ma. Co za cham! Po 2 dniach od spotkania juz zaraz sobie kolejna wspaniala znalazl, chociaz podobno same puste laski tam siedza! I teraz tez ciagle siedzi na tym serwisie i szuka kolejnych kandydatek na casting. Powiem Ci, ze juz mam dosyc tych fiutow i postanowilam, ze teraz to ja sie bede sie nimi bawic i przebierac. a co! niech czuja sie jak zwykly towar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhejhej
to ja kononowicz -Ooooo autorka sie pojawila!!!:classic_cool:Kretynko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nikt nie jest idealny" Po czym wnosisz ze mialam na mysli tylko wyglad? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhejhej
Taaak robia sobie castingi -Zgadzam sie z Toba, dobra rada dla autorki:)Ja tez tak robie przebieral wybieram...a co!Oni moga to my tez mozemy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
dzięki,chociaz postanowienie bawienia sie teraz facetami to tez chyba nie jest dobry pomysl.nie bedziesz przez to szczesliwasza.ja powiem szczerze ze bylam tam kiedys,i tam siedzą w wiekszosci ci sami ludzie,do tej pory.wiec ja mysle ze to są wieczni poszukiwacze "czegos lepszego".najlepsze rozwiązanie to chyba dac sobie spokój. ten na szczescie nie wciskal mi kitów wiec jest o tyle lepszy.tak naprawde nie mam mu nic do zarzucenia przeciez w niczym mnie nie oszukal.a to ze nie jestem w jego typie to tak juz jest.tylko ten temat nie byl po to zeby go objezdac,tylko po to zeby sie wyzalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhejhej
No.wa -Skonczylas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy skonczylam? :) Nie zaczelam wlasciwie, nie chcialam zebys sie pogubila w potoku slow, i niezrozumialych terminow:) A co ? Jezyka w gebie zabraklo ? Strasznie przewidywalna jestes ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanija25
chyba tak.a mysle ze skoro ten od mojej randki dopiero zaczal przygode z serwisem to przezywa to zachlysniecie sie tym serwisem,to ze jest taki wybór,moze przebierac i wybierac.tylko chyba tak nie jest.niektorzy maja tam farta ale niektorzy siedza latami moe nie warto szukac nic na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×