Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Kobiety z wózkami, a komunikacja miejska

Polecane posty

Powinny kasować 4-5 biletów w środkach komunikacji miejskiej. 1 normalny za siebie(2 w przypadkach rozrostu gabarytów po ciąży) 1 ulgowy za dzieciaka 1 normalny za wózek 1 normalny za głupotę Dziękuję za uwagę :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek zazdrośnik jakis chyba, nigdy nie miał kobiety przecież. Ciekawe czy tez tak o swojej kobiecie będzie mówił, jeśli w ogóle jakas go zechce, w co wątpię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kasuję 1 bilecik
bo jestem {cool}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, 1 to bym mu dała za sklecenie kilku zdań i w sumie jakiś - tam odzew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mawronciu może chociaż podpowiesz mi, jak mam sobie z nimi radzić? 😭 Nie mogę źle się odezwać lub popchnąc, bo zaraz zlatuje się kilku błędnych rycerzyków pouczających mnie. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba pomóc a nie się gapić jak cielę co to za wysiłek dla takiego super faceta jak ty>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiara ja sie nie poruszalam komunikacja miejska Za duzo kasowania" Już Cię kocham. ❤️:classic_cool:🖐️ "trzeba pomóc a nie się gapić jak cielę " W czym niby? Wjeżdża mi taka na nogę i ja mam jeszcze w czymś pomagać? :o🖐️ A raz jeden dzieciak mi zapaprał spodnie swoim żarcie. 😡🖐️ "super faceta" Z której strony? :o Jestem przegranym prawiczkiem. :P:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz mi sie przypominaja rozdarte dzieciaki biegajace po plazy.Sypia piaskiem i dra sie jakby z dziczy byly:o A mamusie?Wiadomo na urlopie:O Co chwile jakas lata i szuka wlasnego dziecka:o Jak mozna dziecko zgubic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no i co z teg ze wysoka ,szczupla itd" To czym się objawia Twoje spaprane podejście do siebie? :P🖐️ "Zaraz mi sie przypominaja rozdarte dzieciaki biegajace po plazy.Sypia piaskiem i dra sie jakby z dziczy byly A mamusie?Wiadomo na urlopie Co chwile jakas lata i szuka wlasnego dziecka Jak mozna dziecko zgubic?" odechciało mi się jakichkolwiek wakacji przez Ciebie. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo narzekam i jak widzisz moje sposoby nawiązymania.utrzymywania znajomosci na ktorych mi zalezy wychodzą dennie /żałóśćnie ..cholera nic nie wiedze ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×