Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Kobiety z wózkami, a komunikacja miejska

Polecane posty

Nagadać? na glupote nic se nie poradzi a to ja kiedys dostalam opieprz za to ze na siedzenie obok postawilam torbe podrozna , babka sie tak na mnie wydarla ze szkoda gadac ... powiedziala cos w stylu " Ludzie nie maja gdzie usiasc a Pani torbe stawia ! a skasowala Pani bileci za nia....?" A ja na bezczela wyjelam bilecik i kasowalam mowiac z ironia " zapomnialam , a teraz pasuje ? " Babce kopara opadla :classic_cool: Nie bedzie mi glupi babszyl mowil co moge a czego nie , wiem ze dobre wychowanie nakazuje zdajac torbe i dac usiasc ale babka tak mnie wkurzyla ze nie bylo bata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, spadam na obiadek a szoruje na miasto pić nalewke za 3 zł pod pociągami i jak stary zuł narzekac na zycie ;) :D :P Miłego dnia 🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprostowanie : o ile pamietam nie powiedzialam TAK wiec nie dorabiaj historie :P A blog jest tylko dla wybranych , przecie nie bede obnażała sie przed wszytskimi a juz napewno nie przed ludzmi z kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ale by cię zabolało " co? :classic_cool:🖐️ Mexx nie jestem wybrany? 😭🖐️ Teraz to mnie zraniłaś, z masazu cycuszków nici. :P🖐️ I tak czekam na linka. :P prosiłem Cię byś nie pisała o czymś czego nie zamierzasz rozwinąć. :P😭🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Mexx nie jestem wybrany? Teraz to mnie zraniłaś, z masazu cycuszków nici. I tak czekam na linka. prosiłem Cię byś nie pisała o czymś czego nie zamierzasz rozwinąć. \" Wgląd do moich bazgrołów bedzie mal kumpel i Ci wszytscy ktorzy stykna sie z blogiem a Ty? hmm... no wiesz... tam jestem anonimowa a Ty bedziesz wiedzial ze ja to napisalam wiec wiesz... nic z tego aczkolwiek nie mowie nie , moze kiedys zapodam wypociny przy przyplywie dobrego humoru :P No jak to nie rozwinelam? pochwalilam sie a potem napisalam co to dokladnie jest wiec nie marudz Miluś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No wiecie Wiara ma to cos co przyciaga i nawet jakby zalozyl nawet najbardziej beznadziejny temat to i tak by rozwijal sie . " To coś to wyraz prawiczek w nicku. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to raczej nie to :P A zauwazyles ze mimo iz masz 1 czlon nicku "prawiczek" to i tak wszytscy zwracaja sie do Ciebie per Wiara? A do innych prawiczkow mowia "prawiczek "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie to raczej nie to A zauwazyles ze mimo iz masz 1 czlon nicku "prawiczek" to i tak wszytscy zwracaja sie do Ciebie per Wiara? A do innych prawiczkow mowia "prawiczek " " Na kropke gadają kropka. :P🖐️ Ja sądzę, że to jest to. Pariczki cieszą się tu niezwykłą popularnością. :classic_cool:🖐️ Brzydula nie wiesz co tracisz. 😭🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czesciej pisza prawiczek niz kropka , zreszta dopiero teraz to sie przyjelo wczesniej bylo prawiczek i prawiczek . Mylisz sie to nie o to chodzi , osobiscie widzac nick prawiczek wychodzilam z topiku bo zazwyczaj takowi pisali ze kobiety sa "brudne " , zle , to szmaty i dziwki a Oni to sa super przystojni ale szukaja tej jedynej itd itd a Ty dzieki Bogu tego nie robisz i chwala Ci za to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ciekawe na jego topiki odpowiadają same kobiety i te same kobiety tj. Ja, ItsOnlyMexx_20, Mawronka i Brzydula30. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×