Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Kobiety z wózkami, a komunikacja miejska

Polecane posty

" bo narzekam i jak widzisz moje sposoby nawiązymania.utrzymywania znajomosci na ktorych mi zalezy wychodzą dennie /żałóśćnie ..cholera nic nie wiedze , " Po pierwsze wybierasz złych facetów. :classic_cool:🖐️ Po drugie nie doprowadzasz sprawy do końca. Za wszelką cene chcesz, żeby On zrobił niby pierwszy krok. Albo niech facet o Ciebie zabiega, albo Ty się do niego po prostu odezwij bez podchodów. :)🖐️ Biedactwo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ,jakk on mi sie wydaje jak go ,do niego mam sie odezwac,sie wydaje taki''obcy''zimny''majaczę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a rozdartych dzieciakow?" Naturalnie też. 😡🖐️ jak to dobrze, że chociaż sąsiedzi mają już wyrosnięte. :classic_cool:🖐️ "ja od jutra zacznę jeździł w komunikacji z taczką " :D genialny pomysł, trzeba im tez jakoś życie uprzykrzyć. :classic_cool:🖐️ "jak ,jakk on mi sie wydaje jak go ,do niego mam sie odezwac,sie wydaje taki''obcy''zimny''majaczę" Słuchaj, będziesz miałą przynajmniej jasnośc. Skoro koleś nie ma jaj by Ci powiedzieć, na czym stoisz to musisz to z niego wydusić. :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chlera wydusze z niego : jesteś wariatką ,nie znam cię i jesteś desperatką ,itd ...choelrna cholera po kakao mi tak zostało:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleś jest zakompleksiony, więc tak to Ci na pewno nie odpowie. 🖐️ Sądzę, że on się napawa faktem, że się za nim uganiasz. Ja Ci radzę, przestań na jakiś czas to może się chłopak osmieli. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez drogi prawiczku,słabo dziś słabo ;) 1. płacę za wózek 2. placę za siebie 3. od 3-roku życia płacę za dziecko nie wymysliłeś nic kontrowersyjnego :p pfeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z autorem ciezarowko z przyczepkami czyt. z wozkami i z zaladunkiem czyt z dzieckiem, powinny kasowac pare biletow albo zapieprzac na piechote . w tramwaju/autobusie za duzo miejsca zajmuja a jeszcze jak dzieciak drze jape to juz istna masakra .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakim prawem .. a i najbardziej sie boje tej ciszy , jak on nie odpowie nic?? serio..:O a zresztą co mam mu powiedzieć : cześć ,ja to ja , i po za tym nie wiem dlaczego nie porozmawialam z taba od trzech tygodni, nigdy tak sie nie czułam ,głupia jestem i wogóle nudna jak flaki z olejem ..za przytulenie będę kochac jak pies..\'\' ksiązkę zaczne pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze zagadaj go, jak bedzie sam, bo w towarzystwie może zgrywać macho. 🖐️ Po drugiej zagadaj go, gdy Ty będziesz sama, bo koleżanki go mogą speszyć szczególnie gdy zobaczy na ich twarzach grymas. :o:classic_cool:🖐️ Jezeli nie odpowie to tylko z powodu zawstydzenia lub zmieszania. A to łatwo wyczytasz z twarzy. na osobności raczej na 99% cos odpowie. :classic_cool:🖐️ Możesz z tego jeszcze wygrnośc ale musisz się posłużyć humorem. Obrócić to nieodzywanie się w żart. :classic_cool:🖐️ Smiała jestes o ile mi wiadomo, więc nie powinnaś mieć z tym problemu. :classic_cool:🖐️ Musisz postawić się w jego sytuacji. Zwróciła uwagę na niego laska o której mógł sobie tylko pomarzyć. Możę się bać że robisz sobie jaja, a nawet jeżeli nie to boi się, że jak go poznasz to się odkochasz. :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstydze sie a jak by sie zapytal co to bylo w piatek?jak siępotoczy ły obsrewacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze, jak zobaczy, że tez się wstydzisz poczuje się bardziej męsko. :classic_cool:🖐️ Byc może nawet przejmie inicjatywę. :D🖐️ Najprawdopodoniej się o to nie zapyta, bo pewnie było mu wtedy głupio, jak się na niego apiłyście. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D przepraszam ale poszłam spać .. pewnie że mu głupio było:D a mi dopiero jak:D oglądałam kawałek Cejrowskiego , ale bym żółwia zjadła :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie skasuję żadnego biletu
§ 3. Przejazdy bezpłatne. Do przejazdów bezpłatnych uprawnieni są: Posłowie na Sejm i Senatorowie - na podstawie ważnych legitymacji. Radni Rady Miasta (Gminy) w granicach administracyjnych danego miasta (gminy) - na podstawie ważnej legitymacji radnego. Dzieci do 4. roku życia, tj. do dnia 4. rocznicy urodzin, wraz z wózkiem - na podstawie oświadczenia osoby opiekującej się dzieckiem w czasie podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rób co chceszz.. przyjemnośc jakaś tam zawsze będzie ale pomyśl sobie takie prezenty gratis: Zakażenia bakteryjne * kiła * rzeżączka * chlamydiozy (w tym zakażenia C. trachomatis) * wrzód weneryczny * czerwonka bakteryjna * ziarniniak pachwinowy Zakażenia wirusowe * HIV * opryszczka genitaliów * WZW * wirus opryszczki zwykłej * HBV * kłykciny kończyste * HTLV 1 i 2 Zarażenia grzybicze * kandydoza Zarażenia pasożytnicze * rzęsistkowica * świerzb * wszawica łonowa * ameboza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź normalnie w cholerę , szacunek bym straciła do takiego osobnika .. juzz nie widadomo czy gorsze dzivki czy wyrywanie małolat na imprezach z push up-ami .. ps;jesli wybierasz to drugie ,to poproś o dowód bo mogą cię przymknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×