Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prawiczek z wiarą

Kobiety z wózkami, a komunikacja miejska

Polecane posty

Z tymi biletami to pojechales :P Powinni zrobic specjalne autobusy dla Pań z dziecmi , szlag mnie trafia jak jade , caly autobus zapchany , nie ma gdzie placa wstyknac hehe a babki z wozkami sie wpieprzaja , no masakra , ludzie! troche pomyslcie !!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Z tymi biletami to pojechales Powinni zrobic specjalne autobusy dla Pań z dziecmi , szlag mnie trafia jak jade , caly autobus zapchany , nie ma gdzie placa wstyknac hehe a babki z wozkami sie wpieprzaja , no masakra , ludzie! troche pomyslcie !!! " Dokładnie. Dlaczego my mamy cierpieć za ich zachcianki(bądź nieumyślnośc)? :classic_cool:🖐️ Nie szukam księżniczki, przecież z góry nie wiem, jaka jest dziewczyna. :P🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka ładna pogoda , slonko swieci , powietrze pieknie pachnie , zyc nie umierac w Wy na kafe siedzicie , wstydzcie sie :P oj wstydzcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas to jest jeszcze lajt ale w Uk , babki potrafia z podwojnym wozkiem wpierdzielac sie i moze nie uwierzycie ale jak na dole nie ma miejsca to wpierdzielaja sie na górę , no zesz kurde mac , zawsze akie zamieszanie jest ze szkoda gadac . Głupota , głupota i jeszcze raz głupota !!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno wrocilam ze spaceru , zjem obiad i znowu lecę na podwórko :P Chcialam sie jeszcze pochwalic czyms :D Napisalam na bloga cos a la wierszyk , nie no moze nie wierszyk a takie hmm... dygresje o budowie wiersza i eseju :D Jestem z siebie dumna :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×