Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ruskaja_Djewuszka

a ja się bzykałam na prawo i lewo, i nie żałuję . zazdroscicie?

Polecane posty

hę? Jestem czadowa, z wieloma spałam, z którymi miałam do czynienia. Fajnie tak. A nie, że z jednym całe życiE, JAK WY. Biorę tabletki, używam gumek, a teraz jestem w stałym związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak jak ja
i też nie żałuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjhghgh
a czego Ci zazdrościć tego rozepchania? można miec kilku partnerow ale na prawo i lewo to gratule, trzeba bylo za kase dupy dawac chociaz mialabys cos z tego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna zuzannaaa
a ja nie i nie żałuję czego tu żałować? że ma się szacunek do samej siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym razem orange
a mialam Cie za rozsadna kobiete:O stracilas w moich oczach duzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że mogło, ale nigdy nie zapomniałam o gumce, płynach plemnikobójczych i innych specyfikach. Lubię seks, ale zawsze bezpiecznie. Nie za kase kochaniutki, wtedy byłam na różych spotkaniach, kolacjach, były to osoby, których nie sptokałam pierwszy raz. Znałam już je wcześniej. Teraz nie. Czuję sie w pełni zaspokojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam szacunek do sie bie.Przykro mi "Tym razem orange ", że nie spełniam twoich oczekiwań. Ale ja się fajnie czuję, i jestem doświadczona. Dovrze, że nie jestem 18 letnią gówniarą co wiele w życiu dokonała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
Pochłaniając się w sferze seksu ... na bank kosztem intelektu ... :O Czego tu zazdrościć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dalera
Zazdrościcie ;-)? Ale czego? Bo przeciez nie tego, ze jestes dziwką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna dziewczyna
oby tak dalej russian girl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalnie weszlam tu zeby
Ruska dziewoja.. może matrioszka jakas pierwsza lepsza spod lampy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
Gdybyś tyle wiedzy liznęła ... co fiutów ... to może i bym zazdrościła... ale tak? :O to czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem dziwką, mój chłopak również miał kilka i nnych dziewczyn i dobrze, teraz wie jak się za wszytsko zabrać. No ruska ruska :D Dziękuję jeb, za zrozumienie wedle mojej osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam.............
ooo... takie szczere wyznanie na forum... zaraz zostaniesz okrzyknięta dziwką i szmatą bo "matki Polki" i "prawiczki" tego forum tudzież faceci co bzykają co popadnie ale żony szukają "dziewicy" nie wiedzieć czemu? będą tobą gardzić. Uważam że jest ok i każdy człowiek "wyszaleć" się za nim założy rodzinę, bo ci nie wyżyci bez obrazy to połowa forumowiczów tych " zdradzających" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna zuzannaaa
seks nie jest tym co mnie pociąga tak jak wiedza na przykład, czy, samo życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghuyty
przeraza mnie glupota ludzka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
Poddając się najniższym instynktom, nie wyróżniłaś się z zwierząt ... Tyle to potrafi każde zwierzę ... A rozwijanie intelektu, to już zarezerwowane dla bardziej rozwiniętych istot ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
Ciekawe kiedy zdążyłaś liznąć tej wiedzy ... w czasie obciągania brudnych fiutów? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna dziewczyna
kazdy postepuje w zyciu wedle jego woli i uznania. W zyciu liczy sie dobra zabawa - doskonala swiadomosc tego maja russian girls :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam.............
Jurginia..... i co się tak irytujesz, widocznie dałaś się sprowokować slowu "zazdrościcie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
enamorada enamorada@tlen.pl - oczywiście ... że wyklucza ... uważasz, że ktoś rozwinięty chwaliłby się, że przeleciały go tabuny fiutów? Uważasz, że ktoś reprezentujący wyzszy poziom intelektualny, jest w stanie puszczać się, jak zwykły królik? Uważasz, że intelektualna istota, gdy zobaczy fiuta, przestaje myśleć i puszcza się? nie, nie i nie ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam.............
każdy żyje po swojemu, to że autorka tak życie , jak dla mnie nie skreśla ją jako przyszłą matkę czy żonę. Trochę sprowokowała tematem ale baz tego " nie żałuję.zazdrościcie" TUTAJ była by bez szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna dziewczyna
drogie panie - nie badzmy zanadto konserwatywne.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Uważasz, że intelektualna istota, gdy zobaczy fiuta, przestaje myśleć i puszcza się? \" Czy ty troszkę myslisz? Kto tu pisał o puszczaniu sie na widok fiuta? Tym bardziej na widok jakiegokolwiek fiuta? Jak Ty widzisz facetów tylko przez pryzmat fiuta to gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dobra pamiec
ruskaja a ty pracujesz?wydawalo mi sie,ze pisalas ze masz 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×