Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ruskaja_Djewuszka

a ja się bzykałam na prawo i lewo, i nie żałuję . zazdroscicie?

Polecane posty

Gość eee tam.............
oj kochana,, trochę już przeżyłam i życzę ci malutkiego poroża... głupia naiwna Cipeczko z zasadami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam.............
bo te co się "pusszczały " zawsze będą dla was zagrożeniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak napaisałam, ty możesz wybić sie wulgarnością i chamstwem w swoich wyowiedziach. Niski poziom wypowiedzi dityczący MOJEGO pochodzenia Ja rówież ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i siak
może jest tu jakaś puszczalska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja sprawa
ja sie nie bzykalam na prawo i lewo i nie mam żadnego związku albo jest tylko jakis taki nie okreslony bo już miesiąc nie widzielismy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybnia i pleśń
"hę? Jestem czadowa, z wieloma spałam, z którymi miałam do czynienia. Fajnie tak. A nie, że z jednym całe życiE, JAK WY. Biorę tabletki, używam gumek, a teraz jestem w stałym związku" masz na pipie całą kolekcje grzybów po kutasach swoich byłych każdy kontakt pozostawia na zawsze ślad w postaci zmienionej flory bakteryjnej i grzybiczej pipsko masz aż splesniałe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niefandziwki
ruska dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jedynie potrzeby chwalenia sie tym na forum. Co kogo moze obchodzic jak gdzie i z kim tudziez ile razy? Po co sie tlumaczysz po chwili, ze nie jestes dziwka? Nie interesuje mnie co prawda taka "wiedza", ktorej mozna liznac ;) , ale jesli wystarcza ci kaska i seks, to no problem. Tylko ... z czym do ludzi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja gdziekolwiek napisałam, że jestem dziwką?! To jest kafeteria, tu sa inne Zwyczaje, tu pytasz o wszystko. Ja przykładem opisuję moje życie. Jedni piszą , że mieli okropne i nudne życie, że są dziewicami a ja piszę , że mialam bogate życie seksualne i nadal je mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wytłumacz mi jak mozna być dziewicą do 25 roku życiai uprawiac seks dopiero po ślubie? Dla mnie własnie to jets niepojęte. Nie tobie stweirdzać jakie jets moje życie, tymbardziej nie masz podstaw żeby uznać je za nieudaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są i to ogromne....są ludzie ktorym sex nie jest do niczego potrzebny - szacunek , podziwiam ich bradzo, bo dla mnie jest jak powietrze ALE nie sex z byle kim i byle gdzie , bez uczuć ???? jak tak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosjaninkatowice
Ruskaja_Djewuszka>>>> gdzie mieszkasz i ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam prześledzic cały temat, gdzie wyjasniłam na czym polegał seks z osobami które znałam. Wtedy może zorzumiesz co miałam na mysli mówiąc, bzykałam się na prawo i lewo. To był seks z uczuciem: pociagał mnie, lubiłam go za to jaki jest w środku, poczucie humoru, towarzyski...Ale wygląd zewnętrzy był i jest bardzo ważny, jednak nie byli oni ludźmi z którymi miałabym spedzic zycie Nie czakam na imie tania, mam swoje sto razy ładniejsze. rosjaninkatowice--> mieszkam na półudniu Polski, ale niestety mój wiek na kafeterii jest tajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nie przeczytalaś to na jakiej podstawie mozesz miec zdanie?>?!! Przepraszam, ale uważam za głupie to co mówisz, aczkolwiek masz prawo uważac mnie za dziwkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj używasz maila que_bonito_eres@o2.pl lub tlen.pl tutaj też http://i40.tinypic.com/312cx08.gif ale jesteś już Espanolka, pewnie pół polka i pół espanolka :D Tutaj http://i43.tinypic.com/inxtlt.gif masz 22lata i jesteś z Bielska. A tu piszesz \"Ja puszczalską mogłam się nazwać kilka lat temu\" więc kiedy??W gimnazjum?? hahaha Inny mail jaki używasz to kariniaaaa@interia.pl..jak znajde cie na NK to zaraz fotki będą :p 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajesz fotyyyy
dajesz!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×