Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ruskaja_Djewuszka

a ja się bzykałam na prawo i lewo, i nie żałuję . zazdroscicie?

Polecane posty

Gość Jurgina
enamorada enamorada@tlen.pl - też jesteś carycą? wtedy tak ... jeśli nie ... to jesteś nikim ... nie da się tyle poświęcać czasu na seks nie ograniczając innych dziedzin ... to niemożliwe, bo każda doba ma 24 h ... dla każdego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam.............
Jurgina... sranie w banie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
Ale Wy intelektem szastacie ... hehehe ... :) Jakże mylne stwierdzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks 5 razy dziennie jest krótki i wierz mi, mam czas na wiele innychprzyjemności i obowiązków. Śpię nawet odpowiednią ilość godzin i znajduję czas na kafeterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
Tak się składa, że u mnie decyduje głowa, a nie cipa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrafisz mówic po rosyjsku
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam.............
Jurgin....a ty jak łączysz pożądanie z intelektem to współczuję, wiesz a wiesz co to spontaniczność??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiec kmam dobra
spontanicznosc czyli sex po kolezensku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
Ruskaja_Djewuszka (que_bonito_eres@o2.pl) - teraz zaczniesz pewnie wymieniać rozliczne doktoraty uzyskane itd. ale to tylko będą słowa... A fakty? Fakty są takie, że zakładasz topik o tym, że Twoje życie, to jedno wielkie bzykanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
eee tam.............- po to mam inteligencję, aby zachowywać się inteligentniej niż królik ... czy norka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało. Wychowałam się w Polsce. Wracając do tematu, tak moje życie to jedno wielkie bzykanie, bzykanie to przyjemność, super uczucie, więc moje życie jest przyjemnością i cieszę się nim bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej jak zycie jest jednym wielkim bzykaniem niz jednym wielkim narzekaniem. Napisalas, ze wielcy ludzie nie maja czasu na seks, a potem jak napisalam, ze Caryca Katarzyna byla nimfomanka to nawet nie zaczailas o co chodzi. Idz juz spac, bo jutro msza na 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrafisz mówic po rosyjsku
:( zawsze chcialem sie nauczyc rosyjskiego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
pamiec kmam dobra spontanicznosc czyli sex po kolezensku dokładnie i jeszcze spontaniczność = myślenie cipą zamiast głową ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug naukowcow: Gorące zbliżenie wsparcie dla mózgu To mózg nakazuje produkcję enzymów i hormonów, które tak cudownie na ciebie działają. To on odbiera zmysłowe doznania - miliony połączeń nerwowych pracują nad tym, byś doznała rozkoszy. Mózg ma jednak wymagania - potrzebuje odżywiania przez dobrze dotlenioną krew, właśnie taką, jaka jest po uprawianiu seksu. Wydajność mózgu po erotycznych uniesieniach jest ogromna! Pamięć i koncentracja działają bez zarzutu. Przed tobą trudny egzamin? Zrób sobie przerwę na seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
enamorada enamorada@tlen.pl - a ja Ci odpowiedziałam, że jeśli będziesz carycą, to to nie jest aż taki problem ... ale jeśli nie, to jesteś, tylko chorą dziewuchą ... Bo nimfomania to jednak objawy poważniejszych zaburzeń ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i myślę cipą i jestem z tego zadowolona :D Czuję się fajnie,mam dotleniony mózg, przyżewam orgazm kilka razy dziennie, potem mogę się skupić na innych, bardzo ważnych sprawach jak praca. Jurgina nie odpowiedziałaś, jstes dziwcą? Wiesz w ogóle po czym piszemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw sie dowiedz co to jest nimfomania :O To, ze ktos lubi seks i ma udane zycie seksualne nie oznacza, ze jest nimfomanka :O Wiem, co mi napisalas, tylko ze to nie mialo nic wspolnego z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiec mam dobra
Ruskaja to jedynie francuskiego moze Cie nauczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ona nie ma pojecia czym jest dobry seks. Albo dziewica, albo kochajaca sie "po bozemu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
enamorada enamorada@tlen.pl - taaaa... koleżeński seks na pewno mieli na myśli ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrafisz mówic po rosyjsku
a nie wiesz może gdzie można sie nauczyc? bo wszytskie szkoly zaczynaja się dopieor od października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
enamorada enamorada@tlen.pl - tak jak Twój cytat z tematem ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiec mam dobra
potrafisz... francuz jest lepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieli na mysli orgazm, z kim to robisz nie ma w tym przypadku znaczenia. Myslisz, ze twoj mozg jest mniej dotleniony jak masz orgazm z kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety francuskiego cię nie nauczę, a rosyjskiego nie znam na tyle żeby móc zacząć cie uczyć :D ALe bardzo fajny jest. Ja się uczę z książek, sama. Jurgina, powiedz mi, masz udane życie seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj cytat byl zaprzeczeniem Twojego twierdzenia, ze seks odmozdza. Wedlug medycyny seks zwieksza wydajnosc mozgu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiec mam dobra
Ruskaja a niedawno taka zakomplesiona bylas na kafe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
Seks 5 razy dziennie ... i kariera ... taaaaaa .... pewnie pracuje po 16 h a potem ... 5 kolegów obsłuży ... tak to jest naturalne ... :P Kity, to wciskać babci ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrafisz mówic po rosyjsku
francuskiego tez nie potrafie , ale teraz musialbym nauczyc sie rosyjskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×