Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ruskaja_Djewuszka

a ja się bzykałam na prawo i lewo, i nie żałuję . zazdroscicie?

Polecane posty

Gość Jurgina
enamorada enamorada@tlen.pl - bo odmóżdza, gdy się go nie stosuje zgodnie z zaleceniami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiec mam dobra
:O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :o :O :O :O :O :O :O :O :O :o :o :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :o :o :o :O :O :O :O :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiec mam dobra
przeciez to gowniara:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ze mam kompleksy. Piszę o tym, że zrobię sobie silicony, że nie chcę dzieci i mam je. Ale co ma piernik do wiatraka? W tym temacie piszemy o seksie. Nawet jeśli odbywa się on 5 razy dzienie to JUrginia. A jakie są zalecienia? I to ty dziewico jesteś ich autorką? Z pewnością skorzystam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
enamorada enamorada@tlen.pl - no na pewno nie jako pasja główna i obsługiwanie kolegów ... Ciekawe, czy mamusi opowiadasz, jak to się dotleniasz z kolegami? Skoro to takie normalne, to opowiedz im ... jak to córeczka dba o intelekt ... hahahaha ... Szkoda, że tylko na dotlenianie masz czas ... a tego tlenu w życiu nie wykorzystasz ... :P Bo jakoś dotąd tego nie wykorzystałaś ... pustka, aż dudni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
Zacytuj naukowców ... będzie z Ciebie dumna ... hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiec mam dobra
jak zaczela pojawiac sie na kafe to pisala,ze mieszka z rodzicami,chodzi do szkoly,po cichu pali Marlboro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę z matką rozmawiać o seksie. Zauważ, że w tytule napisałam w czasie przyszłym. Uprawiałam seks z osobami które znałazm, a niekoniecznie byli oni moimi kolegami. UprawiaŁAM. Czyli teraz mam stałego partnera, którego nie zdradzam, i nie zamierzam, Spróbowałam w życiu wielu fiutów, i nie żałuję tych czynów. Mam z czym porównywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moja mamusia juz dawno nie mieszkam, widuje ja 2 razy do roku i nie musze jej sie pytac o pozwolenie w tych sprawach ;) A gdyby mnie zapytala to nie mam nic do ukrycia, jestem dorosla i moge decydowac o swoim zyciu seksualnym. Zreszta z tego co wiem, to moi rodzice tez sie lubia "dotleniac" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiec mam dobra
no widzisz nie da sie ukryc wielu rzeczy:P nie sledze a duzo przesiaduje na kafe ze wzgledu na prace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
Ruskaja_Djewuszka (que_bonito_eres@o2.pl) - chyba faktycznie nie wiesz, o czym piszesz ... jesteś tą dziewuszką z malboro ... A najlepsze to, że są takie, które wyszły z cienia ... zachwycone koleżeńską spermą we włosach ... i dumne z tego ... w imię nauki ... buahahahaha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz dziecko, ja mam 29 lat i mam prawo sie cieszyc swoim zyciem seksualnym. I seks nie jest dla mnie zadna nowoscia, ktora sie zachlysnelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
enamorada enamorada@tlen.pl - no tak sami naukowcy ... buahahaha ... Pobiegnij jutro uświadomić sąsiadkę ... pewnie ucieszy ją ... wymienicie się kolegami ... albo podeśle Ci swoich ... Jaka Ty będziesz mądra, jak już obsłużysz całe miasto?! ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz, nie jestem jedyną palaczką z malboro na kafeterii. Z uwagi na pracę? Zarabiasz pieniądze siedząc na kafeterii? A ty widziałaś chociaż raz spermę? Kochana, między koleżeństwem, a osobą którą ZNAM jest różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam.............
ale dlaczego tylko skrajności ...czy sex bez związku to tylko "puszczanie " się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dobra pamiec
posrednio zarabiam sledzac kafe:P nie Ty jedna palisz Marlboro ale Ty pisalas cos o popalaniu ukradkiem:P a sperme dziecko widzialam:P mam wiecej lat niz Ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Jurgina, i z nowu sprowadzasz seks do wulgarnisci. To, ze ktos ma udane zycie seksualne nie oznacza, ze pojdzie do lozka z kazdym, ktory sie nawinie. Do lozka chodze tylko z tymi, na ktorych mam ochote i jesli sie z tym czuje komfortowo. Poza tym wole miec stalego kochanka, ktory zna moje cialo niz robic to po pijanemu w dyskotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
eee tam.............- bystra i dotleniona spójrz na tytuł ... w przerwie na numerek zapomniało Ci się o czym była mowa pewnie ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurgina, z osoby mającej swoje zdania, w jednym topicu przeszłaś na wulgarną cnotkę, której najprawdopodobnije skończyły się argumenty, i zbłądziła w swoich przekonaniach. Pytanie dotyczące spermy bylo skierowane do Jurgieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisze o mnie, a nie o autorce topiku. Zreszta ona tez nie chodzila do lozka z kazdym zulem tylko z tymi, ktorzy ja podniecali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
enamorada enamorada@tlen.pl - nic nowego nie wniosłaś ... "nie z każdym żulem, tylko z tym który się podoba" - buahahaha ... nie mam więcej pytań ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam.............
Jurginia ..jutro palmowa niedziela..... idz przygotuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
Przepraszam: "nie z każdym żulem, tylko z tym którzy ją podniecali" ... :D hahaha .. Intelekt wybujały zapewne, skoro nawet żule podniecają ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam.............
chociaż jak dla mnie nie musisz bo palmę masz już w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do enamorada
ty to chyba zadnych zasad i wartosci wyzszych nie uznajesz w zyciu:(Czytalem cie kilka razy i wstyd za takie kobiety Tej ruskiej sie nie dziwie.W koncu ruska dziwa ale ty enamorada to chyba nasza,polska?Wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurgina
eee tam............. - teraz to ja idę, na romantyczną noc z moim ukochanym ... w odróżnieniu do Was ... Żule pewnie już siedzą w kanałach, to kto Was podnieci? ... mam nadzieję, że nie macie żadnych zwierzątek w domu ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×