Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lily*

Czy facet będzie zdolny poczekać z seksem do ślubu?

Polecane posty

Jeśli dziewczyna nie jest dziewicą ? :P uprzedzam: chodzi o moją koleżankę, zrobiła się ostatnio bardzo religijna. I właśnie zastanawiam się czy istnieje szansa że takiego spotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamanipulowana
ja tez nie jestem dziewica i tez czekam do slubu z seksem...mam 29 lat i 5 lat nie bylam z facetem w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josió Wilkupnik
śmiechu warte. ;) Po co niby chce czekać do ślubu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamanipulowana
jak kocha to poczekac ...z moim psycholem jestem a raczej bylam 8 miesiecy i seksu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamanipulowana
bo mam straszny uraz do facetow...i teraz czuje sie taka czysta i nie dam sie nikomu wykorzystac....jak kocha to poczeka a jak nie to niech...spier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josió Wilkupnik
Wstawię cytat niejakiej ewelinki. Tyczył się on seksu przed ślubem, czy też braku jego. Dla mnie on jest dobrym tłumaczeniem dla panienek, które nie chcą uprawiać seksu przed ślubem. Jestem pewna że gdyby na kafeterii napisała jego dziewczyna, coś w stylu: "On mnie rzucił, bo nie chciałam jeszcze seksu" to podniosłyby się głosy: "nie kochał cię, jak kocha to poczeka, zapomnij o palancie". Podczas gdy ja widzę to inaczej. Miłość to zaspokajanie swoich potrzeb. I nie mówimy o jakichś chorych potrzebach, tylko o najnaturalniejszej rzeczy pod słońcem. Zamiast więc "gdyby kochał to by poczekał", warto zastanowić się nad "gdyby kochała to przełamałaby się co do seksu lub przynajmniej pieszczot".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze... trudno powiedziec. jesli na trafi fajnego chłopaka to i owszem jesli nie nedzie miała wygórowanych potrzeb. ale jesli pozna naprawde fajnego kolesia i sie w nim zakocha i nalozy na niego taka deklaracje mimo ze bardzo chciałby sie z nia przespac to bedzie ciezko. nie mowie tutaj o namawianiu, chhoc i tak moze byc ale sam fakt ze dziewczyna wie, widzi po chłopaku ze on tego chce ale musi czekac sprawi ze i noa zacznie myslec czy zrobiła dobrze deklarujac sie zyc czystosci. ja tez tak sobie mowiłam, ze do slubyu nic itp ale niedawno uznałam ze to bez sensu. jesli chce sie miec prawdziwa noc poslubna to lepiej zeby zrobic to duzo wczesniej zeby uniknac np roznych nieprzyjemnych niespodzianek a przed samym slubem na jakies 3-4 miesiace zrobic sobie przerwe. i napewno wtedy tez beda mieli super nockę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie czekał bo to jest chore gdyby dziewczyna była dziewicą i by mi na niej zalezało to bym sie poswięcił ale wiedząc ze ona jest nie dziewicą to to jest nie wporządku wobec przyszlego męża bo by wychodziło na to ze dziewczyna wybawiła sie z innymi a TEMU WŁASCIWEMU kaze czekac to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast więc \"gdyby kochał to by poczekał\", warto zastanowić się nad \"gdyby kochała to przełamałaby się co do seksu lub przynajmniej pieszczot\". I to są święte słowa. Kobiety wymagają lat czekania w imię miłości a same nic od siebie nie dają. To logiczne, że jeśli facet pozna kobietę i powoli zacznie się w niej zakochiwać i usłyszy - po ślubie - to idzie poszukać takiej w której też może się zakochać a która nie będzie go od siebie odpychać latami... Na księcia z bajki szkoda czasu, bo rzadko kiedy się taki trafi... Nie lepiej iść do łóżka, cieszyć się sobą, korzystać? nie rozumiem takich kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda gadać no no
jak wy chłopcy się boicie tego celibatu, hehehhe Złoo...jak facet kocha to poczeka. Sprawdzone. Jak nie kocha to idzie gdzie indziej. I nie latami, jakimi latami? Ślubu nie bierze sie po latach chodzenia. Po latach chodzenia to sę juz własnie nie chce wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda gadać no no
cream...to znaczy? O jakie sytuacje Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda gadać no no A czy Ty wierzysz w miłość od 1 wejrzenia? 1 randki? Bo zdecydowana większość facetów nie... Zakochać się można po 3 miesiącach, pół roku... Mało facetów zdecyduje się być w związku gdzie nie ma jakiegoś powalającego uczucia i na dodatek panna na 2 spotkaniu mówi - seks po ślubie, ślub za 2-3 lata. Oj wiele kobiet (nawet wypowiadających się tu na kafe) mówi o ślubie po studiach, za rok, dewa, cztery... Faceci też się skarżą na takie długie czekanie... Co jeśli panna ma 20 lat, mówi, że chce skończyć szkolę, załatwić mieszkanie a dopiero potem ślub? Facet poczeka? Wątpię. Znajdzie taką, która po roku się do niego wprowadzi a po pół roku pójdzie z nim do wyrka. Ja bym osobiście nigdy w życiu nie czekała np roku, dwóch lat na faceta, bo on chciałby po ślubie. A co jeśli po tych 2 latach, pięknym ślubie okaże się, że do siebie nie pasujemy w łóżku? jak facet kocha to poczeka. Sprawdzone. Może w Twoim przypadku się sprawdziło ale jest wiele takich gdzie ten teks się nigdy nie sprawdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem kobietą ale
popieram w 100% którzy mówią że jeżeli kobieta już nie jest dziewicą to nie normalny jest celibat do ślubu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josió Wilkupnik
Tak, bo jak to jest być z dziewczyną i nie móc z nią czerpać przyjemności z seksu w imię jakiś chorych zasad. Tak, a facet po spotkaniu z dziewczyną wraca do domu i wali gruchę bo przecież ją kocha i szanuje jej wybór co do braku współżycia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to ze są przypadki szczególne i nie o miłosc chodzi tylko o byciu wporządku wobec faceta bądz kobiety : - jezeli kobieta jest dziewicą a facet prawiczek to mogą se czekac jest wszystko wporządku - jezeli facet jest doswiadczony a ma kobiete dziewice i ona chce czekac do slubu to jest do zrozumienia - jezeli facet jest prawiczek i ma kobiete nie dziewice i ona chce czekac do slubu to jest to chore i to nie chodzi o miłosc ze jak kocha to poczeka tylko o to ze ona wybawiła sie z innymi a własciwemi kaze czekac to chore miłosc miłoscią ale trzeba myslec przed szkodą a nie natrzepac partnerów / partnerek a potem nagle celibat w imie czystosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfadfqewfdawdf
Napewno takiego znajdziesz ale ... nie licz na udany seks po slubie :) na cos takiego zgodzi sie facet o malych potrzebach seksualnych i po slubie seks bedzie sie ograniczac do plodzenia ewentualnie powinnosci malzenskiej (co za patologia jak bym widzial ze dziewczyna , zona robi to z powinnosci to juz wiecej bym jej nie tknol .Czekac jakis tam czas bo dziewczyna sie boi , potrzebuje czasu , musi bardzo zaufac , itd oki moge na to isc nie ma problemu ale jezeli dziewczyna mi kaze czekac bo ,,, religina sie zrobila to sory ale nie wchodze w taki uklad , trzeba miec wlasny rozum a nie slepo sluchac tego kto cos wymysli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego nie da sie czytac
popadacie ze skrajnosci w skrajnosc , polowe wypowiadajacych sie na leczenie psychiatryczne skierowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrtererrttr
oczywiscie, ze tak, jesli naprawde kocha, ale ty jestes glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"chodzi o moją koleżankę, zrobiła się ostatnio bardzo religijna. I właśnie zastanawiam się czy istnieje szansa że takiego spotka \" jak gość bedzie stricte religijny to pewnie tak. no ale ona powinna koniecznie zrekonstruowac błonę :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jezeli facet jest doswiadczony a ma kobiete dziewice i ona chce czekac do slubu to jest do zrozumienia - jezeli facet jest prawiczek i ma kobiete nie dziewice i ona chce czekac do slubu to jest to chore i to nie chodzi o miłosc ze jak kocha to poczeka tylko o to ze ona wybawiła sie z innymi a własciwemi kaze czekac to chore " przecież te 2 przypadki niczym się nie różnią no poza testosteronową mentalnością :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxzxzc
"mam 29 lat i 5 lat nie bylam z facetem w lozku..." a wczesniej pewnie bylas z kilkunastoma, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiesza mnie szmaty, ktore najpierw się kurwią, a potem stwierdzają, że to brak szacunku do siebie, staja sie bardzo religijne i nagle deklarują "seks po slubie". A jak facet sie nie zgodzi (bo czemu mialby sie godzic?) to oczywiscie padają stwierdzenia "on cie nie kocha". Zalosne debilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vdoz
"jak kocha to poczeka a jak nie to niech...spier" Zapytam krótko. Czemu ta czekajaca-do-slubu-nie-dziewica nie jest dziewica? Czemu ona nie czekala do slubu? Najpierw trzeba bylo sie wyszalec po dyskotekach dajac dupy na lewo i prawo? Niech taka... spier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydki Niski Beznadziejny ..różnią się tym ze to zazwyczaj kobiety decydują z kim idą do łóżka więc ona decyduje to jest ta różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vdoz
"No bo takie są zalecenia kościoła i biblii " powiedz to tej twojej kolezance. I zapytaj czemu nie jest dziewica, skoro slubu nie miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"óżnią się tym ze to zazwyczaj kobiety decydują z kim idą do łóżka więc ona decyduje to jest ta różnica " ale i tak jedno jest przelaciane a drugie nie 🖐️ a facet to nie decyduje :O 🖐️ poszedł byś z każdą bo powiedziała by że ma ochotę sięz tobą przespać? aż tak zdeserowany i łątwy jesteś cream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydki Niski Beznadziejny ..nie jestem desperatem i nie lece na wszystko ale mimo wszystko to kobieta ma decydujący głos np : stoi 10 przystojniaków i jedna fajna dziewczyna faceci ją adorują a ona se wybiera tego kogo chce proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×