Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anula24111

Zaplace za nauke nakladania zelu !

Polecane posty

Gość anula24111

Witam dziewczyny! Od kilku miesiecy interesuje sie tipsami....sama do tej pory chodzilam do kosmetyczki do salonu i nie powiem zebym nie przeplacala...dlatego postanowilam sie sama tego nauczyc...sporo juz czytalam na temat medody zelowej...rodzaji zelow,paznokci i przyrzadow...jednak nie mialam okazji na nikim pocwiczyc i nie mialam nikogo DOSWIADCZONEGO kto mogl by mnie poprowadzic i powiedziec co w ktorym momencie robic i jak zeby paznokcie mialy rece i nogi :) Czy jest tu na forum dziewczyna ktora ma praktyke i wie co robi !! i jest w stanie mi pokazac, i mi wytlumaczyc jak mam robic tipsy zebym ja i ewentualne osoby byly zadowolone Rozumie ze pomoc ta nie byla by bezinteresowna..chce osobie zaplacic...ewentualne zainteresowane dziewczyny prosze mi napisac ile by to kosztowalo :-) Dodam ze jestem z Jaworzna kolo Katowic nie ma problemu z dojazdem do kogos (jaworzno sosnowiec myslowice katowice chrzanow i okolice) lub u mnie w mieszkaniu w Jaworznie :) Szukam dziewczyny ktora wie ze jej wiedza jest na tyle duza ze bedzie mi wstanie odpowiedziec na ewentualne pytania i wszystko pokazac :) Prosze piszcie nsa mojego maial anula241@gmail.com Z gory dziekuje i pozdrawiam! Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×