Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nel0205

TANIE, MODNE sklepy internetowe z odzieżą, obuwiem lub dodatkami.

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie bardzo dobrym sklepem internetowym z dodatkami, galanterią skórzanym jest Sklep.Krenig.pl mam do nich duże zaufanie, szeroki wybór i niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry sklep z rajstopami itp. z szybką dostawą www.rajstopiarnia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akada
Drogie Mamuśki, od jakiegos czasu zastanawiam sie nad zakupami ubranek dla maluchów przez neta. Ciekawi mnie Wasze zdanie, jak robicie zakupy czego brakuje w sklepach co by mozna bylo ulepszyc. Z pomoca narzeczonego zrobilam akiete któtka i miłą w odbiorze. Jeśli chciałybyście sie wypowiedziec prosze wypełnijcie http://ankieta.pikstore.pl/ bedziemy mega wdzięczni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest zdecydowanie do ogarnięcia przez internet. Przez https://polskikoszyk.pl/ robię zakupy spożywcze głównie, ale z innych tematów również da się coś sensownego znaleźć. Ogólnie uważam, że przez net te zakupy robi się o wiele wygodniej, wybór jest większy, fajnych okazji nie brakuje. Kwestia jedynie ich wykorzystania. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzianka0
Ja mogę serdecznie polecić ten sklep: https://www.milovstore.com/pl/ jak dla mnie te ubrania są po prostu świetne, całkowicie mój styl. W dodatku jakość jest świetna, a jak wiadomo zamawiając przez internet można trafić różnie. Koniecznie sobie zobaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz butów do sukienki na wesele? Polecam model Sagan 2652! Są to czarne czółenka na niskim obcasie z piękną klamerką czarno – srebrną. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasienkaGda88
Cześć. Znacie serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ ? Jest genialny! Robię tam zakupy regularnie od kilku miesięcy i jeszcze nigdy się nie zawiodłam. Serwis działa jako porównywarka cenowa czyli jest to skupisko ofert w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w odzież sportrtową, bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także modele Rc, zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajny sklep to możemy się polecić. Co prawda kobiet nie ubierzemy, ale jesteśmy w stanie pomóc w stworzeniu pięknego prezentu swoim mężczyznom. Święta za pasem, może warto pomyśleć o gustownym zestawie koszula + marynarka? A może myślicie już o prezentach? Tak czy inaczej zajrzyjcie do nas na rozeznanie --> www.ombre.pl Ubrania pierwsza klasa i nie trzeba zostawiać połowy wypłaty by móc się porządnie ubrać. Ale oceńcie same, jakby co - służymy pomocą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam www.BlackLemonVintage.com, tam każdy znajdzie coś dla siebie. Kupiłam tam zjawiskową sukienkę w stylu vintage za naprawdę niską cenę. Polecam każdemu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez internet zamawiam bieliznę, głównie na stronie E-zmyslowabielizna.pl gdzie mają ciekawe rabaty i piękne komplety, do tego zawsze szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man3
Różne ciekawe rzeczy można znaleźć http://www.cozacena.pl/. Mają ogromny wybór, ciuchy w różnych przedziałach cenowych, każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego porównują oferty z różnych sklepów, więc kupisz najtaniej w Internecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wittka
No ja osobiście muszę przyznać, że uwielbiam https://soitalian.pl Mają tam nie tylko ciuszki, ale i obuwie. Mówię Wam.. tak dobrej jakości rzeczy już dawno nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo ofert sklepów internetowych z odzieżą i nie tylko znajdziesz na fajnej porównywarce cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, tam można znaleźć wszystko czego szukasz i pokaże sklep gdzie można kupić w fajnej cenie. Wiele razy zamawiałam przez ten serwis i jestem bardzo zadowolona, także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widziałyście sklep e-margeritka.pl? Mają dobrej jakości ubrania polskiej produkcji, bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tanie i modne to mogę polecić Wam mój ulubiony sklep - http://www.hurtowniamegabrand.pl. W gruncie rzeczy hurtownia, a nie sklep ;) Ale taka hurtownia, w której zakupy może robić każdy, a kwota minimalna zakupów jest bardzo niska. Ja u nich ustrzeliłam mnóstwo perełek - z metką Dorothy Perkins, Mohito, Amisu... Ceny są o wiele niższe od tych, które można zastać w sieciówkach, a jakość jest przecież taka sama. Często pojawia się nowy towar, więc warto zaglądać i się rozglądać systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie, osobiście najlepszy sklep internetowy z odzieżą to www.mosquito.pl :) Zawsze znajduję tam wszystko czego mi trzeba, w dodatku w rewelacyjnych cenach jak na polskie produkty. Polecam Wam dziewczyny, jak już raz zamówicie to na pewno się zakochacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.pavao.pl - ceny przystępne i jakościowo naprawdę zadowalające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym i godnym zaufania sklepem z obuwiem jest również www.Alfasan.pl jak do tej pory nigdy się na nich nie zawiodłam, mają bardzo dobrą , wysoką jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep internetowy www.butik-kesi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×