Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze wam poradzę

Do wszystkich prawiczków, creamów, brzydkich beznadziejnych i niskich, itp.

Polecane posty

ja tam niewiem czy jestem atrakcyjny czy nie ale mam potencjał i to duzy jesli chodzi o wygląd :) a co do poznawania dziewczyn to jakos nie spieszyło mi sie do tego zresztą ja mało osób znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potencjał jeśli chodzi o wygląd :o a co to za zdanie.. bo sie jakos nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko..czego nie rozumiesz z tego zdania?? ja niewiem czy jestem atrakcyjny mam pewne cechy które sie podobają np wzrost , oczy,umiem sie gustownie ubrac zawsze jestem czysty uzywam dobrych perfum męskich więc dbam o siebie mam tez pare minusów jak kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bnb, ale jest jeszcze troche prawiczkow z wyboru \" nie licząc powiedzmy decyzji żeby nie iść do burdelu... znaczy taki wybór to na kafe chyba tylko ty... bo z tobą niedziewice chciały ale ty nie chciałeś niedziewic... jak sam kiedyś pisałeś 🖐️ \"potencjał jeśli chodzi o wygląd a co to za zdanie.. bo sie jakos nie trzyma. \" pewnie, że jak przypakuje i ine taki meske spraw to będzie :classic_cool: niestety od wyglądu wazniejsza jest głowa :O 🖐️ a do tego kompleksy z wygląd ją psują :O \"jestem czysty uzywam dobrych perfum męskich \" ale potencjał :P a te perfumy :D to czy dobre to kwestia tego czy się kobietom podobają po przecież do tego służą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydki Niski Beznadziejny ..z tymi perfumami to nie chodziło mi o to ze to potencjał ale składa sie na całosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam , że każdy ma taki potencjał, bo przecież kadej/każdemu podoba się co innego, trzeba się po prostu otworzyć i zastanowić , co można w sobie zmienić, co by i nam samym się spodobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jako jedyny , narazie tak stwierdziłeś ;) innym trzeba wbijać do głowy , że mają kłopot ze wzrokiem i wszystkie ich wady, które widzą, nie ma ich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo jako jedyny , narazie tak stwierdziłeś innym trzeba wbijać do głowy , że mają kłopot ze wzrokiem i wszystkie ich wady, które widzą, nie ma ich " mówisz, że 170 cm wzrostu u faceta to nie wada? :D no zobacz... a wszytkie dziewczyny chcą wysokich zjechany charakter też nie jest wadą? coś za prosto według ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magic_key, ja tam wyglądam jak 7 nieszczęść, ale nie robię z tego draki. ktoś musi wyglądać brzydko aby o innym można było powiedzieć że jest ładna/przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot w butach z wibratorem
Realista nie przejmuj sie ja jestem na przyklad kotem tylko, chociaz mam tradycyjni buty ale jako ze jestem postepowym i tolerancyjnym europejczykiem to mam wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BNB znam super faceta który ma mniej niż 170 :P ;) a charakter , cóż ja kiedyś uwielbiałam faceta ze "zrytym" charakterem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magic_key, hmmm, tutaj się podobno podobam dziewczynom - ale jak wiadomo "papier wszystko przyjmie", a jeśli chodzi o real, no to sprawa ma się zgoła inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
realista, tutaj kazdy jest anonimowy, wiec co bys zrobil jakby Ci napisały , że jestes brzydki? nic, więc piszą prawdę. a w realu, cóż zalezy wiele od nastawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz fotek nie wysylam :) wiesz poiprostu ktos musi wemnie uwierzyc i zobaczyc potencjał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magic_key, w realu też nie robię sobie nic z ewentualnych niekorzystnych komentarzy, każdy ma do tego prawo aby oceniać wygląd innych, a to że jest w stanie powiedzieć mi prosto w twarz co o mnie sądzi uznaję za zaletę, bo przynajmniej jest szczery(a) a nie owija w bawełnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaza namiętności, nie pisz że każdy ma jakieś zalety bo to nie prawda - BNB jest tego najlepszym przykładem, a przynajmniej tak mówi ;) ja mam jedną zaletę punktualność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cream - cóż muszę wierzyć na słowo ;) :P realista - więc podziwiam za silny charakter, jak ja miałam problem z wyglądem i z wzrostem to nie za bardzo trzymałam się psychicznie :( BNB - hm, więc tak potrafił nie okazywać mi wcale uczuć, a czasem miał wielkie plany, nie odzywał się pierwszy, przynajmniej rzadko, miał stany depresyjne, czasem okazywał mi tak jakbym z nim w ogóle nie była.. szczerze , to nie przejawiał uczuć wyższych i tak mogłabym bez końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka wiarusia
a gdzie nasz kochany wiara???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"siebie, swoich wad ale takze i dostrzezenie zalet, ktore posiada kazdy!" ale zalety mogą być takie które nie dadzą żadnej atrakcyjności damsko-męskiej 🖐️ co z tego, że np.: ładnie kaligrafuje :D zakocha się w tym jakaś? nawet się nie pochwali bo klasyczne listy już nie są praktycznie w użytku :P "ale swiadkow na jego beznadziejnosc brak" przecież to to widać nawet na takim forum... choćby: nudna osobowości i mało tematów 🖐️ " hm, więc tak potrafił nie okazywać mi wcale uczuć, a czasem miał wielkie plany, nie odzywał się pierwszy, przynajmniej rzadko, miał stany depresyjne, czasem okazywał mi tak jakbym z nim w ogóle nie była.. szczerze , to nie przejawiał uczuć wyższych i tak mogłabym bez końca." aaa 🖐️ a nieśmiały, nieciekawy, nie odzywający się pierwszy, bez wielkich planów, bez potrafienia okazywania uczuć, bez bez i bez taki charakter to raczej nie jest z "mających potencjał" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawde byłem mało aktywny towarzysko przez to mam pewne braki a co do akceptacji siebie to niby jest dobrze ale czasami mam kryzys a jeszcze jedno najgorsze jest to ze większosc widzi wady u innych a u siebie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×