Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobrze wam poradzę

Do wszystkich prawiczków, creamów, brzydkich beznadziejnych i niskich, itp.

Polecane posty

o tak na dłogie też zwracam uwagę ;) lubię tęz jak tak widać kości, nie chodzi o chude,bo jednak żeby były mocne, ale właściwie nie wiem jak to określić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie żartuj? ja zawsze "byłam" z moim wzrostem ;) i tacy za mną się "oglądali" chociaz raz podobałam sie niższemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, nie chude, mocne, męskie ale takie żeby kości było trochę widać :D A jak jeszcze są opalone to ja odpadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzura - ja lubię dłuższe, czarne włosy, najlepiej falowane lub kręcone :O Nigdy nie sądziłam, że to powiem ale jednak typ południowca to jest to. Chociaż nie mówię, że nie ma fajnych blondynów bo też mi się kilku takich podoba(ło). Ale długość włosów to bezwzględnie włosy dłuższe. Łysi i na jeżyka to nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhaaa :P ale zobacz dla nas nie musi byc książe z bajki,ale zeby mial to cos ;) a Wy to od razu na to co wypisałeś "polecicie" :P a kate wolisz brunetow czy blondynow ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Kobiety to mają wymagania. Nam wystarczy ładna twarz, cycki i zgrabny tyłek. \" tobie wystarczy :classic_cool: oczywiście subiektywnie ładna... ale przydałby się jeszcze odpowiedni charakter 🖐️ \"le zobacz dla nas nie musi byc książe z bajki,ale zeby mial to cos\" ten książę to straszne brzydactwo http://gfx.filmweb.pl/ph/59/73/125973/103875.1.jpg \" juz ci kiedys pisalem, ze piwo bym z toba wypil gdzies na miescie \" takie herezje to mi się raczej nie zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie , żebym mogła w nie ręcę włożyć :P i przeczesać ;) podaj pocztę, to zaraz Ci poślę zdjęcię mojego ideała ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej krótkie? Jeżeli dłuższe niż jeżyk (czyli w ogóle jakieś) to myślę, że miałbyś szansę :) Lubię wplatać dłonie we włosy faceta przy namiętnych pocałunkach i minecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huczne meliny z creamem? Kurde no, niech mi pokaże dłonie i jak będą ok to lecę do Polski pobalować z nim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nadajecie na tych samych falach tylko macie typowo kobiecy gust 🖐️ którego prawiczki i inni nigdy nie miałem dziewczyny a mam 22-38 lat nie spełniają bo mają nie takie dłonie, blond włosy, dużo wzrostu i 60 kg wagi i inne takie odchyły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka -> :( Ale ktoś ci wyżej pisał, że nie masz najlepszej fryzury to może zapuścisz trochę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja lubię szczupłych a nawet chudych facetów. Dobrze jak mają lekki zarys mięśni ale szczupłość jest zdecydowanie atrakcyjna jak dla mnie. Zresztą w przeciwnym razie nie mieliby tych kościstych dłoni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad zakolami się nigdy nie zastanawiałam, więc mogę powiedzieć, że to nie ma znaczenia. Ale kurde do łysego albo na jeża chyba nie mogłabym się przełamać. To już lepiej, żeby miał nawet kilkudniowy zarost i włosy na głowie niż ogolony po całości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego od razu fetyszystką? Kości mnie nie kręcą, anorektyka bym nie chciała ale mój facet miał 186 cm i 72 kg, był dość wysportowany i wcale nie uważam, że zbyt chudy. Właśnie, że fajny :D Poza tym nie chciałabym faceta, który ma biodra szersze od moich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemn załamana
taki darmowy psychoterapeuta wrózbita zniszczył moje marzenia z premedytacja . czy to jest moralne zeby nawet jesli wyczyta sie cos złego w kartach mówic o tym komus kto jest w fatalnej sytuacji i dobijać go ? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×