Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Lubie, ale powiedz mi co jest prowokującego w wymienionym stroju? Nikt pończoch ani bielizny nie widzi. A spódnica jest za kolana i bluzka zapieta pod szyję... Nic prowokującego, dopiero pod spodem zaczyna sie jazda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem nikt nic nie widzi, lecz świadomość niegrzecznego stroju, który ma sie pod spodem nakręca Cie -prawda? Szczerze mówiąc to takze nas nakręca, gdy upatrzymy sobie atrakcyjną kobietę z klasa i powoli rozbieramy ja oczami, dumając co kryje sie pod tajemnicza powłoki spódnicy bluzki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem nikt nic nie widzi, lecz świadomość niegrzecznego stroju, który ma sie pod spodem nakręca Cie -prawda? Szczerze mówiąc to takze nas nakręca, gdy upatrzymy sobie atrakcyjną kobietę z klasa i powoli rozbieramy ja oczami, dumając co kryje sie pod tajemnicza powłoki spódnicy bluzki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że nakręca. A myślisz, ze dlaczego nosze traką bieliznę? Uwilbiam czuć ten dreszcz a świadomość, ze sa tacy mężczyźni, którzy domyślają sie co mam pod spodem powoduję, że czuję się cudownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Oleńka... nie ukrywam że chętnie chciałbym Cię kiedyś spotkać na swej drodze. Cęnię sobie kobiety wiedzące o swym seksapilu i wykorzystujące to w sposób nader wyrafinowany, a od ubioru wszystko się zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) zawsze jak ludzie sie spotykają mówią: jaki ten świat mały... A makijaż? Ostry i równie prowokacyjny, czy ledwie podkreślający uwodzicielski charakter nauczycielki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka - wyslano mnie pod Gniezno od samego rana, dopiero wrócilam, napiszę na e-mail ale nie wiem kiedy, + matura - dziś historia caluję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka. Ok. Trzymam kciuki!!! Świdrek, makijaż raczej dliekatny. Czasem po pracy pozwalam sobie na cos ostrzejszego. Ale preferuję delikatny, przynajmniej nie postarza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńko, wyobraźnia mi pracuje, lecz miło by to było skonfrontować z rzeczywistością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no cóż popatrzyłbym na to co opisujesz, wiesz przecież, że kusisz niemiłosiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
"Dopiero pod spodem zaczyna się jazda" __ Oleńka - powinnaś tworzyć inwokacje !!!! kocham Cię za to !!! -est modus in rebus !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslam sie, ze chetnie bys popatrzył. No to rozejrzyj się moze gdzieś w pobliżu jest jakaś miła kobitka, w spódnicy z kolano i kremowej bluzeczce ;-) A ile Ty masz lat i skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak daleko ode mnie... Zdjęcie powiadasz... Niestety nie dysponuję w tej chwili ani jednym, ale wiem o co Ci chodzi. Będę miała na uwadze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Co kumu do jemu, to jemu do kumu - kiedyś trochę pracowalam na Śląsku - pozdrawiam Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś prowokacyjna, lecz wiem, że inteligentna i mimo, że na erotycznym piszesz to trzymasz swój elokwentny poziom, co wielu sie tutaj to nie udaje. A ja mam chwilowy luzik w pracy i czasem dla rozrywki poczytuję co nieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
A co - jo zem nie z hasioka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka to jo zem to przekleństwo. Połowa uczniów w mojej klasie tak mówi. MASAKRA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka chętnie "popiszę" z Tobą, lecz wolałbym mailowo, wtedy z pewnością się szczegółów dowiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
ja tylko tak sobie przypominam to co mi utkwilo - muszę powiedzieć,że bardzo lubię gwarę śląską - wiem też że farosz to ksiądz, zichera - agrafka, welo pizlo na uże - która godzina et cet..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem dlaczego w społeczeństwie jakoś gwara góralska sie przyjęła a śląska niestety, jest traktowana trochę po macoszemu. Przecież to też nasze korzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
przepraszam za blędy - to bylo kilka lat temu !!! a co to znaczy - frechowny szczun ( po poznańsku) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×