Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

nie, hanz mężczyżni powinni takie kobiety DOBIERAĆ sobie za żony ;) (oczywiście to tylko jeden z punktów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
witajcie wieczornie ;) szykuje sie na wykwintny wieczór we dwoje co wy na to?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witajcie Wszyscy !! Szczególnie Dziewczyny - Oleńka, Renia, Majowa - wszystkie w pończoszkach !! Oleńka odbierz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Ja dzisiaj zapomnialam sniadania a nie co dopiero moge myslec o ponczoszkach !? Wczoraj robilam porzadek w swojej komodzie z bielizna i zgroza - mam tego tyle , ze nie wiem nawet co tak naprawde moge ubrac a co nie nadaje sie do noszenia - tu dziurka , tam poszlo oczko . Wczoraj przegielam bo podciagnelam zbyt wysoko spodnice jak jechalam samochodem i oczywiscie wszystko bylo widac . Pracuje w Krakowie i tak bez krepacji jechalam przez cale Centrum Krakowa , mijalam przejscia dla pieszych , spostrzeglam sie dopiero w domu jak wysiadalam z samochodu , ze cos mam widoczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Reniu - Hi hi hihi !! Jeśli bylaś w majteczkach, to wszystko OK ! Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Nie powiedziałam wszystkiego. Tak mnie ta jazda podnieciła że na siedzeniu została mokra plama, i spódnica do prania. Szczególnie gdy pan z tramwaju się przyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
No no !! dobra jesteś !!! A czym dziś będziesz kusić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Dziś dla odmiany mam żółte szorty i rajstopy w kolorze modrej kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Jaką masz pogodę w Krakowie ? Bardzo lubię Twoje miasto - wiele fajnych wspomnień !!...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Pewnie znów w okowach pracy - nie przeszkadzam...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Asiu odebrałam, odpisze niebawem. Majowa znalazłaś się!!! Reniu nie jest to podszyw czasem ;-). na pewno wejde na polecone przez Ciebie strony i może wybiorę cos dla siebie ciekawego... U mnie dzis cudnie, cieplutko... Jestem w spódniczce i bez pończoch... jakoś tak chciałam się przewietrzyć ;-) Miłego dnia życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka - widzialam listonosza.......... caluski !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Chwilowa przerwa !!! Do 12.30 Na razie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
dziewczyny🖐️ Wieczór udał sie jak żaden ;) super kolacyjka ładny prezencik;) czarna bielizna i seks do 3 nad ranem :) Jestem rozanielona ;) pod prysznicem dzis rano powtórka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Majowa_ląka: - to cudownie - Cieszę się, że jesteś w takim luksusowym nastroju i cieszę się, że po tylu dniach - ale jesteś !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka - jestem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, ja też już jestem. odpiszę jutro bo mam robotę... ale pamietam o Tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Pa do jutra !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PD
..olenka - masz miala... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka!!! dzięki!!! Ale miły prezent na powitanie takiego pięknego i słonecznego dnia. PD - mam, chyba każdy ma w dzisiejszych czasach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, cóz za nietakt z mojej strony... Witam wszystkie pończoszniczki i wszystkich pończoszników 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witajcie Wszyscy !!! Nad ranem wielka burza w Poznamiu, teraz fajnie i ciepło, jestem jak zwykle w pończoszkach - nylonki do paska, różowe majteczki z nogaweczkami popielaty kostium, czarne szpilki Oleńka całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś ostatnio jak jest tak gorąco nie potrafię się zmusic do pończoch :-( Mam nadzieje, ze mnie stad nie wyrzucicie z tego powodu... Dziś biała bielizna, śliczny romantyczny kmplet z cekinami, stringi oczywiście. Do tego na górze biało - zielona szmizjerka, pieknie dopasowana, ładnie sie poopa odcina ;-) i buty na gruuubym koturnie... Mrau...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertus 33
A ja lubię ale tylko jak moja kochana zakłada je dla mnie i bardzo mnie to rajcuje a w pracy i po mieście jak widzę te skąpo i sexownie ubrane kobiety to tylko podrażnia moją wyobraznię i trudno mi normalnie funkcjonować a jeszcze mam dość sporego i normalne poruszanie się też jest utrudnione jeśli zbyt silnie się pobudzi ta wyobraznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
I o to właśnie chodzi !!!! Ale - "si duo faciunt idem, non est idem" !! A to jest dopiero właściwa przyprawa do tej potrawy !! Oleńka - jeszcze dziś odpiszę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ja dziś tylko do 10.30... jadę na zakuupy... Uwielbiammmm zakuuupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Ok, o 9,30 mam wizytę dwoch Panów - muszę ich trochę poczarować, zanosi się na większą umowę. Oleńka - może znów będzie jakiś ochroniarz i nieszczelna kotarka w kabinie - trzymam paluchy i ściskam !!! miłego dnia, wieczoru et cet.NAPISZĘ !! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×