Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość BigPix
co wy takie porządne - koniecznie bez prześwitów ? Toż to najładniejsze jak przez cienkie spodnie widać ciemne zagłębienie między pośladkami i jaśniutki trójkąt stringów. A z przodu jasny trójkąt majtek na tle opalonych bioder. A nad spodniami biodrówkami opalony brzuszek i w zgrabnej bluzeczce piersi i uśmiechnięta buzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Niech droga prowadzi Cię takaby Twoja pięta nigdy nie zsunęła się z Twojego klapka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
to było do guti - ja przepraszam, ale wolę bez prześwitów !! niech pracuje im wyobraźnia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guti
Aska wyobraznia to podstawa, a my wolimy wiecej nie widziec niz widziec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Jak mówił Wańkowicz: w sam akurat !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guti
Aska Ty tutaj jestes chyba najbardziej oblatana w tych sprawach ze wszytskich ponczoszanek ... w zwiazku z tym mam pytanie. Gorset z pasem do ponczoch czy sam pas ? Co jest dla was wygodniejsze ? Chyba pas jest bardziej praktyczny, ale ... ? Chce zrobic zonie prezent i sie zastanawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Na codzień wolę pasek ( nie pas) - rzadko używam gorsetu - jescze nie mam brzuszka, bezskutecznie szuka majtek z dopinanymi podwiązkami kiedyś takie miałam bardzo mi było wygodnie ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Jak chcesz pogadamy jutro powoli muszę kończyć pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guti
super dzieki, jutro w takim razie wrocimy do tematu. rowniez pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Dzień dobry ! - jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Asieńko! 🌻 dla Ciebie... Jestem ale trochę mam pracy. Będę zaglądała. Dzieki za zdjecie. Bardzo ciekawe ;-) ja dzis mam na sobie białą spódnicę z zakładkami, jak zawieje wiatr to mi ją unosi hihihi... pod nią białe figi, a pod niebiesko białą bluzeczka do kompeltu biały stanik. Takie niewinne a jednak wyrafinowane. i oczywiście buty na niebotycznych koturnach. Włosy zwiazałam w kitkę... ładnie wigladam ;-) A Ty co dzis masz ciekawego? Zafrapowały mnie te wczorajsze cytrynowe majteczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńko - całuski !!! o 12 jadę pod Poznań - też praca, w Poznaniu lipcowy upał !! Też mam dziś białą spódnicę i lila bluzkę, a pod spodem................. białe majteczki z czystego jedwabiu - IDEALNE na taką pogodę - bardzo miłe się w nich czuję !!! Pupcia jest klimatyzowana !!!!!! hi hi hi !!! Oczywiście pończoszki samonośne i też koturny.... W sobotę było chłodnawo ale fajnie i uroczyście - napisze z domu !! WIELKIE CAŁUSKI !!!! wypiję tyko kawę i lecę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka - jadę pa !! - czekaj na listonosza - całuski !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejPN
OLENKA - wejdz na stara swoja poczte i odpisz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guti
... witam miłe panie ! zastałem jeszcze kogoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Tak ! Mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guti
super ! Reniu to opowiadaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guti
Reniu jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim na Forum ! Ja od paru dni nie kusze i nie nosze ponczoszek bo w Krakowie jest upalnie , trudno wysiedziec ponad godzine w samochodzie i potem w pracy . Mysle , ze w najblizsze dni ochlodzi sie i znowu bede kusila . Aha , na Dzien Matki dostalam od moich chlopcow czerwone ponczoszki z Balleriny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guti
... czyli bedziesz kusic na czerwono ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witam Was Wszystkich !! - W Poznaniu fajnie , po deszczu cudowny zapach - mam dziś dużo pracy - Oleńka listonosz - proszę odpisz - mam dziś grafitowy kostiumik, czarne lakierowane szpilki, różowe majtki i cieliste, samonośne pończoszki, pozdrawiam jeszcze raz Wszystkich Aśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asiu, odpisałam... Witajcie. Dziś pogoda w sam raz na pończoszki. W związku z tym mam takowe na sobie. Czarne z grubą koronką w kwiaty, do tego sandałki na obcasie z paseczkami... i.... niebieskie stringi. A na wierzchu czarna spódnica ołówkowa... ups... znów mi się podniosła do góry... Proszę Pana, niech pan uważa, hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka - listonosz - jeśli możesz odpisz - całuski ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
ja też - Oleńka - uśmiechnij sie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu Kochana, list... Dziś u mnie ranek bardzo słoneczny ale chłodny. Mam na sobie sukienkę z dzianinki w kwiaty pięknie opływającą moje kształty, hihihi... a pod nią... Beżowe nylonki samonośne z paseczkami przy górnęj części, czarne stringi i czarne szpilki, tak z 9? cm? fajna ze mnie kobitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witajcie !!!! Oleńka specjalne całuski ! list czeka ! Od rana b dużo pracy - teraz luz ..... W Poznaniu deszcz i chłodno ... Jestem w grafitowym kostiumie, cieliste nylonki do paska i........... pomarańczowe majteczki z zieloną koronka !! Są tacy,których to kręci hi hi hi.... No i czarne szpilki ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×