Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość jacobo32
mysle i juz sterczy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nosze, nie dość że bardzo lubie bo sa wygodne to jeszcze tak to działa na mojego faceta, ze to nie podobne. Ostatnio ubierałam sie do pracy i stalam w samej bieliznie tzn. biustonosz i figi i ubrałam ponczochy to nie chcial mnie do pracy puscic ( sam mial wolne) taka mial na mnie ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym kupic sobie gorset z pasem do ponczoch i nie wim jaki zeby sie podobac facetowi.... jakie by wam sie najbardziej podobal? czarny czerwony czy jeszcze jakis inny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
witam pończoszniczki ;) ja dziś czarna mini i czarne pończoszki oraz przymusowo szpileczki :)do tego seledynkowa bluzeczka uwydatniająca biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
ewa sama musisz dobrac kolor takiego gorsetu :) ważne jest jaki masz kolor włosów i odcień skóry oraz temperament ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój ma w zwisie
Pamiętam jak kiedyś jadąc autobusem miałem erekcję na widok skąpo ubranych kobiet i wszyscy koledzy się ze mnie śmiali a co w tym śmiesznego że mężczyznie staje na widok sexownie ubranych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam zaszalec troche, ja wogole lubie czarny kolor ale moze mu bardziej podpobal by sie czerwony? jestem troche ruda blondynka:) jesli mozna to tak okreslic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
Ewa w takim razie twój wachlarz kolorystycznt obejnmuje czerwien i ecru a takze beże i biały ;) gorseciki mozna kupic przez internet jesli dobrze znasz swoją rozmiarówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witajcie Wszystkie w pończoszkach !!! zimno !! brrrrrrr !! Biała bluzka w haftowane wzory. ciemnobeżowa plisowana spódnica, pantofelki na obcasiku, opalone cieliste nylonki do paska, skórzana kamizelka i........... śliczne fioletowe majteczki z nogawkami z koronki........... hi hi hi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka !!!! Pan listonosz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka list... brrr, zimno co masz na sobie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, list... czarne pończoszki z szerokim pasem... czarne stringi... czarny stanik z czerwonymi aplikacjami... i sukienka z dzianinki do kolan. Do tego czarne czułenka i kok... i okulary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś głowa do góry, przed nami weekend więc będzie lepiej. Jutro na zakupy i humor poprawiony - gwarantuje ! Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQa111 ja ostatnio kupiłam w butku Palmers taki gorset że aż sie ciepło robi przy samym zakładaniu oczywiście odrazu z pasem do pończoch oczywiście. Jeśli będziesz chciala to sprawdzę jak sie nazywa i dam Ci znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Oleńka list, Nylonerka - jakie pończoszki do tego gorsetu - pozdrowienia !! A może masz jakieś zdjęcie gorseciku - pochwal się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do diabła ja też
chce nosić ponczoszki tylko żona nie pozwala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciejPn
..uu - to masz trudna sprawe - bo mi moja zona pozwala w takich ciuszkach chodzic. dzis rozpalami w kominku i bedziemy w ponczoszkach sobie TV ogladac :)), jakis drinasek do tego i potem........mmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQa111 pończochy dobrałam u nich firmowe, oczywiście czarne i są przesuper. Ewciu idź na www.palmers.at i w zakładce gorsety on jest pierwszy ... polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witajcie, witajcie !!!! Oleńka - list

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ponczoszniczki... Dzis pogoda prześliczna, pewnie myslicie, że mam ładne ponczoszki... Niestety :-(, nic z tego. Mam wielkiego siniaka na nodze i nie mogę tak sie pokazać ludziskom na mieście... Ale mam białe spodnie w kancik, pod nimi stringi, hihihi... i tunikę w koła. No tak ładnie wyglądam w sumie... Asiu, listonosz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Dzień dobry Wszystkim !! Co się u Was dzieje ??? U mnie pochmurno, ale cieplutko i bardzo ciekawie pod spódniczką hi hi hi....hi !! Oleńka - odezwij się !! list !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
do 12 jestem out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×