Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość Aśka niewysoka
Za 2 niecale tygodnie dlugi weekend - dziewczyny w pończoszkach - co planujecie ? oj niech będzie cieplo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Majowa, Renia, Karo, Madalen i wszystkie pozostale w pończoszkach ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, owszem. ja lubię szczególnie małe i wymyślne klapsiki. Niekoniecznie dłonią, jak jedwabną zwiniętą apaszką od góry prosto w rowek tak że końcówka dosięgnie c*pki to mam od razu miękko w udach i pupa sama się wypina po jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi być ciepło, pończochy, sukienka, stringi, swobodne cycuszki. Spacerowanie po centrum, kawka i piwko na dworze w kawiarnianym ogródku. MUSI BYĆ CIEPŁO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Ja wreszcie pobede z synkiem . A co do " udziwnien " to ponczoszka mozna podraznic sutki , myszke i wewntrzne strony ud . Czy mezczyzn trzeba tego uczyc ? Poza tym niektore firmy maja perfumowane ponczochy i to ten podnieca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
O tak - to jest piękne - a po powrocie prysznic we dwójkę i .......... Kiedy poczuję Jego glowę między udami i język glęboko w Ci..c a od czasu do czasu na moim diamenciku oraz palce lekko drapiące pośladki ......tracę przytomność - no czy nie jestem dziś za szczera ? coś chyba dziś znów będzie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Przepraszam ale tak mnie szczerze naszlo po fajnych uwagach moich ślicznych poprzedniczek w pończoszkach, które sie dobrze znają na rzeczy ......... Jesteście fajne Dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze z niecierpliwością czekam na pierwsze naprawdę gorące dni. Spacerujemy, żartujemy, świńtuszymy że wreszcie po uwolnieniu z rajstop i spodni c*pka rozgląda się po świecie. Zwykle sama zręcznie zgarniam majteczki do bułeczki a on wykorzystując dostęp nad pończochami wślizguje we mnie palec sprawdzając jak jestem wilgotna. Ja przez luźne i cienkie spodnie dokładnie sprawdzam stan jego naprężenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Hej - muszę kończyć - Mój jedzie już po mnie - powodzenia, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W podziękowaniu za jedne z pierwszych moich naprawdę dobrych jakościowo pończoch wystroiłam się na wampa. Pończochy + stanik podtrzymujący (z odkrytym biustem) + szpilki kozaki + opaska na włosach z kształtem diablich rogów - wszystko czarne. Czarną szminką zamalowałam sutki i bułeczkę, na brzuchu strzałki w dół, na pośladkach skreślenia. Oj podobało się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Witajcie -- nie bardzo wiem, co powiedzieć - jużwiem !! Dlaczego ona jes w skarpetkach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez bez
No, panie, co tam dzisiaj macie na sobie? Ja mam nadzieję, ze moja luba biega w ponczochach, niestety spala jak wychodzilem. A moze zrezygnowala z majtek? W koncu jest cieplo, co o tum myslicie? Zaraz do niej zarzwonię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
mad - caluski i nie przeszkadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapracowany
Witam. Amówią, że poniedziałek jest mnajgorszy w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Dop...... kupiłam sobie czarne i białe.. Chryste majątek wydaje na pończochy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ile by nie mieć pończoch to na wiosnę trzeba zacząć w nowiutkich. Więc mam, gładkie, wzór pojawia się dopiero powyżej kolana. Normalnie grzeczne, klasyczne, ale jak choś trochę spódnica odsłoni to rozszerzająca się smuga budzi ciekawość co jest dalej. Ale to nie na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
Raz na dwa tygodnie (może trzy) robię remanent, wyrzucam 1-2 pary znoszonych i coś nowego kupuję, najczęściej nylonki bo mają najlepszą osnowę i najlepiej leżą. oczywiście najczęściej używam dobrze dopasowanych pasków z podwiążkami. A'propos - kiedyś już pytalam - czy wiecie gdzie można kupić majtki z podwiązkami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie od kolan w górę. taka smuga w kształcie lekko es-owym chowającym się między udami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem sobie w stanie wyobrazić tych wzorów od kolan. ALe wierzę, że są fajne. MAjtki z podwiązkami? A co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka niewysoka
A co z fotami ??? Tylko w sobotę - raz pojawila się raz ewa45 i podniosla spódnicę - niezle nóżki, a skąd wytrzasnęla takie majtasy ?? hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pomysł z fotkami, daj coś na zachętę, ja nic pod ręką nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×