Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Ola toś ty nie gorol? a jo zech myślola ze tylko jo umia modro kapusta, kluski i rolady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia sie od nikogo nie odwali, bo do nikogo się nie podwala!!! zrozumiano?? no, a nie nie umiesz godać to nie godej !! :D no odbiegliśmy od tematu bo tu się pończochy nosi i mięso miętoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh, ale będę z tą roladą czekala jak trzecia to ostygnie i będzie niedobra.... ahhh ciężkie to życie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zawsze można szarpnąć za cos innego :P buziole dla wszystkich, czas do dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... przyjacielu pończoszkowe... bo ja dziś na przekór mrozowi w tychże ;-) Zimno w doopę jak cholera ale nie dam się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego się nie robi dla podtrzymania wysokiej temperatury topiku, hahaha... Mam nadzieję, że nie przypłacę tego jakąś chorobą. Boszszsz jak ja już chcę wiosnę!!!!!! ... w niedziele mam urodziny, buuu.... nie chcę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-rajstopki.pl
www.e-rajstopki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla grzecznej Oleńki
GRZECZNE dziewczynki noszą białe bawełniane majtki. NIEGRZECZNE dziewczynki nie noszą żadnych. GRZECZNE dziewczynki woskują podłogi. NIEGRZECZNE dziewczynki woskują sznureczki przy bikini. GRZECZNE dziewczynki rozpinają kilka guziczków gdy jest gorąco. NIEGRZECZNE dziewczynki rozpinają kilka guziczków żeby zrobiło się gorąco. GRZECZNE dziewczynki rumienią się podczas scen łózkowych w filmach. NIEGRZECZNE dziewczynki wiedzą że mogłyby zrobić to o wiele lepiej. GRZECZNE dziewczynki wierzą, że nie są w pełni ubrane bez naszyjnika z pereł. NIEGRZECZNE dziewczynki wierzą że są w pełni ubierane TYLKO w naszyjniku z pereł. GRZECZNE dziewczynki wolą misjonarską pozycję. NIEGRZECZNE dziewczynki robią to, fantazyjnie odgrywając “dziewicę”. GRZECZNE dziewczynki w podróż pakują szczoteczkę do zębów . NIEGRZECZNE dziewczynki pakują gumę. GRZECZNE dziewczynki posiadają tylko jedną kartę kredytową i rzadko jej używają. NIEGRZECZNE dziewczynki posiadają tylko jeden biustonosz i rzadko go używają. GRZECZNE dziewczynki zakładają wysokie obcasy do pracy. NIEGRZECZNE dziewczynki zakładają wysokie obcasy do łóżka. GRZECZNE dziewczynki myślą, że biuro jest niewłaściwym miejscem na romans. NIEGRZECZNE dziewczynki myślą, że NIE MA miejsca, które byłoby niewłasciwym miejscem na romans. GRZECZNE dziewczynki zdobywają akcje. NIEGRZECZNE dziewczynki zdobywają maklerów giełdowych. GRZECZNE dziewczynki zawsze mówią NIE. NIEGRZECZNE dziewczynki zawsze mówią KIEDY. GRZECZNE dziewczynki nigdy nie robią “tego” na pierwszej randce. NIEGRZECZNE dziewczynki czekają z tym, aż zobaczą jakim samochodem jeździ ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjacielu... 3, rozmiar 3... Wierszyk cud - miód. Czy to dla mnie? Ja jestem grzecz(sz)ną dziewczyną.... oczywiście ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie duża? A zawsze myślałam, ze tak... 174 cm wzrostu ... ;-) kg wagi. A dlaczego myślałes, że jestem jakas duza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gołąb może nie, bo od kilka lat źle się kojarzy na Śląsku. Ale jakiś przystojny listonosz... mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziekuję, dziękuje... wasza troska o mnie rozbraja mnie. dziś, niestety, zatroszczyłam sie o siebie sama i założyłam czarne spodnie... ale pod nimi sliczne stringi... a w niedziele wybieram sie na kolację z mężem a później na koncert... Już mam pomysł ;-) Mrrrrau... Chyba mu się spodoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel, dzieki Ci serdeczne :-) Tak zrobili, specjalnie dla mnie w Teatrze Rozrywki w Chorzowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha... w Spodku to na 40 - tkę!!! Przepis zostanie sprawdzony ;-) Ale mam kieckę na niedzielę!!! Uhu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiecunia/ Baaardzo krótka, tak żeby przy siadaniu można było zauważyć paseczek z ponczoch... w tygrysie cętki, mrrrau... Do tego wysokie kozaki, na baaardzo wysokiej szpilce... Normalnie się podnieciłam, na mysl o tym jaka będę śliczna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×