Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość przyjaciek in spe
Więc ja wkładam ogórki ogonkami do dołu. :) Ty też? A jaja mokre po wyjęciu, bo mówi że lubi luźne. :o Co do kukurydzy, to woli w kolbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka2345
Takżę powodzenia życzę ;) _________________ Dyskrecja.pl - mega sklep i hurtownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mrugaj mi tu amelka, bo ci to oczko wydłubię :O Ciężko się wstaje godzinę wcześniej, ale za to przyjemnie wyjść na spacer po pieczonej karkówce w okularach przeciwsłonecznych, a nie z latarką :) Od trzymania się za rączkę w lesie już tylko krótka droga do otartych pleców, zmechaconego sweterka i kataru od samego rana, ale coż - zabić przecież nie zabiję :) Tym bardziej, że tak ładnie prosił. Na kolanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Mój Drogi, karkówka z woreczka?? Żarty. A po Zośce to ja już się w Bałtyku kąpię i bzykam w szuwarach :P Jajka czas golić, żeby odświętnie błyszczały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielono-granatową oczywiście :) Może na próbę zostaw u kosmetyczki tylko jedno, a po odbiór wyślij małą, bo to może być dla Ciebie zbyt duży szok :P Moje jajka na szczęście, od dłuższego już czasu, bardzo o siebie dbają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osa4444
..............i tak po roku się wszystko usrało.......a było kiedyś tak pięknie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko stare kafe się pieprzy, nie marudź. Robiliśmy, robiliśmy (jezu, już zapomniałam jak zajebiście jest bez gumki) , ale czy zrobiliśmy okaże się za parę dni :) chociaż A. już od paru dni biega za mną z testem i błaganiem w oczach :P To mu wtedy wylizuję jajka i na trochę mam spokój :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby ekstrakcja? Oj stracisz na atrakcyjności :P Lecz zyskasz na paście do zębów. Mam nadzieję, że obcy już rośnie, ale jeśli nie, to rzeczywiście następna okazja w długi weekend, tylko pytanie - SKĄD TY O TYM WIESZ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście jadę nad swoje morze, a nie nad Twoje jezioro Ty, Tyyy... kapitalisto :( A jeśli przyjadę zimą to mi spuścisz eeee.... tfu.... opuścisz trochę, tego, hę? [co ze mną fuck?] Czy to dobrze, że ją do siebie przyzwyczajacie, jak jeszcze nic pewnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpus222
ja tez uwielbiam nosic panczoszki kobieta wyglada sexowniej niz tylko w staniczku i majteczkach..zwlaszcza przed sexem polecam ubrac panczoszki :)wyglada sie sexownieji kuszaco :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, roochanie do zajścia nie będzie się odbywać w morzu tylko w łóżku, pod kołdrą i przy zgaszonym świetle, w okolicznościowej koszuli nocnej po szyję. Rozłożę łaskawie nogi i powiem: rób :O To jak ma się nie udać, no jak...? Przecież kurwa po bożemu :O Za PITy rozdają z zielonymi oczkami? Ty mi wszystko mów, bo jak nie zrobię to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekałam, czekałam czy ktos pierwszy sie odezwie. I, o rany, jednak jest jeszcze ktos kto szuka staroci i znalazł ten topik. Witam i zapraszam do noszenia pończoch... sama rozkosz... mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oleńka....dawno Cie tu nie było..oj dawno ..starzy znajomi zmieniaja nazwy, ale radość czytania wciąż pozostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek, Tomek... nie ilość a jakość, ale pończochy z pewnością nie zaszkodzą. I rowery też bierzemy, choć nie wiem czy to dobrze. I bądź łaskaw nie mieszać do tego swojej pałki, jakkolwiek duży miałabym do niej sentyment :P Co do blond warkoczy, to ja akurat wolałabym małego kutaska, żeby wyrósł na wielkiego kutasa. Jak tatuś :O We wrześniu ubiegłego roku kupiłam dwie pary pończoch, ale te do paska już się podarły, a te drugie, czarne, gdzieś mi wsiąkły przez zimę. To tylko tak, żeby mnie z tematu nie wyrzucili, jak z księdzów, za to, że się z nimi nie bzykałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyższy czas uzupełnić zapasy! Jak to tak mozna mieć tylko 2 pary ponczoch? Toż to grzech ;-) Bushman, cieszę sie, ze czekają niektórzy na mnie i moje rewelacje, tzn. relacje. Sie przejezyczyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny Canada
ale pedalski topik pisza tutaj spedalone osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Półka, przecież to sama przyjemność pójść i cos sobie pooglądać, powybierać. Nie wierzę, że nie lubisz chodzic na zakupy. A te majtki, to chyba żeczywiscie po to aby nie chodzic do toalety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego jak kutasek się w kutasa zamieni to ja już pewnie nie dożyję 😭 Zapas pończoch to ja mam, spokojna głowa - tak chciałam tylko trochę fermentu wprowadzić. A dlaczego Półko nie wyślesz człowieka do sklepu, myślisz, że sobie nie poradzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susz... tak po prawdzie, to mój człowiek by sobie nie poradził... dlatego od Półki może też nie. Mój woli, że tak powiem efekty zakupów spijać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka12345
Zmien swoje zycie erotyczne ;) Zapraszam na dyskrecja.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×