Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość igram
niezaspokojona koteczka @ a Ty jakie nosisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
noszę tylko pończochy samonośne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
wszędzie i zawsze? rajstop w ogóle nie używasz?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
pytasz jakbyś nie wiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
no wiem, wiem:)) choć szkoda ze nie mogę zobaczyć:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
zajrzę wieczorem:) będziesz? miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
no szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
Witajcie...........czy u Was też tak zimno.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
zimno ale rozgrzewają mnie debilne teksty w stylu : "no nie wszystkie sa seksowne o te mocno zabudowane wyglądają jak wielkie majty, barchany" to pisze facet co gówno wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesiennie nastrojona
witaj unp_dos_tres.......... to ostatnie rozwiązanie bardzo mi odpowiada......mam podobne 4 pary> W lecie do sukienki na wieczór idealne.........W zimie też..........ale zakładam wtedy wychodząc na zewnątrz angorowe majtki ( TO NIE SĄ PARCHANY !!) - w pracy mam ciepło, więc wtedy dyskretnie chowam je do torebki.. niestety już prawdziwa jesień...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Czyli w pracy ponczoszki, ale bez majtek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
Fajne te szorty z paskami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerość 27
Pończoszki pończoszkami, a mnie od niedawna zaczęły silnie wychodzić włosy.......poradzicie coś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
Nie mam bladego pojęcia co na wypadające włosy, ale dobrze jest masować skórę głowy aby pobudzać cebulki włosa.I zrezygnować ze szczotkowania, tylko czesać włosy grzebieniem o szerokim rozstawie zęba .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
dodam tylko, że właśnie w takim pasie (pełnym, półpełnym) czuję się mega seksownie, nigdy bym się tak nie poczuła w pasku-tasiemce-sznureczku na biodrach pończoszki pończoszkami...o tym właśnie jest ten topic...nie zaśmiecać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
niezaspokojona koteczka;) a jak ktoś ma rzadkie zęby?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
igtam- nie zaśmiecaj tematu btw.macie też gorsety z tymi klamerkami czy tylko w pasach chodzicie ? Nie odznaczają wam się te klamerki na przykład pod spódnicą bo dość duże są z tego co widzę ? Pytam bo chciałabym po prostu wiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
mnie sie nie odznaczają:) i proszę mi tu nie imputować:) sama pisałaś o włosach i grzebieniu z zębami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
odpowiedziałam tylko na pytanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
nie mam gorsetu ani żadnego innego pasa modelującego...jeszcze... mi sie nie odznaczają ponieważ przeważnie noszę plisowane na szerokim pasie gdzie podwiązki sięgają tam gdzie zaczynają się plisy :) a jeśli już wąska ołówkowa to wełniana z tweedu...do dzianinowych wkładam rajstopki , trudno...samonośnych nie mogę bo się nie trzymają, a jak wezmę o rozmiar mniejsze to sięgają kolan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szystkich, bardzo się cieszę, ze topik wrócił na właściwe tory kafeterii. Ja, jak tradycja nakazuje, mam dzisiaj na sobie samonośne, czarne, 60 den. Baaardzo seksowen i do tego sukienkę do kolan... Czuję się wyrafinowanie i w sumie jestem zadowolona, że zrobiło się chłodniej i mogę nosić grubsze pończochy. Wczoraj zamówiłam sobie kilka nowych par i czekam na nie z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel w zielonym bucie
Ja lubię jak do wanny suka zakłada pończochy. Goli mi jaja i potem się spuszcza i tyłek wypina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
Dziękuję za odpowiedź. Te pasy nosicie jako bieliznę codzienną rozumiem ?A nie zginają się te paski przy siadaniu, znaczy falują ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uno_dos_tres
o tak grube tez są piękne, tylko nie mogę spotkać takich do pasa więc przypinam samonośne :) w tym linku co zapodałam wczoraj jest spora kolekcja takich właśnie pończoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
cieliste :) Wczoraj wracając z pracy widziałam babkę, która miała fajne pończochy takie grube czarne z wężykiem/żmijką czy coś na boku i do tego czerwone szpilki lakierowane :) zajebiście wyglądała A pończochy były to na 100% bo na udach miała zgrubienie(pewnie samonośne b nylony chyba takich wałków nie robią ?) za to jeden gość tak się zagapił na nią że zastepował na schodach prowadzących do banku :D fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×