Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Gość Beata w nylonkach
Pozdrawiam, nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka Mi
Witaj Dop******lam ;) czy na potrzeby rozmow forumowych mozesz przybrac jakies imie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata w nylonkach
Otóż tak - pończoszki już opisałam, mam fajnąl iliową bluzkę, plisowaną (tak, tak) ciemnopopielatą spódnicę typu klosz, czarne szpilki i................. różowe, klasyczne majtki - a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja... czarne samonośne pończoszki, do tego czerwone majteczki, koronkowe typu "bokserki", czerwono czarny stanik, czarne szpile, czarną ołówkową spódnicę i czerwoną bluzkę z falbanką przy dekoldzie wiązaną w pasie czerwoną szarfą. hej, to ładnie wyglądamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa_łąka
hej dziewczyny!!!Witam Panowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata w nylonkach
Ola - a nosisz czasami pończoszki na pasku? i jeszcze jedno - czy zimą też chodzisz w pończoszkach ? A gdzie jest Renia ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majowa! A jednak wiesz co ma coś tam do czegoś ;-) Tak, tak, noszę zimą pończochy. Jeżdże do pracy samochodem, to mi nic nie grozi. Powiem szczerze, ze nie maiałm nigdy pasa do ponczoch, jakoś wydaje mi sie, ze to jest niewygodne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata w nylonkach
Mam wiele par takich pończoch, które można nosić tylko do paska - fakt - trzrba mieć dobrze dopasowany pasek i dobre żabki. Dobry pas też dobrze koryguje zaczątki brzuszka hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwale Ci się, ze z brzuszkiem nie mam ostatnio kłopotów! Schudłam 9 kilogramów i jestem BOSKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata w nylonkach
Niestety ja zaczynam miećz tym problemy. Zastanawiam się nawet czy nie zamówić kompletu Slim in Lift - na pewno widziałaś w TV Market, czy Ty albo ktoś z Twoich znajomych ma jakieś zdanie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Ja w sobote i w niedziele ubralam czarne kabaretki z czerwona koronka i szwem z tylu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facio 76
o Renia, musiałaś wyglądać bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, POŃOCZNICZKI!! Co! Za ciepło na pończochy? Ja dziś w grafitowej obcisłej spódniczce do kolan, sandałki czarne z paseczków na wysoookim obcasie i bluzeczce w kolorze jasny beż... Śśśśślina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
i do tego nagusieńkie stopy przyozdobione na czerwono, Śliiiiiiiiiiiina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
Ahhh, słodkie wisienki, no i oczywiście stringunie na pupci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ba... Obligatoryjnie... innych nie uznaję... chyba, że body to wtedy nie muszą być ze stringami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
czyli kusisz, mamisz, wabisz ale z body uważaj, bo guziczek czasami odpada, szczególnie jak go partner ząbkami nadwątli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damy radę ;-) Tak kuszę, wabie i mamię... Lubie widzieć jak działam na mężczyzn... ich oczy, otwarte buzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
oblizywane wargi, udawanie spoglądania w inne miejsce, namiociki w spodniach, przyspieszone bicie serca. Jako facet uwielbiam taką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawijanie włosy na palec, zabawa łańcuszkiem... poprawianie pasków w sandałkach... i rumieniec na policzku... Mrrrrauuuu.... uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
widoczne przełykanie śliny, trudności w koncentracji,słowa wypowiadane od rzeczy, drżenie rąk to wszystko przejawy zdrowego organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi... ładnie nazwane ;-) Fan, a Twoja kobieta wie, że podoba Ci sie jak dziewczyny noszą pończochy? Bo ja nie wiedziałam, ze mój mężczyzna lubi dopiero tu się dowiedziałam, ze facetów to kręci i wypróbowałam na moim... oj spodobało mu się, spodobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
wie, ale najczęściej wybieramy inne częsci bielizny, stringi (pomimo że podobno passe- choć one nigdy passe), pas do pończoch i szczególnie gorsety, ja mam tak, że lubię stopki, więc wolę jak pończoszki są np. na żyrandolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel... załóz sobie topik i obrażaj kogo chcesz. Kręci Cię to? Poza tym nie rozmawiam z Tobą. Fan... no ładnie, ładnie... My lubimy cieniutkie i zwiewne koszulki, haleczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka wrzuć jakąś fotkę, ujęłaś mnie tymi sandałkami na szpilce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×