Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Cześć... Zaraz chcecie oglądać... A wyobraxnia od czego? Ja dziś mam gołe nóżki, gładkie, ładnie opalone po wakacjach i stringi... i sukienka taka jeląca, pięknie opływajaca ciało i podkreslająca moje krągłości... Cudnie tak jakoś wyglądam hi, hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwy powrót lata
Bardzo lubię taką pogodę!!! Mam samonośne cieliste z mankietem w zielone paseczki i klasyczne białe majtki slogy + letnia niebieska garsonka i szpilki.Bardzo lubiętakąklasykę: http://www.secretsinlace.com/category/Stockings

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traczo29
z pewnością Oleńko wyglądasz cudnie w takim zestawie, moja wyobraźnia już działa niezależnie od innych granic wirtualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Asiu!!! Gdzie jesteś!!! Ja dzisiaj znowu bez pończoch, ale i tak ładnie mi i ponętnie. Mam białą spódnicę z kontrafałd, za kolana, stringi białe i fioletową bluzeczke... No i oczywiscie sandałki z paseczków, na obcasie, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata w nylonkach
Witajcie Drogie Elegantki, w niedzielę poczytałam Wasz topik - pełen życia, humoru i eleganckiej "spodniej" mody. Nadchodzą dni sprzyjające pończoszkom, a widzę, że wymiana wieści o aktualnościach pod spódniczką i na nóżkach się teraz nie rozwija. Prawie zawsze mam na sobie pończoszki - świetnie i kobieco się w nich czuję - dziś mam cieliste nylonki do paska - zachęcam do wymiany myśli o pończoszkowej modzie i pozdrawiam !!! Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stockingboy
..ja juz rozpoczelem.... dzis czarne z szwem na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie stara ale jara
Wolicie samonośne czy do paska ? Osoobiście ja te drugie. Czy zauważyłyście, że coraz więcej kobiet teraz nosi pończochy? MODA WRACA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nylonka 123
Moje drogie w wakacje możecie zakładać kabaretki, które równie kusząco i sexi wygladają zwłaszcza w połączeniu ze szpileczkami! Ja uwielbiam nylony... Choć samonośne są też piękne. Od 3 lat chodzę w tych cudach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Ja od paru dni tez zaczelam nosic ponczoszki bo i zimno ale i dobrze sie czuc elegancko . Na razie to koloru londra z Levante . Moze jakas wymiana fotek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie! Moze cos ruszy w topiku. Ja na razie jakoś daję radę z gołymi nóżkami ale chyba już niedługo, hi hi hi... Tym bardziej, że pod koniec miesiąca wyjeżdżam na konferencję do stolicy i MUSZĘ cudnie wyglądać aby kusić, mamić i wabić... Taki sport. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata w nylonkach
Witajcie Elegantki, jestem dziś jak zwykle w nylonowych pończoszkach - u mnie trochę za chłodno na gołe nóżki. Każda pończoszka zapięta jest na trzy żabki i leży idealnie !! Mam kostiumik i szpilki, a jeśli chodzi o wiadomości z "głębi" to założyłam bardzo wygodne liliowe bawełniane majtki w kwiatki !! Oleńka - czy Ty codziennie kogoś kusisz i jakie masz najnowsze plany z tym związane? Całuski dla Prawdziwych Dam w pończoszkach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko, tak jakos wychodzi, że jak mam pończoszki to mam te no "kurwiki" w oczach ;-) stąd to kuszenie... Albo jak ładnie si ubiorę... na przykład dzis mam granatową sukienkę w białe groszki, z wiązaną pod szyją kokardą, z szerokim pasem, rozkloszowaną, długości ciut za kolana... to moja ulubiona długość... do tego czarne lakierki peep toe a pod spodem... no cóz to już pozostawiam wyobraźni naszych panów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata w nylonkach
Oleńko - z Ciebie musi być babka z temperamentem !!!! Facetom przewracasz w głowie i nie tylko tam!!!! Reniu - podaj pomysł na wymianę fotek - a najlepiej zainuguruj bo nie wie jakto tu zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
600 621 098 lub 661 228 934 ot co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
I jakos nie ma odwaznej do wymiany !????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też Maciuś
A dlaczego bez majtek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezpańska Owieczka
Damskie majtki to źródło grzechu a pończoszki to grzechu ozdoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Oleńki
Oleńko temperamentna, już kusisz i przewracasz mi nie tylko w głowie, wiele bym dał, by pod koniec m-ca na konferencji Cię zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WysłannikPana Ministera
Pani Oleńko - oczekuję Pani tuż po przyjeździe do Stolicy (oczywiście w pięknych pończoszkach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysłannik Pana Ministra
Dokładny termin uzgodni Pani z moimi sekretarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj jakie obwisłe ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Ministrze a z jakiego pan resortu? Bo nie każdy "mnie się podoba" ;-) Ale politycy, generalnie, powodują, że krew zaczyna krążyć... z różnych powodów oczywiście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata w nylonkach
Widzę, że tu się coś zmienia......... Szkoda, bo taki fajny topik znalazłam. czy nie można kulturalnie pochwalić się sobą ? Jestem jak zwykle w ciemnoopalonych nylonkach przypiętych żabkami do paska - co do reszty - nie wiem czy pisać - zadecydujcie elegantki... pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata, trochę przegieli, no nie? My nie szukamy takich ogierów, po prosru chcemy kulturalnie wimienić Cię informacjami. Masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×