Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

profilka

Grubiutkie dzieci

Polecane posty

Gość andziaMG
Fajnie że natrafiłam na ten temat, tylko szkoda, że dawno nikt tu nie zaglądał:( Mieszkam w małym miasteczku i jak tylko któreś dziecko ma pyzatą buzię to jest mianowane na grubaska (ale mnie to wkurza) u mnie w rodzinie jest taka uroda na pyzate buzie nawet jak waga jest normalna to i tak pyzia pozostaje. Moja córcia ma 95cm i waży 16,5kg a ma 2,6 lat porównując ją z dziećmi z jej rocznika to jest prawie o głowę wyższa i wg mnie nie jest grubiutka, normalna wygląd ale i nie szczypior,a i tak każdy mówi "ale ona grubiutka". Tera ona tego nie rozumie, ale po co tak dziecku gadać? Wpadnie w paranoje i będzie się chciała odchudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez ma dobrą wagę do wzro
stu moja córka 3,5 roku 98 cm i 16 kg syn 2 lata 88 cm i 14 kg Nie widzę po nich żeby byli grubi. Normalne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wiem...deiduei
moja corka ma 2 lata i 4 mies i wazy 21 kg. wyglada na papusna ale ma tez ciezkie kosci pomie i mezu bo super wygladamy a duzo wazymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszka
Oczywiście waga nie jest jedynym wyznacznikiem. Przede wszystkim trzeba dbać, by dziecko jadło zdrowe jedzenie, ograniczyło słodycze i słodkie napoje. Zamiast siedzieć przed telewizorem czy komputerem powinny biegać za piłką. Można też je wysyłać na obozy sportowe( np z ok-tours)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktoras dla odmiany napisze cos zeby dziecko przytylo? :) moja ma 2 latka, 84 cm i 10 kg , co lekarz to inna opinia, miala rozne badania, brala bioaronC na apetyty ale i tak jest dorbna rozumiem gdybym ja albo maz byli takie chuderlaki, ale jestesmy normalnej budowy a lekarz mowi ze tak w genach maja dzieci zapisane i nic sie nie poradzi musze chodzic z nia na kontrole wagi co 3 mies , z kazda jej choroba (na szczescie prawie wogole nie choruje) i jej brakiem apetytu wtedy- dostaje bialej goraczki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córeczkaaaaaaa
aoja ma 1,5 roku wazy 12kg i ma 86cm nie jest jakas speclajnie gruba ale taka ubita i ma ogłągłą śłiczną buśke ja jestem szczupła i niska, mąz tez normalnej budowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×