Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kskakakak

ile ważą i mierzą wasze półroczne pociechy? bo wszyscy mi wciskają

Polecane posty

Gość gość
U mnie 8msc prawie 10 kg i gadaja ze to podobno kawal chlopaka aleee czego oni nie gadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze już się trochę uspokoiłam po przeczytaniu waszych postów:) mój maluch już 9,1 kg i 78 cm a jeszcze tydzień do skończenia 6 miesiąca, a urodził się 4 kg i 57 cm ..spodziewaliśmy się że będzie długi, mąż ma 2 metry wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek za tydzien konczy pół roku i waży 7 kg. Masa urodzeniowa 3200. Troche slabo wypada tu na tle waszych dzieci. Chociaż mnie to nie dziwi bo on bardzoo slabo je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo duzo wazy. Czym go karmisz? ile razy dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn jak się urodził miał 2,5 kg (wcześniak 35 tc). Teraz ma 7 miesięcy i waży 7050 i ma 68 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz niektóre dzieci szybko rosną, może nawet trochę za szybko....? Nie wiem z czego to wynika ale fakt że niektóre niemowlęta wyglądają jak 18 miesięczniaki . To już trochę niepokojące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic innego jak tłuszczysko które dużo waży. Niektóre niemowlęta wyglądają na upasione a tak naprawdę jeszcze się nie poruszają żeby to spalić. Syn mojej znajomej ważył prawie 9 kg mając ponad 6 miesięcy, lekarz twierdził że za dużo i w sumie miał rację bo dzieciak zaczął raczkować dopiero w 11 miesiącu życia a siadać w 9 miesiącu. Był zwyczajnie za ciężki, nie miał siły . Wszystko się wyrównało po jakimś czasie a waga się unormowała jak chłopak przestał pić modyfikowane ( w wieku dwóch lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka urodzona z wagą 3.750 g , mając pół roku ważyła nie co ponad 7 kg i miała długości 73 cm. Mój syn urodzony z wagą 3280 g , mając pół roku ważył 6.800 g . Lekarz mówił że waga idealna dla dzieci w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie mój przy tych 9 kg i 78 cm nie wygląda na pulchniutkiego. Pozatym mam aplikacje na telefon z siatkami centylowymi i cały czas od urodzenia ma stały przyrost trzyma się 90 centyla więc raczej to dobrze że ani nie spada ani nie wzrasta. Może naprawde też zależy od wzrostu rodziców bo co do diety jest już od 3 miesięcy na mm a nie je tyle ile zalecane wg opisu na mleku czasem nawet na porcje nie je na 120 ml do tego rozszerzamy dietę i zupki warzywne plus owoce już je ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn 3l syn wazy 14 kg a brata corka 2l wazy 17 kg. Moj synek przy niej jak murzynek z etiopi wyglada. Naprawde jest gruba. Potrafi zjesc cala tabl czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Moj synek skonczyl 6 miesiecy kilka dni temu wazy ponad 10 kg, ma 75 cm wzrostu i wcale nie jest gruby. A to ze dziecko pozno zaczelo siadac i raczkowac nie ma nic wspolnego z waga. Moj synek juz stabilnie siedzi i zaczyna raczkowac. Kazde dziecko jest inne i rozwija sie we wlasnym tempie. Jedno szybciej, drugie wolniej. Jedno wiecej przybiera, drugie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój waży 7200.wzrostu nie znam.ma pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waga wyjsciowa: 3850 6mc 10 kilo Poprostu jest duży A je co 3-4 godz Zadnych kaszek tylko zupki warzywne papki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka 68cm, 6800gram waga ur 2900 w 37tc lekarz mowi, waga i wzrost prawidlowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja w tym wieku ważyła około 8kg. Teraz 2,5roku i waży około 14kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ważyła na pół roku 7.5 kg , teraz też ma 2,5 roku i waży 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 10kg i pol roku jak juz pisalam.. Musialam karmic mm nan Opti pro plus.. Niewiem czy jest to spowodowane mlekiem mm.. jadl zawsze co 3ha mniej nawet niż z tabelą producenta.. Teraz na noc je 210ml i rano.. A w dzień po 150-180.. pol szklanki zupki na obiad która sama gotuję.. Nie jest gruby.. ma tylko pucki i wyglada jakby miał poprostu 8-10mc jest duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powaznie takie dzieci macie? Moja corka ma 18 miesiecy, 87 cm i wazy 10,4 kg i nie jest "patykiem", ale tez nie gruba... Fakt,od 4 miesiaca zycia straszny wierciuch, ale rok staesza od waszych malenstw i dopiero 10 kg przekroczyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corka rowne pol roku, 8400. Nie wiem ile wzrostu, wchodzi w ciuszki 80\86. Gruba nie jest i chyba zwolnila z przybieraniem bo jest bardzo ruchliwa i na pewno sporo spala kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

6 msc i  3 tygodnie

ważu 7 kg a mierzy 76 cm

 

je jak koń, rośnie szybko ale słabo przybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×