Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małgorzataMała

jakie witaminy na wzrok ??

Polecane posty

Gość gość
Ja zamiast witamin używam do oczu kropli nawilżających z kwasem hialuronowym starazolin niebieski, żeby poprawiać szybko ich kondycję, bo często są suche i podrażnione. Te krople dają natychmiastową ulgę i pozwalają mi w pracy wysiedzieć przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila4578
Jeżeli chodzi o suplementy z luteiną, osobiście mogę odradzić Maxiluten. Nic mi nie pomógł, a stosowałam przez cztery miesiące. Zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewsska
Ja polecam luteinę, kwas liponowy i betakaroten. Ważne by sprawdzić ich zawartość. Co do luteiny to dobrą ma firma Swanson, polecam kupować z ich oficjalnej strony http://sklepswanson.pl/luteina20mg-60kaps/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam z Apteki pod Smokiem suplement na wzrok z firmy GAL. Nie odczuwam zmęczenia oczu i mogę dłużej pracować przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krople do oczu hyal drop multi suplement - Vitrum z luteiną (Unipharm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi11
Najlepiej wypróbować suplement na wzrok firmy GAL dostępny w Aptece Pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami nie powinniśmy przyjmować leków, nadmierna suplementacja też jest szkodliwa. Warto udać się do okulisty w celu konsultowania tego. Polecam Spektrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sprawdziły się tabletki na oczy z dopelherz, w składzie są luteina i borówka, oczy po nich są mniej zmęczone i poprawia się ostrość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopa552
Przykro mi, ale witaminy na zły wzrok chyba niewiele pomogą. Można korzystać jedynie z okularów, soczewek lub pozbyć się wady za pomocą metody laserowej. To ostatnie jest w stanie całkowicie zlikwidować wadę. Nowoczesna jest metoda Lentivu. Można skorzystać z niej w klinikach Optegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumuska
niekoniecznie bo ja np poprawiłam sobie ostrośc widzenia dzięki regularnemu przyjmowaniu lutezanu, jest to suplement który można kupić w aptece, po kilku tygoniach stosowania zauwazyłam że literki już mi się tak nie rozmazują, że potrafie szybciej złapać ostrość widzenia, więc nie trzeba od razu kłaść się na operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maruszek49
Akurat jeśli chodzi o Lutezan to masz rację, że regularne przyjmowanie tego suplementu poprawia ostrość widzenia i generalnie kondycję naszych oczu testowałem i śmialo mogę polecić osobom, które tego typu problemy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw bolały mnie oczy a potem zaczęłam słabiej widzieć tzn. trochę mniej ostro, dobrze, że po lutezanie mi to minęło. Tabletki łykam codziennie, maja dobry skład bo luteina tam jest i min. beta karoten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość btyu
szybko zauważyliście różnicę po tym lutezanie? Chyba facetowi to kupię bo w kólko jojczy ze oczy go bolą i już prawie z nosem w tv siedzi, a oczywiscie do okulisty nie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila34e
Ja biorę Lutezan z polecenia okulisty. mam bardzo słaby wzrok ze względu na operację którą przeszłam w dzieciństwie. Tabletki bardzo dużo mi dają jakość wzroku jest dużo lepsza naprawdę polecam ten suplement niemalże każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy049
tez cos mi sie ten Lutezan obil o uszy ostatnio pojawily sie u mnie lekkie problemy ze wzrokiem i chyba sie do apteki przejde oczywiscie jest to dostepne bez recepty tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvviolaa
Zdecydowanie polecam https://adamed.expert/produkty/lutezan-premium-2/ są bardzo naturalne i delikatne dla organizmu nie uzależniają, w bardzo dużym stopniu zapobiegają zmęczeniu czy też podrażnieniu oczów. Moja mama zawsze miała problemy z oczami i na chwilę obecną te tabletki zawsze ma pod ręka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dużo pracuję przy komputerze, a praktycznie jednym okiem, ponieważ w drugim mam poważne niedowidzenie. Próbowałam już wielu suplementów na oczy i powiem Wam, że nie widziałam specjalnej różnicy w widzeniu czy męczenia się oczu. Suplementy niby miały dobry skład, ale widocznych efektów nie było. W końcu postawiłam na coś z zagranicy i kupiłam preparat firmy BIO Nutrition, który zawiera dwa najważniejsze przeciwutleniacze dla wzroku: zeaksantynę i luteinę. To chyba o to chodziło, że sama luteina nie wystarczy. Kupuję to już chyba po raz piąty czy szósty, bo to jedyny preparat, po którym widzę różnicę w widzeniu na plus: https://biowroclaw.pl/wzrok/876-eye-wellness-with-zeaxanthin-60-kapsulek-bio-nutrition.html?search_query=wellnes&results=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia1990

Generalnie luteina działa bardzo dobrze i to chyba najpopularniejszy środek wspomagający wzrok. Niestety nie jest to rozwiązanie idealne. Mój chłopak od zawsze odkąd zaczął pracować przy komputerze to brał luteinę i robił różne ćwiczenia oczu regularnie, a i tak wada się powiększała. Niestety ostatecznie nie miał wyboru i przystąpił do laserowej korekcji wzroku. Lekarz który go prowadził - chyba nazywał się Michnowski (z Białegostoku) powiedział, że luteinę należy dalej brać, bo naprawdę fajnie wpływa na oczy, ale nie blokuje ona rozwoju wady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaminy swoją drogą, głownie witamina A ale ja bym sie przede wszystkim skupił na zbilansowanej diecie. Takiej pełnowartościowej. Odpowiednia ilość mięsa, czasem podroby np. wątróbka. Odpowiednio dużo tłuszczów, dużo warzyw. Później jakieś witaminki ale koniecznie z dobrego źródła i sprawdzonych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×