Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjjhjhjhhg

Czemu dziewczyny jesteście takie łatwe?

Polecane posty

No, to faktycznie sie teraz wylansowalam na puszczalska :) Coz, teraz wszystkie proby sprzeciwu dalyby efekt odwrotny, wiec niech juz bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
za dlugo bez sexu??? teraz nadrabiamy:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
prawiczku, ja wiem ze jest nie wszyscy potarafia zdrowo podchodzic do sexu,ale nie mozesz calego swiata kobiet oceniac przez pryzamat " tych niektorych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie Gadanie
Camamber ale jak wytrzymaliscie przez te 1,5 roku, po prostu robiliscie to z innymi a chodzi o to ze dopiero z tym chlopakiem zrobilisicie to po 1,5 roku tak? No bo jak bez seksu byscie wytrzymali, a co wiecej bez seksu z inna osoba, nie przezylibyscie przeciz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze smieszniej
co mnie obchodzi opinia podstarzałych, ale wciąż pryszczatych prawiczków? Tacy są w ogóle do niczego. Póki facet funduje porządne orgazmy, resztą może się wypchać. Próbowałam bawić się w związki, ale 90% z was to kłamliwi i tchórzliwi egoiści, szkoda nerwów i życia. Ważne, by seks był pierwsza klasa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie Gadanie
Prawiczku z kropka po jakim miesiacu, ja nie musze czekac wiecej jak czas potrzebny na zorganizowanie miejsca odosobnienia i inty,mnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
glupie gadanie nikt z nikim nie spal prze te 1,5 roku, nie wiem co w tym az tak dziwnego?;> nie wiem po co mialabym spac z jakims kolesiem do korego nic nie czuje?? nie umialabym tak... a to ze ludzie do slubu czekaja z sexem to dla ciebie chyba jak odkrycie drugiego slonca?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
to jeszcze smieszniej gdybys spotkala odpowiedniego faceta to bys tak nie mowila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie Gadanie
Camamber jak to po co mialabys spac z jakims typem, normalnie idzdiesz na impreze, podoba ci sie typ i chcesz, a kazdy chce, nie wierze to nie mozliwe ze bez seksu wytrzymaliscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
tak, mieslimy ponad 20lat wtedy verde, ale powedz mi co w tym tak dziwnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, nie jestem zwolennikiem 'na pierwszej randce', nie uwazam, to nienormalne czekac wiecej niz miesiac, ale przez ponad rok nie dazyc to takiego typu bliskoscia z osoba, na ktorej Ci zalezy?.. No mozna, ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
owszem, sa faceci ktorzy sa zajebiscie przystojni i mi sie podobaja,ale nie mam najmniejszej potrzeby sie z nimi przespac na jakiejs imprezie:P po to mam swojego faceta, tego jednego , nie potrzebuje wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
te verde, nie wiem konkretnie po coczekac :P potrzebowlismy tyle czsu widocznie... bliskosc mozna nie tylko sexem okazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie Gadanie
camamber nie wierze ci tak jak nie wierzy ci nikt z tutejszych czaterow, to po prostu nie jest mozliwe, awykonalne ! Nie istnieje takie cos w swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
Kropek, wg Ciebie to, ze jakiś koleś, którego zaliczyłam, opowiedział o tym kumplom powinno mnie jakoś przestraszyć? Wg Ciebie mam się bać "opinii"? Facet, dla którego ważniejsza jest "opinia" niż to, co mam w głowie i w sercu nie jest dla mnie wart uwagi, proste. Dla Ciebie liczy się "opinia" i "porządność" (czytaj brak doświadczenia w seksie). Dla mnie są to sprawy kompletnie nieistotne i nigdy, ale to NIGDY nie zdarzyło mi się żeby facet, którym byłam zainteresowana zawracał sobie głowę takimi rzeczami. A jeśli Tobie się wydaje, że ktoś z moimi poglądami postępuje źle, to TY masz problem :) Mnie jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camember, wiec tak, uwazam, ze to dziwne potrzebowac tyle czasu, jesli mowimy o doroslych ludziach [bo zakladam, ze byliscie dorosli - co nie zawsze jest oczywiste u 20latkow]. Nie mowie, ze to zle, tylko, ze dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
glupie gadanie przeciez ci nie udowdnie ze nie spalam z nikim przez te 1,5roku:P bo niby jak? ale niby w jakim celu mialabym sciemniac w necie na ten temat??? to by bylo troche chore:O jesli mojemu facetowi nie zalezaloby to by nie czekal az tyle:P zreszta je tez bym nie czekala gdyby nie bylo warto:P i nie zaluje tego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie Gadanie
Właśnie te verde dobrze mówi, jesteście jacyś dziwni, strasznie sstaroświeccy, zacofani chyba nawet, to obrzydliwe musi być, blee... chyba nie nadajecie się do Europy w ogóle jak można czekać, to trzeba być nienormalnym, przecież wiadomo, każdy to wie, naukowcy o tym mówią że człowiek musi bo inaczej to się udusi. Dlatego nie wierzę wam bo byście już dawno umarli, podusilibyście się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupie Gadanie, ale ja nie mysle tak, jak Ty, dla mnie zacofanie tutaj to smieszne podejscie, w nosie mam Europe [i inne kontynenty], nie maja one zadnego prawie wplywu na moje zycie seksualne, mnie chodzi o relacje miedzy ludzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie Gadanie
te verde? jak to, ty tez czekasz z tym do smierci? Jakie przejeb, normalnie co za ludzie, jacys dziwni, zamiast liczyc orgazmy i wyrwane laski to traca czas na jakies glupoty, wiernosci, ralacje, po co to komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
glupie gadanie nie uwazam zebym byla staroswicka:O bez przesady nei jestem jakims mlodocianym moherem:P:O nie sadze zebym byla tez jakas zdzwiwaczala.... i uwazasz ze zrobilam kategoryczny blad ze nie sexilam sie z nim w meskim kiblu na imprezie na ktorej sie poznalismy??? ty robisz to dzien w dzien???? i to ciagle z kims innym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupie Gadanie, czekam tylko i wylacznie do momentu, kiedy poznam faceta, ktory bedzie mial 3 cechy: bedzie mna zainteresowany, bedzie mnie interesowal, i nie poleci do kumpli z nowina ze mnie 'zaliczyl'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
glupie gadanie ile masz lat? uwazam ze masz spaczony obraz swiata:O wg ciebie nie ma ludzi wiernych sobie?? ze nei ma milosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camember, robisz ten sam glupi blad, co chyba wszyscy tutaj - popadasz w skrajnosci. Jesli z czyjejs opini, ze 1,5 roku to duzo wnioskujesz, ze puszcza sie po kiblach, to masz raczej wypaczone podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie Gadanie
No ja robie to normalnie, jak wszyscy, tylko jakies ofermy ktore nie moga zaliczyc i nie chodza na imprezy, ciagle z mamusia siedza i kuja lekcje, frajerzy, wszyscy kumpple maja zaliczone juz tyle imprez i lasek, kazdy ma co wspominac, nawet wspolne zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×