Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjjhjhjhhg

Czemu dziewczyny jesteście takie łatwe?

Polecane posty

Gość kjjhjhjhhg

Słabo mi sie robi jak czytam co sie dzieje na tym forum. kazda sypia z chlopakiem, wspolne meiszkanie, zareczyn nie bylo ani mowy o slubie. jak mozecie sie tak nie szanowac i tak lekko traktowac seks? co sie z wami zrobilo? bardziej szanujecie pieniadze niz wasze ciala. nie znacie dobrze chlopaka a juz do lozka, regularny seks, mimo ze to tylko wasz chlopak. dlaczego tak robicie? i czy naprawde juz nie macie w sobie zero wstydu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem z tych
co nie sa latwe i co kazdy facet jak sie o tym dowaiduje ucieka...zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadki Robinsona Cruzoe
One się szanują nie marnują czasu na facetów bez własnego mieszkania więc w czym problem ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dnie oceanu
typowy cwel to pisał i tyle: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie Gadanie
Sama widzisz co jest z tymi ludzmi po odpowiedzach pustostan pustych mysli jak to ktos zauwazyl - zabierz dowod babci - hahaha sta ich az na tyle fantazji jak przeczytaja w gazecie i zobacza w telewizji, no sa po prostu smetni, wulgarani, beznadziejnie zenujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty swiety jestes
czemu ci faceci się nie szanują i są tacy łatwi? wszystko idzie w dwie strony... wychowanie nam wpaja, że kobiety mają mieć cechy zgodne z pewnym kanonem: ładna, kobieca, wrażliwa, miła, grzeczna, porządna, spokojna, wierna itd. a faceta nie obejmują żadne zasady i może robić, co chce..? kobiety, tak samo jak mężczyźni mają z seksu przyjemność. czemu mają sobie odmawiać? nie zawsze seks z chłopakiem, do którego coś się czuje oznacza "nie szanowanie się". ja osobiście jestem dziewicą, ale gdybym znalazła kogoś, do kogo czułabym coś, to nie miałabym oporów z seksem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wymyslilam odpowiedz na pytanie autora: my po prostu dazymy do idealu, jakim niezaprzeczalnie jest facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuna61
no naturalnie wszystko na kobiety a czy autor nie pomyślał że one same nie idą do łóżka więc stąd należy wysnuć wniosek : mężczyźni co się z wami dzieje czemu jesteście tacy łatwi!!! żenujące staromodne poglądy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąca mężatka25l
Kuna przyjedz do nas stara dupo, mamy wszsytkie najnowsze zabawki BDSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny__aniołek_xDD
chcialam spytac czy autorem tematu jest chlopak czy dziewczyna ? i ile masz lat ? :) ja jestem dziewczyna i mam 15 i chcialam sie wypowiedziec zaraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny__aniołek_xDD
i nie pisal tego zaden cwel ,m tylko widac ze pożądny czlowiek ! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropus kochanie, po to samo, po co ten facet idzie z nami do tego lozka. On niby ma prawo, a ja nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wrzucaj wszystkich do jednego worka...a jesli ktos lubi seks na tzw.pierwszej randce to jego prywatna sprawa a facet tez zawsze moze powiedziec nie....a nie tylko kobieta ....kazdy robi to na co ma ochote....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie Gadanie
te verde, jestes idealna pustaczka, kochamtakie kobiety sa najlatwiejsze i szybko przechodza do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dododododododlpo
jesteśmy łatwe, bo faceci to palanci, chca wzystkiego ale do żeniaczki to już nie bardzo sie spieszą, dziewczyna nie da dupy to se pójdzie do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie Gadanie
Obłudna jesteś, dajesz bo chcesz, dlaczego zwalasz na facetów wszsytko moja droga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
a) ponieważ mamy swoje potrzeby b) ponieważ lubimy seks c) ponieważ faceci są strasznie łatwi, więc korzystamy d) ponieważ krew nie woda e) ponieważ książę z bajki jest tylko w bajce f) ponieważ jutro możemy wpaść pod ciężarówkę, a umierać dziewicą będąc jest strasznie głupie g) ponieważ lubimy seks (tak, wiem, że się powtarzam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie Gadanie
Ale to wszystko wina facetow prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie Gadanie
prawiczek ty nie mecz tak tej kropki, twoi koledzy jak leca do ciebie to znaczy ze czuja wobec ciebie respekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mnie obchodzi opinia
wśród jakichś łatwych zaliczaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupie Gadanie
Prawiczku widac musza miec ich wiecej od ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
prawiczek , a wsrod kobiet krazy ktora ktorego omotala:P :O dlaczego masz takie plytkie myslenie???? ja osobiscie sypiam z chlopakiem,ktorego bardzo kocham, i zrobilismy to po ponad 1,5roku, ze mna tez na stos najlepiej??????:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot PaliGłupot
camember, poczekaj chcesz powiedziec ze bylas z chlopakiem i dopiero zrobiliscie to po 1,5 roku zwiazku? No stos juz mamy dla ciebie, sekta prawdziwych prawiczkow o to zadbala,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camember
mozna powiedziec ze tak, po 1,5 roku, nie wiem co w tym strasznego???:P wtedy nadszedl nasz czas ;) to to zrobilismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×