Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qwertaaaaaaa

Pomóżcie... Jak Wy to widzicie i co zrobilibyście na moim miejscu?

Polecane posty

Gość qwertaaaaaaa

Wyszłam dzisiaj z nim na dwór, na spacer, tak jak zwykle. Jak podeszłam do niego wydawało mi się, że czuje od niego alkohol. Mówił, że wcześniej był z kolegami. Gdy spytałam się czy pił - odpowiedział, że nie i spytał dlaczego miałby mi nie powiedzieć jeśli rzeczywiście coś by wypił. Zachowywał się dziwnie, wydawało mi się, że pił, wręcz po tym zapachu byłam przekonana, on się wypierał. Zepsuł mi się humor, szłam i nic nie mówiłam, zero rozmowy. Usiedliśmy na ławce i powiedziałam mu, że nie wierze, że nie pił bo czuje... On powiedział, że mu nie ufam. Teraz piszemy, mówi, że odkąd się spotykamy nigdy się tak nie czuł jak teraz, jest mu źle i mówi ciągle, że mu nie ufam :(. Czy zrobiłam coś źle? Co mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertaaaaaaa
Prosze, powiedźcie coś od siebie, jak Wy to widzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ill granda prowokatorek
Nie widzimy tego. Oszukuje cie i tyle, postaw jasno warunki jak cie kocha to cie nie zostawi, a jak zosawi to znaczy ze nie kocha. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaaaa
koleś pociska Ci kit i jeszcze masz się czuć winna za to ze mu prawde wpierasz... ja bym sie wkurzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1-1
a moze tyle co zjadl jakas czekoladke z alkocholem albo batona;/ w kazdym razie badz ostrozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertaaaaaaa
Mam 18 lat. On się wypiera, mówi, że jest mu źle i że jak wracał to miał ochote kogoś uderzyć... Jak mu pisze czy możemy o tym zapomnieć pisze mi, że nigdy nie czuł się tak źle jak teraz, odkąd się spotykamy (prawie rok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertaaaaaaa
Pomóżcie mi :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustostan Pustych Słów
Dziecko nie zawracaj gitary. Uczyc sie a nie dupa robic, masz jeszcze czas a z tego co piszesz to jestes jeszcze bardzo dziecinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertaaaaaaa
To napisz mi co byś zrobił/zrobiła na moim miejscu, skoro uważasz, że jestem aż tak bardzo dziecinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotekPP
nawet jak wypił piwo z kumplami to chyba nic sie nie stało... nie chcial Ci tego mówic zebys sie nie denerwowała, takie jest moje zdanie, daj mu troche luzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotekPP
Pustostan Pustych Słów tak szczerze to sie zgadzam z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertaaaaaaa
Mógł porpostu powiedzieć, napewno nie byłabym wtedy zła. A teraz? Ma kłamać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×