Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak planuję

10 kilo mniej na SB

Polecane posty

Gość tak planuję

Od dziś wskakuję na SB i planuję zrzucić 10 kilo.Tu będę sobie pisała co zjadłam i wyniki wagowe. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam do wspólnego odchudzania. Ale jeśli będę tu sama to i tak będę pisała,potraktuje to jako pamiętnik odchudzania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to sb
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przyłącze chętnie
Czesć Fjnie że wątek założyłaś:D ja juz 3 dzien na sb. Pisalam w innych tematach ale albo tam sie juz poodchudzaly albo temat umarł :( A ja chetnie reflektuje na wymiane doświdczenia i razem zawsze razniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super że ktoś ze mną będzie;) Ja dziś pierwszy dzień,piję kawkę,muszę właśnie się wybrać na zakupy do sklepu,bo prawie nic w lodówce nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SB czyli suth beach,dieta plaż południowych. A Ty ważysz się codziennie czy raz w tygodniu?Wiesz ile zleciało Ci przez 3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przyłącze chętnie
kochana nie wiem ile mi zlecialo bo ważylam sie w czwartek i dopiero w nastepny czwartek mam zamiar sie zważyc. Ważąc sie codziennie nie bede widziala efektow a tak mile bedzie zaskoczenie jak sie okaże ze troche mniej kg :D Najbardziej zalezy mi na ubyciu cm w brzuchu :D Waze obeznie 63,6 dwa mc temu ważylam 76,6 :D ale to ze schudlam jest wynikiem pewnie karmienia piersią i jedzenia tylko obrzydliwej marchewki z ryzem i kurczakiem :( Mialam juz na tyle dosyc tego menu ze czasam w ogole nie jadlam nic . A teraz postanowilam przejsc na sb by wyrobic sobie nawyk zdrowego odzywiania. Same wazywa witaminki i jeszcze sie chudnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile ma Twoja dzidzia?? Ja tez jestem kilka miesięcy po porodzie i jeszcze nie dawno ważyłam 80!!!Potem bylam trochę na SB i zleciało mi kilka kilo a potem się zrobiła wiosna i więcej spacerków i chociaż przerwałam dietę to jeszcze ze 2 czy 3 kilo spadło.I nie wróciło dzięki spacerkom. SB jest fajna jeśli chodzi o obwody w brzuchu,szybko zlatują centymetry;)Na pewno już powoli zauważasz różnicę w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przyłącze chętnie
Moja mala ma 2 mc Teraz wrocilam do wagi sprzed ciąży i właśnie te wage chce troche zmniejszyc a raczej obwod w pasie i udach :D Nadal karmie piersią wiec lekko musze modyfikowac diete ale i tak lepsze to niz ryz:P Nie moge jednak rezygnowac calkowicie z nabialu wiec jem albo serek wiejski albo feta lbo do salatki dodaje jogurt bez cukru. Nie wiem czy cm ubywa bo spodnie w ktorych obecnie chodze i tak juz lekko wisza na mnie wiec nie wiem czy sprawka diety czy moze spodnie sie rozciągneły :D Mysle ze na efekty to troche za wczesnie ale co mi tam ja i tak planuje ową diete wdrązyc na cale życie a nie tylko na 14 dni :D Zakupilam tez orbiterek do cwiczen i bańki chińskie na poprawienie elastycznosci skory na udach i brzuchu :D Nie wiem tylko jakie cwiczenia stosowac na piersi by je ujedrnic :D Po pierwszej ciąży szybko wrocilam do swojej wagi czyli 52 kg ale przez zajadanie sie lodami przy serialu madzia m szybko spuchlam do 64 i ta waga mnie meczy. Wlasciwie to juz 3 lata taka "duza" chodze i w koncu postanowilam to zmienic :D Chce tez męża i dzieci w ten sposob żywic, Przeciez tak naprawde bialy chleb i ziemniaki nie sa nam do niczego potrzebne a mozna je zastepowac makaronami pelnoziarnistymi i pieczywem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy chuda nie byłam:(Przy 164cm ważyłam między 62 a 64kg...A po 30 przytyłam do 70!Samo tak...No i z takiej wagi startowałam w ciąży.Strasznie wolno mi te kilogramy ciążowe spadały a właściwie to nie spadały.Dlatego SB,na której zjechałam do 74.No i mam nadzieję dalej spadać;) Moja córcia ma 7 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przyłącze chętnie
ja tez mam 164 cm :D właśnie jem przekąske 3 plasterki papryki czerw i jeden trojkącik sera topionego na obiad mam zupe warzywną ale bede musiala wybierac z niej marchewke bo nie można a ja mam mrożonke gotową wiec jedzenie zupy zajmnie mi troche czasu . Na kolacje planuje zjesc malą piers z kurczaka z pomidorem i serem fetą. W miedzy czasie woda i sok pomidorowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przyłącze chętnie
masz jakies gotowe menu czy bedziesz improwizowac i codzien wymyslac ? ja mam kilka przepisow na dania i bede kombinowac ale wole z dnia na dzien niz np calotygodniowy plan jedzenia sobie zrobic. Bo skad moge dzis wiedziec na co bede miala ochote w czwartek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po zakupach;)Lodówka zaopatrzona.Właśnie wcinam serek wiejski z pomidorkiem. Ja z dnia na dzień będę planować co zjem.Dziś na obiad planuję pierś z kurczaka i ogórki w jogurcie.A popołudniu pewnie kilka plasterków szynki gotowanej z sałatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przyłącze chętnie
wiesz ja czytalam że niewolno za dużo nabialu jesc bo ponoć spowalnia chudnięcie co ty o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze jem dużo nabiału,na SB również jadłam i leciały kg.Jadłam serki wiejskie light,ser żółty light,jogurty naturalne,no i jeden trójkącik topionego dziennie.Poza tym jem sporo jajek,na obiady planuję piersi z kurczaka i ryby z surówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przyłącze chętnie
to jemy to samo z tym że ja nie używam produktow typu light. Wiekszosc z nich jest bardziej niezdrowa niz te zwykle. Np majonez light ma az 37,1 weglowodanow przy czym zwykly ma 3,7 wiec kolosalna roznica. A tej diecie chodzi o to by wyeliminowac wegle bo sa bardziej "złe" niz tluszcze :D kiedys oglądalam wlasnie program na temat produktow light i po tym programie postanowilam przejżec etykiety produktow i faktycznie light nie znaczy zdrowo w brew pozorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonezu też nie jem light.Chyba nawet w książce SB czytałam że lepiej zwykły.Ale nabiał już jest zalecany w wersji light.Zresztą serki wiejskie light mają mniej węgli.No ale Ty dopóki karmisz to lepiej żebyś nie ograniczała tak drastycznie,choć te róznice w nabiale zwykłym a light wcale nie są duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach właśnie sobie uświadomiłam że zapomniałam kupić oliwę z oliwek..:(No ale teraz już nie będę leciała do sklepu,na popołudniowym spacerku kupię.A na obiad będzie gotowana pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przyłącze chętnie
OCZYWISCIE ZE NIE SZYSTKO ZŁE :D Ja jednak light poki co nie spożywam ale staram sie przebierac w produktach o jak najmniejszych weglach czy tluszczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przyłącze chętnie
a własnie a co z cwiczeniami ? Ćwiczysz cos czy tylko dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzę na spacery z małą jak najwięcej.Na szczęście jest ciepło i aż sie chce chodzić.Dziś akurat siedzę ale po weekendzie mam mnóstwo zaległości w praniu i sprzątaniu...Na razie byłyśmy tylko w sklepie ale po obiedzie pójdziemy na długi spacerek. W grudniu kupiłam sobie rower stacjonarny...ale wstyd przyznać w ogóle nie jeździlam:(Ja ogólnie koniec zimy przechodzę strasznie depresyjnie,nic mi się nie chce,nie cierpię jak mi jest zimno. Może zacznę od jutra albo jeszcze dziś wieczorkiem...Tak chyba wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorzuce swoje 2 grosze
czesc dziewczyny ! wczytalam sie we wszystko co pisalyscie :) i nie zgadzam sie co do majonezu :P najlepszy majonez to winiary light :) polecam :D i tak: zwykly ma tluszczu 76.1 g i wegli 3.3 g / 100 ml = 703 kcal light ma tluszczu 49 g i wegli 8.7 g / 100 ml = 481 kcal :) obliczajac porcje na lyzke, przykladowo 15 ml : zwykly ma wegli 0.50 g i 11 g tluszczu a light ma wegli 1.20 g i 7.30 g tluszczu :) jak widac przy tak niewielkiej porcji ilosc wegli jest znikoma tak czy inaczej ;) wiec chyba warto sie pokusic o light dziewczyny :) no i jak raz sprobujecie winiary light to juz zwyklego nie ruszycie, taki pyszny jest :D pozdrawiam Was serdecznie i powodzenia w odchudzaniu zwienczonego sukcesem zycze :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przyłącze chętnie
KOCHNA NIE ODKLADAJ NICZEGO DO JUTRA BO TAK BEDZIESZ ODKLADAC W NIESKONCZONOSC :d:d:d Właśnie odebralam orbiterek i mam zamiar go poskladac i cwiczyc od dzis OCZYWISCIE :D Ja mam troszke problem ze spacerami bo z dwojką dzieci musze spacerowac z tym ze starszy chce na rowerze jezdzic i tak ciezko pchac wozek i rower jednoczesnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przyłącze chętnie
tak tylko uzywając light co jakis czas i tak wychodzi wiecej wegli niz tradyzyjnie a w tej diecie chodzi glownie o ograniczenie wegli a nie tluszczy chociaz jedno i drugie zle :D kochana ja zmykam orbiterek montowac. Meza nie ma sama musze sobie poradzic. Poki mala spi to moze skoncze. Odezwe sie pozniej. Tylko sie nie objadaj :D:DD jak juz to pomidorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama chcialam sie za ta diete zabrac, ale na razie stosuje diete 1000-1200 kcal + nielaczenia :) z tym majonezem to fakt, ale chyba nie chodzi tu o szamanie go dzien w dzien :P bede sobie do Was zagladac czasem :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przyłącze chętnie
Melduje wykonanie zadania :D orbiterek złożony. Wlasnie zasiadlam z kolacją przy kompie :D sprzet sprawdze jak dzieciaki pojdą spac bo inaczej sie nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też planuję rowerek jak małą położę,czyli za jakąś godzinkę.Mi na kolację został jeszcze kawałek piersi,to zjem z pomidorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie przyłącze chętnie
dobrze kochana cwicz jak najwiecej. sAMA dieta niewiele da jak nie bedzie sie cwiczyc a mam pytanie masz jakies przepisy na domową wedline z drobiu ktorą można samemu przyrządzic bez specjalnych wędzaków itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ale w kuchni to ja jestem kiepska... Dobra dziecię śpi,to ja się biorę za rowerek.Może jeszcze później się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×