Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak planuję

10 kilo mniej na SB

Polecane posty

No właśnie zapomniałam Ci pogratulować spadku wagi;) Gratuluję!! U mnie na wadze dzis tak samo jak wczoraj,wiec nie zmieniam stopki,liczę że jutro ruszy;) Poprzednim razem na SB też mi szybko leciała na 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalam ze do 3 dni traci sie wode z a potem dopiero tluszcz :) ale musze przyznac ze waga Ci szybciutko leci w doł... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkaaa
Ja mam problem bo mi chyba wyraźnie brakuje węglowodanów. Muszę poczytac trochę publikacji , ale nie mogę sie skupic, Czytam jedno zdanie 5 razy i nadal go nie rozumiem. Jak tak dalej pójdzie to chyba zrezygnuje z diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuleczka bez urazy ale cos tu mącisz . Nie moze ci brakowac wegli bo te wegle jesz tylko ze sa zdrowsze a nie przetworzone rozumiesz? Sa wegle i jest tluszcza ale zdrowy. Mi sie zdaje ze to kwestia twojej psychiki - chyba nie jestes gotowa do dietowania i pewnie odliczasz czas kiedy te 14 dni sie skonczy a to nie o to chodzi. Zeby sie odchudzic to najpierw trzeba sie do tego pozytywnie nastawic a nie jak jakas katorga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuleczka mi też sie wydaje że źle się psychicznie nastawiłaś na dietę.A może kiepsko sie czujesz na zmianę pogody... U mnie leje dziewczyny:( masakra a rano taka piękna pogoda była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkaaa
ja sie przyłącze chętnie może masz racje , moze to kwestia psychiki Dla mnie to nie jest żadna katorga , chciałam zacząc dietę tylko po prostu dziwnie się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana to na bank o psychike chodzi - ja od wrzesnia planowalam tę diete i tak mnie ruszylo 18 04 powiedzialam a co tam na kolacje bedzie rybka :D i tak mi zostalo. Nie brakuje mi chleba ziemniakow makaronow itd nie mysle o9 tym wcale. Zamiast rozmyslac o tym co stracilam mysle o tym co zyskam :D:D:D:D a zyskam ladny tylek i zdrowe serce :D to wole to niz ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkaaa
U mnie jest piękne słoneczko , więc to na pewno nie pogoda. Moze przyczyna jest taka , że przez ostatnie 2 dni wstawałam o wczesniejszych porach niz wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkaaa
Ale powiem szczerze , że nie moge sie doczekac kiedy bede mogłą zacząc jesc owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos robił te cudo ????? 1. delikatne placuszki twarogowo-waniliowe - dwa jajka - kostka twarogu 0% (250g) - słodzik (ja dałam 3 tabletki) - aromat waniliowy - cynamon - oliwa z oliwek do smażenia Wymieszać widelcem jajka z serem, dodać aromat i cynamon. Jak kładłam na patelnię po łyżce stołowej i robiłam cieniutkie i dość małe placuszki bo inaczej ciężko będzie je obrócić. Smażyć aż brzegi zaczną się rumienić i delikatnie przewracać na druga stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania zrob sobie tego omleta na przekąske i przejdzie ci chandra :D omlet z czekoladą nie ukrywam, że przepis zapożyczyny od kogoś z innego forum - chyba na www.kuchnia.o2.pl ): usmażyć omleta z dwóch jajek; kiedy już się zetnie położyć 3 kostki gorzkiej czekolady, złożyc omleta i chwilę poruszać patelnią - czekolada się stopi, a my nasycimy się, zaspakajając nasz apetyt na słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o te lody mi chodzi :D Lody cynamonowo - pomarańczowe Składniki: - serek Figura light - aromat pomarańczowy - cynamon - kakao - słodzik Przygotowanie: Bierzemy 2 miseczki i do każej wkładamy po pół opakowania serka i minimalną ilość słodzika. Do pierwszej miseczki dodajemy cynamon i kakao, do drugiej kilka kropel aromatu pomarańczowego. Dobrze mieszamy, żeby powstała jednolita masa. Teraz bierzemy umyte opakowanie od serka i na zmianę wkładamy raz warstwę jasnego serka, raz ciemnego. Opakowanie "zamykamy" folią spożywczą i wkładamy do zamrażalnika do czasu jak się zamrozi. Po zamrożeniu polewamy pojemniczek z wierzu gorącą wodą, wykładamy nasze lody na talerzyk i posypujemy delikatnie kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkaaa
Moze ja zbyt restrykcyjnie przestrzegam tej diety. Dzis byłam w sklepie i nie kupiłam gorzkiej czekolady , bo na opakowaniu było ze zawiera glukozę. Dzięki wielkie za wsparcie i porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te przepisy;) A do tych placuszków to surowe jaja?Może głupie pytanie ale ja w kuchni to najlepiej parzę kawę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkaaa
Niedługo musze wychodzic , może zrobie tego omleta po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O MATKOOOO - dziewczyny ten omlet wymiata jest boski cudowny wspanialy kochammmm życie :classic_cool: polecam bo zajebisty :D Ja dala czekolade bez cukru taką dietetyczną ale tez poezja i polalam tego omleta jogurtem naturalnym z aromatem waniliwym. zaraz zrobie deser kawowy moze postac kilka dni w lodowce takze jak mnie wezmie na slodkie to polec do lodowki i juz bedzie na mnie czekal. I wiecie co jogurt naturalny wymieszalam z aromatem poma dalam mpol lyz slodzika i wstawilam do zamrazarki bede miala ala loda jak zglodniej kiedys. Chce zrobic troche zapasow na wszelki wypadek. I dania glowne tez ugotuje wiecej i pomroże sobie np te gołąbki . O jaka ja szczesliwa:D kto by pomyslal ze dwa jajka zdzialają cuda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam w rosmanie - po drodze zobaczylam ze zrobili nowy sklep ze zdrową żywnośćią. Takie soje i inne i tam byl jakis niemiecki HUXOL kupilam taki sypany jak cukier ale ten slodzik tez wymiata :D ale wiecie co nie ma galaretki bez cukru :(:(:( nigdzie nie znalazlam. kupilyscie gdzies ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide robic ten deser jak skoncze to wpadne:D DESEREK KAWOWY Składniki: -230ml mleka 0,5% -2 białka jajek -2 łyzeczki kawy rozpuszczalnej -2 łyzeczki zelatyny -3 łyzeczki slodzika Wykonanie: mleko przegotowac, dodac kawe. Zelatyne wymieszac z 4 łyzkami zimnej wody, podgrzac do rozpuszczenia.Wystudzic, połaczyc z kawa, wstawic do lodowki. Z białek i slodzika ubic sztywna pian Dodac doi tężejacej kawy i delikatnie wymieszac. Pozostawic w lodowce do całkowitego stęzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×