Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak planuję

10 kilo mniej na SB

Polecane posty

dziewczyny a jakie zolte sery kupujecie? ja bylam wczoraj w sklepie zeby znalezc jakis ser o obnizonej zaw tluszczu i jedyny jaki znalazlam to ten plasterkowy bodajze hohland light :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuleczkaaa->nic nie piszesz o śniadaniu,ale mam nadzieję że jesz.Każdy organizm inaczej reaguje na brak węgli,więc możliwe że Ty akurat odczuwasz głód...Moja koleżanka na 1 narzekała zawsze na ból głowy.Mi 1 służy,najadam się i czuję się dobrze.Do tego mam w sobie dużo siły i dobry humor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkaaa
Ja na razie jeszcze nie jadłam serów , bo nigdzie nie widziałam żadnego light . Ja jakis znajde to dam napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję hit z ryg czy jakoś tak.On ma 13% tłuszczu.Jak spytasz w sklepie o taki 13 % to Ci podadzą,bo nie wiem czy nie pomyliłam nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkaaa
Wczoraj na sniadanie piers kurczaka z sałatą , na drugie śniadanie omlet z 3 jajek z dodatkiem pomidora i papryki, po którym dalej byłam głodna i musiałam pistacjami doprawic. Dzis na sniadanie taki sam omlet a na drugie sniadanie zrobiła juz sobie sałatkę z sałaty i tunczyka , planuje zjesc ok 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dziekuje ;) potrzebuje sera bo uwielbiam salatke z pomidora cebuli i sera i z lyzeczka majonezu light :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym zjadła taką sałatkę;) Na razie siedzę z moją jajecznicą,na drugie śniadanie będzie serek wiejski.A na obiad miałam robić gołąbki,ale przełożyłam ten plan na sobotę.Dziś szybką zupę strzele sobie.Nie chce mi sie siedzieć w kuchni nad gołąbkami,taka piękna pogoda... Ja to w ogóle nie cierpię gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkaaa
ja nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia w gotowaniu ani robieniu sałatek. Pierwszy raz dzis taka sałatkę w zyciu zrobiłam , wczesniej tylko komus pomagałam np siostrze lub mamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkaaa
Startuje z 60 kg , mam 162 cm wzrosstu Nie uważam się za jakąs bardzo grubą , ale czytałam , że na tej diecie można pozbyc sie brzucha i tłuszczu z pasa. Mój obwód pasa 85cm przy obwódzie bioder 96 , to chyba nie jes zbyt proporcjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcialabym stracic tzw boczki i tluszczyk z bioder i ud... zdaje sobie sprawe z tego ze w SB chudnie sie przede wszytskim w pasie ale zaryzykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuleczkaaa
Więc moim celem jest raczej pozbycie się brzucha niż schudniecie. Mój brzuch jest tak duży , że czasem nieznajome osoby pytają który to miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wanilia5->no ja mam takie cele jak Ty.Ale to ze najszybciej sie w brzuchu zlatuje to nie znaczy że gdzie indziej już nie.Całe ciało się wyszczupli,tyle że brzuch najszybciej. ja sie przyłącze chętnie->a gdzie Ty Kochana sie podziewasz,czyżbyś w drodze z przedszkola na spacerek sie wybrała?Bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem :) poza dieta planuje jeszcze biegac wieczorami i cwiczyc wiec mam nadzieje ze to przyspieszy spadek wagi :) no i mam nadzieje ze znajde na to czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczynki :D jestem tylko od rana mnie molestują telefonami i odwiedzinami a do tego mala jakas niespokojna :D U mnie wszystko ok nie nagrzeszyłam jeszcze na tej diecie. Jem tylko to co dozwolone a takie pyszne to wszystko ze w szoku jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie jeste na tym forum. Mam w cholere przepisow bo juz dlugo do tej diety sie przygotowywalam, bez bicia sie przyznam ze kilka stron www mam jeszcze z wrzesnia 2008 :D:D:D dobrze ze nie skasowalam to bede mogla teraz korzystac. A szukam przepisow na deserki bo i synkowi bym cos zrobila a jak sie zabiore za pieczenie pysznego ciasta to na pewn je pochlone w calosci :P wiec wole nie ryzykowac. A jaki mam slodzik kupic? Bo ja nigdy nie uzywalam slodzika ale do deserow to raczej trzeba a nie wiem jaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dozwolone sustytuty cukru to: acesulfam k aspartam fruktoza(jako slodki przysmak-ogranicz do 75-100kcal dziennie) sacharyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po spacerku;)Kupiłam sobie makrelę wędzoną i wcinam. Ja mam \"dieta south beach,dobre węglowodany,dobre tłuszcze\"przewodnik Arthur Agatston.Nie ma w niej przepisów tylko produkty i tabele w których są podane zawartości węgli,cukru,tłuszczu...I przy każdym jest napisane \"korzystne,dozwolone,ograniczać,bardzo ograniczać i unikać\". Wiem że na topiku Justus \"...węższa w pasie...\"są podane rózne przepisy na stronie 7i 8,również na desery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nic nie wyczytalam na temat ograniczen slodzikow :P w ksiazce ograniczona jest tylko fruktoza-tak jak napisalam wczesniej 75-100kcal dziennie. ksiazke mam od wczoraj a mam tyyyyle zajec ze nie zdarzylam jej jeszcze zaczac jakos dogłębnie czytac :P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz mi ksiazka niebedzie potrzebna :D znalazlam w cholere przepisow na pyszne desery i dania glowne . W zyciu bym nie pomyslala ze na diecie odchudzającej bede czula sie jak w niebie :D O niebo smaczniejsze te przepisy niz to co jadlam do tej pory. A ja glupia od wrzesnia sie mobilizowalam i nie moglam jakos sie przemoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdzies wyczytalam ze sa tam nawet cukierki bez cukru i inne batony :D to moze slodzik tez bedzie. A wybiore sie za godz to sprawdze. Dzis na obiad mam salatke gyros taka troche skromna bo ani ogorka ani kukurydzy ale tez dobra. Mezowi zrobilam wersje bogatą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×