Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

Gość malwinka0504
wierze w to:) staram się dbac o siebie, dlatego tez udam się juz do lozeczka! spokojnej nocki ;* i 3am kciuki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudududuś
oj to zaczne mierzyc tak, bo mierzyłam pod pacha, wychodzi już 5 dni około 37,2 Celcjusza. ale dobra, narazie czekam,...:) poza tym to jak tu sie uczyć na kolokwia i egzaminy, jak tu takie rewelacje moga być:) nie ukrywam, cieszyła bym sie bardzo z dzidziusia, ale wiem, że mój chłopak nie jest gotowy no i wiecie, jak sie nie ma warunków do wychowywania, to kiepsko.. ale jak już bedzie czym sie cieszyć, to wtedy sie bedzemy zastanawiać, co dalej... narazie próba skupienia nad książkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudududuś
dobrej nocy:* dzięki za pomoc, wkrótce się zjawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane muszę coś napisać o testach. ostatni okres miałam 22 listopada, pierwszy test zrobiłam 7 grudnia i wyszedł negatywny, około 21 grudnia powinnam mieś miesiączkę i jej nie dostałam, poczekałam 2 dni i znów zrobiłam test, dopiero wtedy wyszedł pozytywnie. Różnie to bywa ale mój pierwszy test miał wykryć super wczesną ciążę i nie udało się więc albo iść na krew albo naprawdę poczekać na miesiączkę :) wiem ze trudno jest czekać, szczególnie jak się bardzo pragnie dziecka, ale czasem lepiej poczekać niż się zawieść i zacząć popełniać błędy takie jak ja (alkohol, antybiotyki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
ja również robiłam test po dniu spodziewanej miesiączki:) wiecie chyba troszkę już mi brzuszek rośnie albo jakiś wzdęty jest, bo już mi w kurtce zapiętej ciasno :P nie za szybko? 4 tydz. dziś zaczęłam z dzidziusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch może bc wzdety sama mowiłas że masz wzdęcia być moze od tego , a co do testow zgadzam sie całkowicie... tez słyszałam o takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
myslicie ze moge uzywac normalnych wkladek czy jakich powinnam? bo jednak wole czuc sie komfortowo a podobno te zwiekszone ilosci wydzieliny utrzymaja sie do konca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski jak się czujecie? jak humorki? mnie boli brzuch, jak na @, już sama nie wiem czego mam oczekwiać pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam że aromatyzowane mogą podrazniać i moze wystąpic uczucie pieczenia a chusteczki dobra rzecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spetka skąd ja to znam tez mam taki jeden wielki mętlik w głowie że nawet nie masz pojęcia niby okres sie skonczył ale i tak nie wiem jeszcze nic czekam do 1 :/ kurcze to az 4 dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jakoś pachnące nie podrażniają :) zresztą przez hormony mimo częstej higieny miałam problem z zapachem dlatego też ratowałam się czym popadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w sumie od jakiegoś czasu odczuwam dziwny zapach ale nie wiem sama czy już schizy mam czy moje marzenia się spełniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapach to bardzo delikatne wręcz subtelne określenie tego okropnego smrodu :( fobię miałam, teraz się zmniejszył wraz ze zmniejszeniem dawki duphastonu. jak wariatka myłam się kilka razy dziennie, do tego pachnące wkładki no i chustki do higieny, mój lekarz sie śmiał że przesadzam ale ja zawsze byłam przesadnie czysta dlatego teraz nie mogłam się z tym pogodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie a od ktorego miesiąca zaczeła Ci sie macica powiekszac i czułaś to w jakiś sposob procz napierania na pęcherz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie to ona cały czas mocno się rozwija, widziałam tylko jak mi brzuch rośnie i dziwiłam się ze jest taki duży i to lekarz mi powiedział że jest większy niż norma ale że nie jest to powód do zmartwień tylko do radości z wygody dla dziecka. Jak czytałam np na kafe że dziewczyny w 3 miesiacu ciąży nie mają brzucha to ja już chodziłam w ciężarnych spodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudududuś
cześć Wam!:) wiecie co? teraz to nie wiem, co mam o tym mysleć, czy to faktycznie ciąża czy mi sie przywidziało... brzuch już mnie nie boli tak jak ostatnio, tylko pobolewa, albo inaczej "nudzi", piersi dalej wielkie ale sutki jasne, a powinny być ciemne..:( no i mniej boli... ale sluzu jak na owulacje miałam mieć to mam cały czas jasna... i dużo tego... hm,.. a jak zrobie 3go maja test, to wiem, ze może być za wczesnie(14 dni po stosunku) ale wole już chociaż sie nie łudzić... a kolejny zrobie, jak mi sie bedzie spaźniał okres.. oczywiście ani alkoholu ani żadnych używek, antybiotyków... temeratura dalej podwyższona... Kurcze, strasznie sie ten czas dłuużyy.. zwłaszcza jak sie czeka na odpowiedni dzień do zrobiennia testu... nie jest tak, dziewczyny?? i jeszcze jedno.. to w sumie po takim krótkim czasie objawów (jakiś tydzień) może być wszystko:( nawet zapalenie jajników albo coś w tym guście.. tylko nie wiem, czy przy tym bolą piersi..;/ apetytu nadal brak, czasami jakieś "chcice" na słodycze, nudności miałam tylko ze dwa razy, tydzień temu...i słabo mi było.. a tak to tylko ten brzuch i piersi...;/ sama nie wiem, co o tym wszystkim mam myśleć..:( trzeba czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekanie jest dobre dla wyniku ale nie dla nas samych, człowiek jest niecierpliwy :) ale natury nie da się przyspieszyć ja osobiście objawy zaczęłam mieć kilka dni przed spodziewaną miesiączką ale wiadomo ze każda z nas będzie przechodzić to inaczej, cierplowość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
hej dziewczyny, co u Was? ja dziś od rana odczuwam dziwny ból z prawej strony podbrzusza, nie jest mocny, ale lekki też nie.. czy to powód do niepokoju? dodam, że z maluszkiem zaczęliśmy wczoraj 4 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
ból odszedł :) ale i tak w międzyczasie zadzwoniłam do lekarza i umówiłam się na wizytę 8go maja na 17.30 i tak myślę, że mogę zrobić już teraz krew, mocz i betę, skoro tamten lekarz mi kazał a teraz do tego, co Go wybrałam pójdę z badaniami, dobra opcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ten ból to jakieś wiązadło czy coś takiego :) przyzwyczaj się do niego bo jest to jedna z wielu "przyjemnośći " ciążowych :) ja myślałam że mam atak wyrostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze na wizytę comiesięczną trzeba nocić badanie krwi i moczu, czasem trzeba zrobićcoś dodatkowego jak toksoplazmoza potem koło 23-28 glukozę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×