Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

Gość sool
aaaaa!! pojawil sie okres! ;)))))) jejku jak sie ciesze,istnieje oczywiscie mozliowsc ze to okres w ciazy;P ale mam nadzieje ze jednak nie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey:) jak tam ?? Jak wyniki badan i samopoczucie ?? Ale sie tu rozpisałyście ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
hej dziewczyny, ja dzis odebralam wyniki i ten mocz nie jest najlepszy tzn. flory bakteryjnej mam duzo i leukocytów ;/ ale jutro biegne do lekarza. i w ogole taka jestem rozdrazniona ;/ wlasnie Emisia co u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja leukocyty mam w moczu cały czas nieobecne ale za to mam ich więcej we krwi, zaraz muszę poczytać co to w ogóle jest ;) niegdy się nie znała co jest do czego itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam krwinki białe, czyli leukocyty Człowiek zdrowy wydala w moczu w ciągu doby od 1,5 do 4 milionów leukocytów, co przy rutynowym badaniu osadu moczu odpowiada obecności 1-5 leukocytów w polu widzenia pod mikroskopem. Stwierdzenie w polu widzenia 10 i więcej leukocytów przemawia za istnieniem leukocyturii, tj. zwiększonego wydalania krwinek białych. Jest ono wynikiem przenikania krwinek białych do moczu w jakimkolwiek odcinku układu moczowego. Najczęstszą przyczyną są ostre i przewlekłe bakteryjne zakażenia układu moczowego. Po stwierdzeniu znacznej ilości leukocytów dla potwierdzenia istnienia zakażenia konieczne jest wykonanie posiewu moczu i wyhodowanie w pracowni bakteriologicznej bakterii odpowiedzialnej za zapalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy widziałyście na kafeterii temat o dziewczynie która ma kilka nicków ?? to jakaś wariatka, więc uważajcie na nią. Czytałam wiele jej postów i trochę się załamałam. Życzyła dziewczynom żeby non stop miały poronienia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujm nie dobrze postanowiłam wykożystać w tym miesiącu wszystkie dni płodne co do jednego każdy zalicze :)Moze sie uda tym razem :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FRANKA to musi być naprade wariatka.... moze sama poroniła i wogole wiec jej sie poprzestawiało ale zeby od razu tak.... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudududuś
no faktycznie, przykra sprawa, z tą osobą, która tak źle życzy:( słuchajcie, jak sie zaczernia nick?? ;) emisja- 3mam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj emisia to twój chłop ;) będzie wymęczony jak masz takie plany ;) a ja dziś idę na pierwsze zajęcia do szkoły rodzenia, strasznie jestem podekscytowana :) mam nadzieję ze grupa będzie fajna bo nie lubię osób które strasznie się pieszczą z powodu bycia w ciąży. od 18 do 21 będę na zajęciach po powrocie opisze jak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
jestem zdołowana jakies kiepskie te wyniki moczu leukocyty b. liczne, pozniej ze 70 gdzie max to 30, pasma śluzu 65 gdzie max to 40, flora bakteryjna 96 a max to 60 :((((( boje sie, ze mam jakas infekcje i to sie odbije na malenstwie:( jutro lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się na zapas :) czasem a nawet często kobiety w ciąży mają jakieś zapalenia dlatego istotna jest higiena i dobre płyny do mycia :) a ja wróciłam ze szkoły rodzenia :) bardzo fajne ciekawe spotkanie, kolejne za tydzień, uciekam się myć :) czekam na wiadomość z jutrzejszej wizyty u gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) zarejestrowałam dziś dziecko poczęte w Urzędzie Stanu Cywilnego ;) ależ biurokracja i śmieszne przyznawanie się do dziecka przez partnera :) a co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
hejka :) ja pisalam tam na poczatku topiku i radzilam jej troszke :) teraz ja potrzebuje porady;p bo sledze wasz topik :] ja w pon zaczynam 17 tydzien ciazy i mam pytanie jak to zarejestrowalas dziecko pooczete w urzedzie stanu cywilnego?? to nie robi sie po nariodzinach?? moze zadaje glupie pytanie ale naprawde nie wiem :) zycze wszystkim dziewczetom dwoch wymarzonych magicznych kreseczek a tym co sa w ciazy spookojnej jej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jest się w wolnym związku (bez ślubu, jak ja) można ale nie trzeba zarejestrować dziecko poczęte. Matka mówi że ojcem dziecka jest, obecny tu partner, a ojciec mówi że się przyznaje do dziecka, po czym mówimy jakie nazwisko dziecko ma mieć i dostajemy dokument i wychodzimy. Potrzebne jest to przede wszystkim do tego że jeśli ja po porodzie nie będę dobrze się czuć ojciec sam może iść zarejestrować dziecko, jeśli tego dokumentu byśmy nie mieli obowiązek rejestracji padłby i na mnie i ojca dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolunia
ahas ok juz rozumiem :) no ja w czerwcu biore slub :) ale nie ze wzgledu n dzidziusia :) musielismy tylko termin przesunac wczesniej :] zebym nie miala takiego wielkeigo bebenka:) dzieki za link poczytam sobie i moze zalatwie to w ten sposob co ty :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula222222222222222
Witam drogie kolezanki, sledze te forum od paru dni, mam taka dziwna sytuacje, bardzo checmy mniec dziecko, kochalismy sie wedlug naszych obliczen w sama owulacje w 9 dniu po owulacji robilam bobo test pojawila sie druga kreska ale bledsza, na drugi dzien powtorzylam z tej samej firmy te dwie kreski nastawialam sie bardzo psychicznie ale teraz coraz bardziej watpie w to szczescie, dlaczego ten 3 test byl negatywny? rowniez pojawila sie bledsza kreska, na 3 dzien kupilam pre test i wyszla jedna kreska sama nie wiem co o tym myslec dzisiaj powinnam dostac okres narazie nie ma ale czuje sie tak jakbym miala dostac, poszlam dzisiaj na hcg o 17 bede miala wyniki,,,,przez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli na 3 testy wyszły 2 pozytywnie to pewnie jesteś w ciąży :) czasem testy nie wychodzą przed okresem, tak jak mi. Dobrze że zrobiłaś test z krwi i już za kilka godzin będzie wiadomo co i jak :) czekam na nowiny :) kwas bierzesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula222222222222222
Witam drogie kolezanki, sledze te forum od paru dni, mam taka dziwna sytuacje, bardzo checmy mniec dziecko, kochalismy sie wedlug naszych obliczen w sama owulacje w 9 dniu po owulacji robilam bobo test pojawila sie druga kreska ale bledsza, na drugi dzien powtorzylam z tej samej firmy rowniez pojawila sie bledsza kreska, na 3 dzien kupilam pre test i wyszla jedna kreska sama nie wiem co o tym myslec dzisiaj powinnam dostac okres narazie nie ma ale czuje sie tak jakbym miala dostac, poszlam dzisiaj na hcg o 17 bede miala wyniki,,,,przez ten 3 test trace nadzieje dlaczego wyszedl negatywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula222222222222222
Jeszcze nie. Ale te kreski byly slabsze to mnie martwi .... zaluje ze zrobilam tak wczesnie te testy bo taka nadzieja sie urodzila ze nie wiem jak zniose to jeszeli bedzie falszywy alarm , jezeli jestem w ciazy to ile bede miala tego hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się starasz o dziecko to już powinnaś brać kwas. Kwas przede wszystkim się bierze przed zajściem w ciążę, po zajściu już tak naprawdę jest mniej skuteczny ale łyka się go ile wlezie bo i tak nie szkodzi :) paseczek ten od ciąży z reguły jest mniej widoczny, czasem prawie wcale go nie widać ale tak czy inaczej oznacza to że ciąża jest. co do ilości hcg nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie bo nigdy tego badania sama nie wykonywałam, ale na pewno w google jak wpiszesz to ci sie coś wyszuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
ej dziewczyny,a jak wyglada okres w ciazy?jest jak normalny okres?w sensie..moj pierwszy dzien i noc byl dosc obfity i bolesny ale dzis jest drugi dzien i juz tak o wiele slabiej..w normalnych warunkach bardzo bym sie cieszla;)ale w obecnych okolicznosciach martwie sie ze moze jednak jestem w ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×