Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

zaszłam w ciążę 30 listopada, na kilka dni przed wigilią i terminem okresu byłam senna i więcej siusiałam, dopiero jak okres się nie pojawił zaczęłam co raz gorzej się czuć, ale oczywiście to nie reguła, u każdej jest inaczej :) tak czy inaczej czekaj na okres, lub jego brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka18
mam nadzieję, że to objawy stresy a nie ciąży. to nie jest dobry czas na dziecko Nie wiem, ale wydaję mi się, że chyba przez to zraziłam się do seksu, ponieważ był to mój pierwszy raz a tu takie objawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwszym razie często ma się wrażenie że jest się w ciąży ;) pomyśl o antykoncepcji albo w nagłych sytuacjach możesz zastosować pigułkę po, ale trzeba ją wziąć do 72 godzin po stosunku daj znać czy okres sie pojawił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka18
tak się składa, że jestem 1,5 tyg po stosunku , więc tabletki już na nic się nie zdadzą i mam nadzieję, że okres przyjdzie w miarę oczekiwań tak ok 7 czerwca.trzymajcie kciuki ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mam mate edukacyjną:) wczoraj Mala dostala juz na Dzien dziecka ogromnego kubusia puchatka od chrzestnego i jest zachwycona, zaklada na niego nozki, przerwaca sie z nim, glowa mala :P moj maluszek ma 66 cm, 6250 g :) ja teraz mam sesje... ciezka sprawa, ale musze do 17go czerwca sie uporac, bo wtedy moj Skarb leci :( ja nie wiem jak to wytrzymam, ale mam nadzieje, ze jakos to zniesiemy, jako dzielna zona i corcia :) zobaczymy, mam nadzjeie, ze szybko zleci. teraz 16 lipca szczepienie i 15go, ortopeda :) a jak postepy u Malego? a nasza nowa kolezanka niech sie nie martwi, kazda kobieta czuje inaczej, poczekaj do dnia spodziewanej miesiaczki i sie nie denerwuj :) buzia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka18
oby oby... bo na dziecko to jeszcze za wcześnie. Gratuluje dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tektonika
A jezeli mnie wyszly 4 testy negatywne to mozliwe,ze jestem w ciazy ? Dodam,ze test zrobilam po poludniu - negatywny. Na drugi dzien rano na peirwszy moc z- negatywny. Okres . Tydzien po okresie negatywny . Okres i 2 tyg po okresie negatywny . Mozliwe,ze sie myla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tektonika
Prosze o odpowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 4 testy negatyw i okres ;) pewnie ciąża :P młody siedzi jak go posadzę, próbuję go układać do raczkowania ale z reguły pada na buzię bo go tak śmieszy ta pozycja że nie może się ze śmiechu utrzymać ;) jutro jedziemy na tydzień na Mazury :) muszę się wyrwać z domu bo niedługo oszaleję jutro młody kończy 10 miesięcy i zaczyna 11 :) kurcze ale ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka18
ja właśnie zakupiła Pre-Test i zamierzam go zrobić rano zaraz po przebudzeniu. Myślicie, że 2 tyg po stosunku będzie wiarygodny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki :) Dawno się nie dozywałam, ponieważ miałam wiele problemów. Za tydzień testuje :) Dostałam 10 dni przed@ jakies dziwne plamienie. :( Ale zobaczymy. Przez 3 miesiące nie staraliśmy się o dzidzie, ponieważ okazało sie że mam wielgaśnego torbiela na jajniku :( naszczęście jakoś lekarz lekami go zredukował :) Co tam u Was kochane ?? Jak się miewają wasze dzieciaczki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam dodać:) Niedługo biarę ślub, znaczy się w sierpniu przyszłego roku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka18
Emisia gratuluje ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17go czerwca... na 3 miesiace, ponad... wroci dopiero w pazdzierniku.. czuje sie tak jakbym tracila bezpieczny ląd... ale mam moją Miske :) - jeden usmiech i wszystko jest prostsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej emisia :) fajnie że piszesz i fajnie że za mąż wychodzisz :D (i napisała to ta co jest przeciwniczką ślubów ;)) pisz częściej co u Ciebie a nie znikasz na wiele miesięcy :P malwinka, długo :( ale przy małej czas zleci a ja jurto po porannym karmieniu lecę na Mazury :) wracam w następną niedzielę :) napiszę jak było i jakieś zdjęcie na nk wstawię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka18
Witajcie dziewczyny! zrobiłam dziś ten Pre-Test no ale boję się, że może być niewiarygodny, ponieważ zrobiłam go 2 tyg po stosunku i 10 dni przed spodziewaną miesiączką i niektórzy twierdzą, że Pre-Test jest mało wiarygodny..robiłam go po 12 zdążyłam wtedy zjeść tylko płatki, a wcześniej byłam jeszcze na mieście... ale mocz był to mój pierwszy mocz , więc nie wiem bać się czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WRÓCIŁAM :) pogoda była niezła trochę smutna wróciłam, rodzice bardzo się zmienili, chyba ograniczę wyjazdy do nich :( znów sprawdziło mi się przysłowie "chcesz liczyć na kogoś, licz na siebie" kurcze jutro idę do pediatry, dziecku urosły 2 kulki na szyi i nie wiem co to jest :( ale za to już czasem sam siada :) rehabilitacja pomaga :) nie robić przed okresem testów, nie wychodzą czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochałam sie z facetem bez zabezpieczenia. Z moich wyliczeń wynika ze były to dni nie płodne (okres miałam 11 maja ) a kochałam się z nim 4 czerwca. Nie dokończyliśmy stosunku. Czy jest możliwość że zaszłam w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Frania i jak wyjasnilo się to, co Malemu wyskoczyło? moja Mala bryka, pelza wszedzie, podciaga sie, turla, zjada juz caly sloiczek marchewki, pije soczki bobovity :) super zbaawa z tym karmieniem, ale no coz - nawet zniose to, ze po karmieniu ze sloiczka musze wszystkie ciuszki szorowac w pralce mimo ogromnego sliniaka :D moj szanowny maz, wyjezdza juz w przyszlym tygodniu... smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjaśniło się :) okazało się że to węzły chłonne, ponoć dzieciom często powiększają się. Przebadał i jest OK! Przy okazji zważyłam i mało przybrał bo 200 gr przez 5 tygodni, ale przez 2 dni przed lekarzem miał małe rozwolnienie bo mu mądra mamusia dała surowego ogórka :o więc może dlatego waga spadła ;) ja właśnie skończyłam karmić młodego, kurcze 40 minut jadł. 2 razy podgrzewałam jedzenie bo zimne było ;) chyba kupię talerz z pojemniczkiem na gorącą wodę żeby podgrzewała jedzenie:) a karmienie jest fajne pod warunkiem że niczym się nie bawi albo nie wykręca się do tv ;) a co małej jeszcze dajesz??? i nie smuć się , kilka miesięcy szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na biegu dziś kupiłam klimę, jutro kurier ma dowieźć :( rety to jest jakiś koszmar w domu mam 30 stopni :( ostatnie piętro w bloku z płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no upaly byly straszne... a dzis jak na zlosc grzmi, pada, itp. dzisiaj i jutro mam wolne, ale jakis nastroj kiepski, bo w czwartek odprawie Meza i o... w lato teskno bedzie. Mala szpinaku nie chciala jesc, indyk tez jej nie podszedl, ale marchewka, dynia, kaszki z jablkiem kleiki to jej podchodzą a te upaly jablko z mietą szlo jej w momencie. a co u Ciebie Franka? ja w pracy mam klime i bosko :) ale dla takiego maluszka to pewnie zdrowe nie jest, ale upal tez nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie pogoda zrobiła się normalna :) klima dojechała w sobotę, nie robi 16 stopni ale o 5-6 stopni ochładza powietrze, jak miałam 30 to do 24 zrobiło się więc i tak rewelacyjnie :) młody też inny się zrobił, mniej marudny, jak chłodu trochę poczuł :) dziś znów rehabilitantka przyjdzie, i chyba na razie jej podziękuję albo będziemy się raz w miesiącu spotykać młody robi postępy. teraz jest na etapie że czeka aż się za ręce złapie i lekko pociągnie a on na równe nogi staje :) ależ jest przy tym uradowany :D raczkować nie chce ale nie wszystkie dzieci raczkują, ale już co raz ładniej siada, SAM :D Malwinka nie smuć się :( szybko zleci, praca, mała nie dadzą ci się smutkować ;) będę Cie wspierać na kafe :) czytałam wczoraj topik rodzących lipiec sierpień 2010 :) kurcze, jak to dziwnie się czyta jak ma się już dziecko, hehe nie wiedzą co je czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i odwiozlam meza na busa... ehhh.. bylo gorzej niz myslalam. to nie dla mnie takie rozstania. ogolnie to fatalnie sie dzisiaj czuje, no ale do 15 w pracy, pozniej z Małą no i moze jakos zleci do tego pazdziernika. hehe i mi dziwnie jak kolezanki przezywaja itp. mi to sie wydaje jakby ten porod szpital byl dawno temu.. aczkolwiek trauma z pobytu w szpitalu, szybko nie minie. jak tam maly robi postepy? nasza Misia jest na etapie 'bede ciagle lezec na brzuszku i pelzac i sie przewracac" :P kochana jest. szkoda, ze nie mam urlopu... bo tak bym chciala z nią pobyc.. dluzej niz popoludnie i weekend. buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje :( samej źle ale co począć jak kiepsko z pracą w naszym kraju. rok temu też w wakacje go nie było, ale teraz masz córcię przynajmniej ze sobą :) rehabilitantkę odwołałam bo młody wymiotował 2 razy i nie chciałam żeby jeszcze ona nim sponiewierała. ma być jutro koło 14, to potem dam znać co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judi91
hey dziewczyny. mam do was takie może dość głupie pytanie. czuje sie jak panikara ale musze z kims o tym pogadac. otóż tydzien temu współżylam z chlopakiem. miałam 3dzien okresu (nie był już taki intensywny), moje cykle nie są zbyt regularne a miesiaczka nie trwa zazwytczaj długo. Jesli mielismy prezerwatywe a on we mnie nie skończył to czy mam sie czego obawiać?? wiem że to może głupie ale chciałam o tym pogadac z kimś. z góry dziekuje za odpowiedzi. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×