Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nawroocony

Dziewczyna rzuciła mnie bo ludzie o mnie źle mówią!

Polecane posty

Gość nawroocony
Nie na dzien dobry, po kilku miesiacach sielanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze po prostu nie byla zakochana, odwidzialo jej sie, miala inny powod, zakochala sie w kims, nie mam pojecia co jeszcze..............:O moze zupelnie inny powod byl a to ze nie ufa to tylko pretekst. Chociaz chyba wolał bys tlumaczyc to pretekstem niz poznac prawde ze po prostu jej sie nie podobales:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawroocony
Nie, chcialbym poznac prawde, tylko ona mnie w ogole do siebie nie dopuszcza. Chcialbym porozmawiac z nią normalnie twarza w twarz i żeby mi powiedziala to samo co byla w stanie tylko napisać sms-em. A wiem, ze nikogo nie ma i wiem od tego kumpla z którym sie tak zaznajomila ze ciagle o mnie mówi, ze tęskni i nie daje sobie rady. Wiec watpie zeby chodzilo o innego faceta, chociaz moze oklamuje mnie tak jak ja kiedys ludzi. Jest inteligerntna, nie zdziwilbym sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz odpowiedz. bo jak kobieta jest zakochana to zawsze poleci za facetem:O niestety baby takie sa naiwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezko cos doradzic
wiesz, mi się wydaje, że skoro było dobrze a jej się odwidziało, to nie bez powodu. Myślę, że mógł jej ktoś coś nagadać. A może sama bała się, że jest w ciąży i zaczęła myśleć, czy jej też nie zostawisz i wolała sama się odciąć. Moja rada? Odczekać. Z miesiąc BEZ kontaktu. ZUPEŁNIE. A po miesiącu - skoro nie chce z Tobą rozmawiać - napisać list. Napisać, że o niej nie zapomniałeś, że nie balowałeś, latałeś za dupami itp. tylko chciałeś jej dać czas żeby odpoczęła. Zapewnić, że nie jesteś już tym samym człowiekiem, że dzięki niej się zmieniłeś i chcesz już taki pozostać. Że będziesz z nią zawsze szczery, wierny itp. I bądź taki. Bo jeśli nie jesteś tego pewny, to daj jej spokój. Na koniec napisać. Że jeśli chce spróbować, dać Wam szansę - niech się odezwie. A że jej milczenie potraktujesz jako "nie". Chodzi mi o to, żeby to była taka ostatnia szansa. Podstawa - żadnych wyrzutów. Że jak nie wróci czy coś to znów będziesz taki jak kiedyś itp. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×