Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Franka i Zolza chyba jestem Wasza dawno zagniniona siostra ;) co do panius z psiakami radosnie zostawiajacymi odchody gdzie popadnie, to mi sie przypomina sytuacja, kiedy to na placu zabaw pani szla z jakas bestyjka pudelko-podobna i bestyjka uwalila kupe na srodku placu, zobaczyl to tata jednego z dzieci bawiacych sie w piaskownicy, wzial od dziecka lopatke, nabral na ia owa kupe i podszedl do ani pytajac, czy przypadkiem czegos nie zgubila. Pani sie troche glupio zrobilo, wziela te lopatke i szybko odeszla :) wlasnie tak jak dziewczyny piszecie, mnie razi chamstwo w kazdej postaci, nie bede tolerowac rozwydrzonego dzieciaka tak samo jak nie bede tolerowac menela sikajacego w bramie, kibola dracego sie, czy malolaty swiecacej tylkiem i klnacej na caly glos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
no, nie zniechęcajcie się! nie chciałam was zranić, tak dobrze się was czyta, tak twórczo rozmawiacie, tyle można wynieść z tego, o czym rozmawiacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz pięknego kota(kotkę?) ja tez mam, kocham go nad życie Franciszek sie nazywa :) ale mówię do niego pieszczotliwie cyc, cycol, cycuch i wszelkie odmiany cyca, i reaguje na to :) k5 mnie zaraz zrówna z ziemią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K5 skoro nasz nieprawdopodobnie niski poziom budzi u Ciebie taka odraze, to moze nie mecz sie i nie czytaj. Zawsze to lepiej dla serca i zdrowia psychicznego. Ja np bardzo sie denerwuje sluchajac radia maryja- wiec nie slucham. Szkoda czasu i zdrowia na nerwy :) Wlasnie wrocilam ze stacji benzynowej i bylo na niej dziewcze tak z 16-17 karmiace piersia. Dziewcze moze zle okreslenie - predzej sloniatko ewntualnie hipcio jakis bo byl tak duza, ze ledwo przechodzila, przez drzwi. Ale tu w UK to normalka :) Dzieci maja dzieci Franka dzieki Ci Siostro za komplement ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka to jest pol kocur (po kastracji) George wiec mowimy na niego Geo, Gigi a czasem siersciuch, mrchewkowy nos lub worek na pchly. W sumie reaguje na wiele imion a najbardziej na "idz stad" :p fajne te kociska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też bez jajec jest, i trafił do mnie z ulicy jak miał miesiąc, miałam go oddać bo posiadałam psa ale zakochał się we mnie i chodził za mną krok w krok i ja też się zakochałam :) później miał chorobę sierocą i do 2 roku życia ssał mi ucho :) na blogu coś ci zostawię od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"ponieważ ten temat dotyczy matek, dlatego o chamskich niewychowanych matkach i ich dzieciach się wypowiadam," no ale właśnie bzdurna jest idea która przyświecała samemu założeniu tego tematu. zupełnie jakby matki i ich małe dzieci były źle wychowane częściej niż inni członkowie naszego społeczeństwa. tymczasem przecież tak nie jest. chamstwo u matek z dziećmi jest tak częste jak u każdego innego członka naszego społeczeństwa a te skargi rozmaitych damulek z tego forum wynikają z niczego innego jak z ich fobii i jakichś dziwnych kompleksów. przekonania że dziecko to samo w sobie jest jakaś patologia i że "nowoczesna" kobieta to dzieci powinna mieć jak najmniej i jak najpóźniej żeby się mogła "samorealizować". podobnego zdania jest niejaki "czuły wojtek". oto co pisze na swoim blogu: "Doda jest leprza od was, przeczytaj dlaczego. Zobaczcie ile Doda ma dzieci, a ile wy! Ona nie ma dzieci bo jest mądrzejsza od was. Ona postawiła na kariere i rozwuj a wy na rodzenie dzieci i pranie pieluch nie wspominając o praniu i cerowaniu skarpetek merzowi lub chłopakowi tudziesz kochankowi . Nic tak nie zabija rozwoju kobiety i jej urody jak urodzenie dziecka. Młodziutkie mamuśki z wuzkami to rzałosny obraz nie tylko dla ludzi przechadzajacych sie po parku ale takrze po super marketach. Te mamuśki to kobiety proste, przegrane i bes wdzieku. Interesujom się tylko tymi dziećmi, jakby cały inny świat przestał nagle istnieć. Logujom sie na klasie i chwalom sie nimi jak by bylo czym.Wartość fizyczna i intelektualna kobiety spada wraz z karzdym urodzonym dzieckiem. Jak ktoś ma 22 lata i dwujke dzieci, to jusz muwimy o patologi i zeslamseniu. Besdzietna 30-tka to klasa, uroda, figura, kożystanie z życia i kolejne suksecy. 30-latka z trujkom dzieci to jusz figura ogra, zepsute ciało, brak obycia i marna wiedza ogulna. Wolna kobieta pachnie Szanel nr 5, dzieciata pachnie płynem do prania pieluch. Wolna zna jezyki i zwiedza świat, a mamuśka ruwieśnica gotuje tylko kaszke tudziesz ceruje dziury w skarpetkach merzowi. Wolna ma życie przed sobą a mamuśka naj leprze lata za sobą. Ustawcie obok siebie dwie 30-tki: wolną i taką z dwujką dzieci. Bedom wyglądać jak matka z curkom. i jeszcze jedno. Jak jestem w jakims sklepie i widze cierzarna to rezygnuje z kupowania czegos do rzarcia. Wtedy wole nie jeść a zjeśc na drugi dzień coś ze smakiem. sorry, ale jakos brzydzi mnie widok cierzarnej kobiety a własciwie jusz kobiety puszystej. Mysle ze nie tylko mnie ten widok od pycha ale takrze waszych merzów kturzy z tego powodu szukajom dugo nogich lasek typu Doda. Znajdujom z łatwosciom bo teraz karzda leci na szmal. Wiem to po sobie bo tylko z takimi obcuje co leca na muj szmal. Wam sie mnorzą dzieci a mnie pieniarzki w sakiefce, wy robicie na zonke całe życie wtedy a ja wydaje w rużnych Realach durzych sklepach. Mieliscie kiedys na sobie garnitur od Armaniego? Nie? a wiecie czemu? bo musicie zone i dzieci uczymać dlatego nie macie nawet co do gara włorzyć Że nie wiecie kto to Armani? Zresztom z kąd macie wiedziec jak w ląpeksach jego artykułuw nie sprzedawają. Takrze przemyślcie nad waszym życiem. O wysokim kłi Dody nie osiągalnym dla was wspominałem? wuwuwu.czuly-wojtek.blog.onet.pl" bliskie wam, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAWOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRAWOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my nie piszemy o każdej matce z dzieckiem, kurcze same tu pół mózgi wchodzą i się nasz czepiają!!!! najpierw poczytaj sobie od deski do deski, pomyśl a potem się tu wypowiadaj TEMAT JEST O MATKACH KTÓRE NAS DENERWUJĄ A NIE O WSZYSTKICH MATKACH KTÓRE MAJĄ DZIECI!!!!!!!!!!!!!!!! DOTARŁO??????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofermo wlasnie o tym piszemy ale niestety nie rozumiesz tego co czytasz, one maja prawo miec dzieci, jak chca niech maja tylkoe niech ja wychowuja, a nie pozwalaja na wszystko. tak samo ja mam prawo nie chciec dzieci a wojtka nie cytuj bo szkoda czasu na kopiowanie i wklejnie co do wieku hipcia ze stacji benzynowej owszem wiek bardzo latwo zobaczyc u angielskich dziewczyn, zreszta nie ma to znaczenia ile miala lat, niech sobie ma 12 albo 80, mnie to zwisa i powiewa. Co nie zmienia faktu, ze tu mloda matka to 15latka, ale w sumie to nie na temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam wiele normalnych kobiet z przecudownymi dzieciakami które nie powodują otwieranie się noża w kieszeni, zresztą pod koniec sierpnie do nich dołączę :P, ale ten temat jest nudny dlatego wyżywamy się na tych wstrętnych mamiszonach z gówniarstwem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
Ofermm o one nie zrozumiały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz........eeeeeeeeee.zzzzzzz
Ojej.a skad to takie madre przemyslenia ??:)hehe no prosze cie czlowieku:)bo zal az...uwazasz,ze tutaj o tym toczy sie dyskusja??Wiesz ja tam po blogach nastolatkow nie szperam,ale jakos mi sie wydaje ,ze ty wlasnie z takich zrodel czerpiesz..Rozmawiamy to o nietaktownym,nieladnym i chamskim zachowaniu mam,niewazne czy jest mloda czy nie czy ladna czy nie nie liczy sie w tej dyskusji jej status spoleczny ani wyksztalcenie..MOWIMY O KULTURZE I WYCHOWANIU!!!!!!! Sama jestem matka i wybacz,ale widze co sie dzieje na swiecie:)Bywam tu i tam..i z cala odpowiedzialnoscia twierdze,ze matki polki..to naprawde relikt przeszlosci jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci,funkcjomujacy nadal..Fani dody..no coz:)Niezly autorytet..pryszczate stadko z buzujacymi hormonami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
masakra, no po prostu grochem o ścianę!!!!! co za tępe dzidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to gratulacje, pamietaj kilka zelaznych zasad: - karmienie piersia przy stole swiatecznym, tak zeby prysnac osobie siedzacej na przeciwko mlekiem -wymemlane jedzonko - zastawianie drogi wozkiem no i wiele innych ;) ale powaznie, wlasnie o tym mowimy, sa miliony normalnych matek i mala grupa lekko psychicznych i wlasnie o nich piszemy. Tak samo jk ludzie, ktorzy maja psy. Sprzataja po nich, wytresowali je itd ale jest kilku, ktorzy tego nie robia skrajnosci, sa zawsze ciekawsze do komentowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiaaaaaaaaaaaa
a Ty znowu agresywna.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz........eeeeeeeeee.zzzzzzz
Oferam nie przeginaj..albo dyskutujesz kulturalnie albo papapapa Chamstwa nie zniese:) Teraz wiem dlaczego jestes obronca chamstwa..tkwisz w tym po uszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
"Tak samo jk ludzie, ktorzy maja psy. Sprzataja po nich, wytresowali je itd ale jest kilku, ktorzy tego nie robia" no właśnie o to chodzi że tak nie jest. bo o ile w przypadku matek ilość tych głupich i prymitywnych jest taka sama jak w całym społeczeństwie to konia z rzędem temu posiadaczowi pieska który sprząta po swoim pupilu kupy. ja kogoś takiego w polsce jeszcze nie widziałem. natomiast gówien na trawnikach i chodnikach to widuję całkiem sporo. już nie mówiąc o innych zachowaniach posiadaczy czworonogów. dlatego ja zupełnie nie rozumiem tego tematu. oczywiście że są głupie matki. ale to jest margines i tak samo jak "k5" dziwię się gdzie wy ich tyle widzicie. i dziwi mnie to wasze zacietrzewienie. zresztą niektóre wasze teksty o dzieciach to się nie za bardzo różnią od tego co napisał czuły wojtek, powiedzmy sobie szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofermm ooooooooooo
zgadzam sie z Toba w zupelnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma jesli chodzi o psy to glownie chodzilo mi o UK , tu sprzatanie jest na porzadku dziennym tak samo jak rozwydrzonych dzieci tez jest pelno, wiecej niz w Polsce mam malo znajomych z dziecmi ale ta mala grupka to calkiem przyjemni mali ludzie, smieszne takie male stworki, niestety jest kilka malych potworow, ktore z zawzieciem radosnie kopia mame w brzuch, raz widzialam jak dziecko naplulo matce w twarz (mial wtedy 5 lat) a mama na to "syniusi nie pluj na mamusie, mamusia cie kocha" ale wiadomo, ze to wszystko zalezy od wychowania, nikt nie mowi o tym zeby trzymac dzieci w klatce i o wszystko ochrzaniac bo to tez nic nie da, chyba ze odwrotny skutek. Ale jednak troche dyscypliny sie przydaje. tak jak we wszystkim trzeba znalezc zloty srodek i na szczescie wiekszosci mam sie to udalo. Na nie nikt nie zwraca uwagi, widzi sie tylko te zle przyklady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k5 - PRAWDZIWAaaaa
jak nigdy dotąd zaczęłam zwracać uwagę na matki z małymi dziećmi... ok! mieszkam w wielkim mieście, gdzie trochę inaczej się żyje - kobiety raczej nie przechadzają się po ulicach (smród spalin etc), nie bywam w parkach (brak czasu), ale w CH, gdzie zdarza mi się bywać - też ich nie ma! Matka karmiąca publicznie - to wyjątek! Więc gdzie jest problem - poza chęcią błyśnięcia na forum w celu dowartościowania się cudzym kosztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
no ale temat jest o matkach polkach więc raczej miarodajne jest to co się dzieje w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz........eeeeeeeeee.zzzzzzz
k5 --a pani tu jeszcze chce brylowac??:)oh dajmy juz sobie luz..pani juz podziekowalysmy:) Ja mieszkam w duzym miescie,codziennie jestem w parku,na placu zabaw,w bibliotece i widze matki,ktore dzieci miec nie powinny..bo nie maja pojecia jak sie zabrac do ich wychowywania.Brdzac ,ktory wyciaga mi z wozka moje ksiazki i wyrzuca je na chodnik to szczyt chamstwa rodzicow!!!mamunia tylko sie usmiechnela i dalej tiu -tiu-srutu-tutu z kolezanka..a maluch w najlepsze sie bawi moimi ksiazkami..wiec podeszlam pozbieralam ksiazki i wyslalam malca do mamuni.malec byl mozno upierdliwy to krzyknelam przez pol parku:Prosze pani ,pani dziecko troche rozrabia..ona ni na to,wiec spojrzalam na malucha tak,ze sie wystraszyl i pobiegl zplaczem..wtedy mamusia z krzykiem,ze ja jej dziecko strasze:)hehe no taki maly potwor,ze szok!!!Moja jak by cos takiego zrobila,to by sama te ksiazki wkladala na miejsce i ladnie przeprosila i obiecala,ze to sie wiecej nie powtorzy..no ja nie mam pojecia jak mozna byc tak bezkrytyczna osobe wobec wlasnego dziecka.Przeciez ten maly czlowiek bedzie kiedys doroslym..i od nas zalezy czy doroslym nie potrafiacym sie zachowac chamem,czy kulturalnym milym czlowiekiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofermm a
poza tym laura, ten twój post z poprzedniej strony po którym poszłaś coś zjeść to aż kapie od złośliwości. jakieś teksty o "potomkach wątpliwej urody" (oczywiście twoja jest niewątpliwa) czy o "wściekliźnie macicy" są trochę żałosne. nie wiem czemu ta złośliwość ma służyć. jakieś problemy masz, zazdrościsz czegoć tym matkom czy jak? przecież wyraźnie widać że o coś ci chodzi i samo poruszenie tematu dzieci i macierzyństwa wyzwala w tobie jakąś niezrozumiałą dla mnie agresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no___________________
hahahah najlepiej sie ocenia innych. Jakby taka mamusia uderzyła dziecko w parku,to byście na nią z ryjem ze wyrodna,jak nie reaguje ,to bachor winien na siebie patrzcie a nie na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał nie robicie bajtlów pod kołderką??????????????????????/ :D toż to ta godzina gdzie matki polki uprawiaja prokreacujnie sex !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×