Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość cccccccccccccccccccccccccc
moze babom sie cos w mozgu zmienia ze toleruja te bachory ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale piszemy glupoty..
o drugiej nad ranem zamiast isc spac. Dobrej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle,ze nie- przeciez ja jestem stara panna ok. trzydziestki, ktorej "chlop" lubi piersi karmiacych i dodatkowo nie moge znalezc sensownego reproduktora, wiec do bachorow daleka droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz........eeeeeeeeee.zzzzzzz
Ofermo..czy dla ciebie bycie grzecznym=zabijaniu w dziecku ciekawosci swiata??masz dzieci???Bo bredzisz jakies farmazony:) MOja corka jest grzeczna dlatego ,ze :mowi dziendobry,dowidzenia,dziekuje,prosze,przepraszams,przata swoje zabawki,nie zabiera dzieciom zabawek tylko pyta czy moze sie pobawic..ot takie zwykle formy grzecznosciowe..takie to dziwne??Jest dzieckem bardzo ciekawym wszystkiego!!!codzien zadaje miliony pytan,na ktore staram sie jej sensownie odpowiadac..na placu zabaw wariuje strasznie,wspina sie gdzie moze,usmiecha sie do ludzi,kiedy cos przeskrobie..przychodzi i przytula sie do mnie,daje buziaka w nos i mowi :kocham cie mamus..przepraszam:)Owszem mamy i kary,ale staram sie by to bylo rzadkoscia..uwazam,ze lepiej zwracac uwage na dobre zachowania i chwalic dziecko,wtedy efekty sa lepsze:)Nie mowie jej:powiedz dziendobry,zostaw,tak nie wolno tak nie rob,bo nie!!!Ja mowie dziendobry wiec i ona zacezla mowic.Jesli jej zachowanie jest nieladne typu:stoi na balkonie i wrzeszczy na cale gardlo to mowie jej wtedy,ze nie mozna tak krzyczec na balkonie,tlumacze dlaczego.. Dla mnie bycie grzecznym to zwyczjne prosze zamiast daj mi to,przepraszam zamiast odsun sie!!Przy stole ni krzyczy:daj mi chleb!!!tylko mowi;poprosze chlebek. I ja nie widze zadnego zabijania w niej ciekawosci swiata..przeciwnie..zachecam ja do poznawania nowych miejsc etc. Kiedy corka w markecie podczas zakupow chce isc a nie siedziec w wozku to sobie idzie,oglada rozne produkty na polkach,o wszystko pyta..ale nie biega jak nieokielznana po markecie,nie lezy na podlodze i nie krzyczy :ja chce lalke!!!!!!Jak czegos chce to jej mowie,ze w domku czekaja na nia jej wszystkie piekne lale a nastepna lale kupimy z jakies tam okazji..owszem czasem kupie jej cos nieplanowanego,zabawke czy ksiazeczke,ale dlatego,ze sama chce jej to kupic,a nie jest to wymuszone jej wrzaskiem i tarzaniem sie po podlodze:) Nierozumiem twojego oburzenia naprawde.Grzeczne dziecko to dziecko uczone najzwyklejszych prostych zasad zycia w spoleczenstwie,to nie musztra wojskowa,a zycie... Mamy psiaka i ona juz kocha wszystkie zwierzaki,na ulicy najchetniej wycalowalaby wszystkie napitkane psiaki:)ale zabraniam jej tego..pewnie straszna ze mnie matecznica:)??? Otoz nie pozwalam,bo naszego to ona moze calowac i glaska,a kiedy tobi ma dosc to chowa sie w swoje ulubione miejsce i koniec pieszczot.Na ulicy jej zabraniam dotykania innych psow..niewiem co to za zwierzak..moze nie lubi dzieci,moze jest agresywny,moze ja ugryzc..i jej mowie,ze tak nie moze robic i mowie dlaczego.Teraz zamiast biegu pedem do kazdego psa,jest tylko slodkie:czesc piesiu:)i przesyla buziaka.. Zabijam tym jej ciekawosc swiata??Uwazam,ze nie.Jako matka jestem od tego by nauczyc ja pewnych zasad..niektore sa wyrazem szacunku do ludzi,niektore chronia ja przed niebezpieczenstwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzzeeezzzzz Fajna ta Twoja corcia ;), wlasnie takie dzieci lubie, a nie te wymuszajace, wydzierajace sie i turlajace po podlodze w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz........eeeeeeeeee.zzzzzzz
oferna- nie ma ważniejszego zajęcia niż tworzenie człowieka, kształtowanie jego charakteru i osobowoaści. żadne gówniane kariery w zasranych korporacjach, podróże, kursy, jakieś języki czy inne gówna nie mogą się z tym nawet równać. No coz..to,ze dla ciebie jest to takie naj naj..nie oznacza,ze jest dla wszystkich.Sa kobiety,ktore dzieci nie chca miec i maja prawo.Dla kogos wlasnie taka korporacja,kursy i delegacje sa czyms naj ..i to tez nalezy uszanowac.A ty wiedze,ze nie potrafisz zrozumiec kogos kto mysli inaczej!!!Mam wrazenie,ze masz tendencje do narzucania innym swojego zdania.Juz same twoje stwierdzenie:zasrane korporacje..no coz..tu widac ,ze nie masz szacunku do ludzi,ktorzy zamiast wychowywac czlowieka,wybrali inna droge zyciowa!!Jesli dla ciebie korporacje sa zasrane to jest ok i nie widzisz w tym problemu,ale jak jakas kobieta napisze,ze nie znosi zasranych pieluch to obrazasz i krzyczysz,ze jest malo inteligentna i niewartosciowa!!! Wez sie ogarnij czlowieku bo straszne bzduty piszesz. Oh..ale zapomnialam,ze tylko twoje zdanie jest prawidlowe,doskonale i twoja droga zyciowa powinna byc drogowskazem dla tych pustych i glupich bezdzietnych panienek...twoja racja jest wlasciwa i naj naj naj.... Czepiles sie kobiet,ktorym przeszkadza naga piers innej kobiety..i co to takie dziwne??mi tez sie nie podoba kiedy spaceruje z dzieckiem a pani z dzieckiem zamiast sie jakos zakryc..swieci wielkim sutkiem na kilka metrow..brawo za wyczucie i takt..to jest dopiero szacunek dla ludzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura naprawde musze zbadac korzenie rodzinne :) alez pieknie napisalam popredni post- jak tworca enigmy :) jak ja uwielbiam takie dzieci- beztrosko dziecinne, radosne, a przy tym grzeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laappeeeeee
Sledze Was od pewnego czasu ale dzisiaj postanowilam sie wypowiedziec. Czy osoby jak zolza czy Franka nie ida do pracy??? Wasze wypowiedzi, czesto gorsze niz malego dziecka pisane sa o kazdej porze. Typowe zachowanie upadajacego polskiego spoleczenstwa. Nie mam zamiaru dalej sledzic tej strony bo to naprawde strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz........eeeeeeeeee.zzzzzzz
dziekuje:)ale zeby nie bylo tak kolorowo to oczywiscie sa i malo przyjemne akcje pt:Mam focha i ne bede myc zebow..oj czasem rece opadaja..ale coz to sa dzieci i maja prawo czasem rozrabiac i wrzeszczec..Moja moze wrzeszcec na wsi u babci..tak to juz hulaj dusza piekla nima:)dom na odludziu,wiec drzyj sie dziecko ile wlezie:)hehe Kiedys tesiowa do tescia powiedziala:czegi sie wydzierasz??w lesie nie jestes!!!a mala na to;Ale babciu przeciez w lesie nie mozna krzyczec bo zwierzatka sie beda baly:) Nasza ciemna storna to poczekalnia u lekarza.......chdze obladowana jak wielblad na wizyte u lekarza)lalki,kredki,ksiazki,gry itp)byle tylko zajac ja czyms..bo to czego male dziewczynki nie lubia najbardziej to NUDA!!!wtedy diabel sie w nia wciela i jej sliczne zielone oczka zmieniaja sie w czarne zlowieszcze slepia i jakos ma taki dziwny wyrac twarzy:)jak by myslala:to tera sie bedize dzialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laappeeeeee
a i mam nadzieje, ze nikt z normalnych ludzi nie odpisze Wam juz bo dyskusja z Wami jest gorsza niz z dziecmi, z nimi mozna sie dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzz........eeeeeeeeee.zzzzzzz
Laappeeeeee=k5???? Upadajace spoleczenstwo:)hahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki :) dopiero się obudziłam ale niestety muszę dziś swoje \"zwłoki\" wyprowadzić z domu więc nie popiszę w takiej ilości co wczoraj. zzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzzzzzzzz twoje dziecko właśnie jest przykładem jak dziecko powinno sie zachowywać i jego matka oczywiści również. Żeby to osiągnąć pewnie czeka mnie wielka harówka ale mam czas i wielki chęci żeby i mój syn był mądrym, wesoły, grzecznym chłopczykiem. W sumie \"zrobiony \" z sposób zaplanowany dlatego też chęci u mnie jest więcej :) co do zwierzaków, mam taką znajomą, w domu miała psa i kota. Ostatnio pytam są jak zwierzaki (wolę jej zwierzaki niż okropne wredne złośliwe wrzeszczące dziecko) a ona mówi że córka je ostatnio tak męczyła że zawiozła do mamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! szok !!!!!!!!!!!!!!!!! to zamiast wpajać od małego ze zwierzęta tak jak ludzie wymagają by je szanować i uczyć jak ma się z nimi obchodzić, że trzeba je kochać i być dla nich miłym, to ta wywiozła zwierzaki nie myśląc nawet że ten biedny piesek i kotek cierpią :( moi rodzice, mają naszego psa i kota :) do tego 5 kotów wiejskich na dokarmieniu, 2 domki z wróblami, jaskółki, nietoperza, 3 jeże, większość na naszym dokarmianiu :) i w takich właśnie warunkach mój syn będzie chowany :) a jak tylko któremuś zrobi krzywdę to niech ucieka przed matką gdzie pieprz rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka jest w ciąży :) ja poza sprzedawaniem pietruszki studiuję-na plan zajęć studenci mają wpływ, co chętnie czynią kumulując zajęcia:) czasem opuszczam uczelnię o 21, czasem o 10 juz :) koniec studiow [3 rok i dalej] absorbujący juz tak nie jest :) a dzisiaj juz zaczynam majowke pije kawke i stukam w klawiature, bo popytu na pietruche nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że oferma czy jak jej tam, nie ma ani dobrej pracy w korporacji ani szans na fajny dom z dzieckiem i tak siedzi sobie na krześle i wymyśla co by tu napisać żeby nam dokopać :) musi się jeszcze trochę postarać bo argumenty jej do mnie nie przemiawiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laappeeeeee
i co z tego ze Franka jest w ciazy. Ja pracowalam do 39 tyg. i przezylam. Moze raczej z braku laku powinna czytac ksiazki jak madrze wychowac dzieci zeby pozniej nie pisaly takich postow jak jej Mama. Dziewczyny nie wierze, ze nie widzicie iz jestescie zalosne. Po prostu nie wierze. Zeby tego nie widziec trzeba nie miec za grosz inteligencji albo po prostu prowokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzajta !!! jak nie mają sie do czego przyczepic to do tego że nie pracujemy ;) hehehe siedzę sobie z wielkim brzuchem na zwolnieniu, jak pasożyt (niech państwo płaci ) z kompem na brzuchu i tak sobie tu często zaglądam, mam jeszcze inną pracę ale to bardziej hobby,i właśnie dziś to hobby jakim jest robienie manicure itp pozwoli mi zrobić wielkie zakupy, ale też przez neta ;) dlatego też muszę się już żegnać bo za godzinę mam umówioną klientkę, całuski dla kuzyneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lllappppppppppppeeeeeeeeee uważaj co piszesz bo moja cierpliwośc jest na wyczerpaniu. nie siedzę w domu bo mam taki kaprys więc czepiej się moich poglądów a nie tego ze siedzę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sledze Was od pewnego czasu" - widac nie za bardzo uwaznie i sledczo, skoro nie wiesz, co robimy:) "upadajacego polskiego spoleczenstwa"- Proroku, przewidujesz armagedon czy kolejne rozbiory Polski? a moze IV RP? schizme spolecznosciowa? "Zeby tego nie widziec trzeba nie miec za grosz inteligencji albo po prostu prowokowac." - to dlatego,ze nasza inteligencja jest bezcenna :) wskaz Nam zatem wytyczne normalnosci, naucz dyskusji na poziomie dziecka:) chociaz chyba pisalas, ze to strata czasu, po czym powrocilas czym Cie urzeklysmy zatem, My Niegodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×