Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liliana25.

Czy nie denerwują was te Matki Polki w sklepach, w parkach, na ulicach??

Polecane posty

Gość ofermm a
"ofermoo ale nie każdy chce mieć dzieci, dla niektórych dziecko to zbędny dodatek do życia, są tacy którzy wolą kasę zarabiać i latać po świecie niż babrać się w pieluchach" bardzo świetnie, tylko czy to im daje prawo do patrzenia na tych z dziećmi z góry, mówienia o "wściekliżnie macicy" (tak tak, jeszcze se trochę na tym poużywam) i w ogóle wygłaszania tekstów a la "czuły wojtek"? oczywiście łatwo jest sprowadzić kobietę która chce mieć dziecko do jakiejś tępej patologii po podstawówce. bo faktycznie gdy spotykają się 2 koleżanki po 10 latach i jedna mówi: jestem dyrektorką w morgan stanleyu, znam 3 języki obce, spędziłam ileś tam czasu za granicą a druga mówi: mam 5 dzieci. to skojarzenia są automatyczne i schematycznie: kobieta sukcesu - garkotłuk, prawda? bo 5 dzieci to może mieć każdy tłumok a wysokie stanowisko w MS to już nie tak "łatwo". no i wizja czułego wojtka się sprawdza. tylko że jest różnica między "dziećmi" a "dziećmi". między tymi kierowanymi przez mądrych rodziców a sytuacją w której ta wielodzietność wynika choćby z czegoś tak głupiego jak nieznajomość antykoncepcji. tylko że prawie nikt tego nie wiedzi. skojarzenia są automatycznie: wielodzietność=patologia. i w cywilizacji zachodu na ludziach którzy chcą mieć więcej niż 2-3 dzieci ciąży ta "klątwa patologii". no ale to już jest sprawa głupoty naszego społeczeństwa a nie faktyczniej wyższości "pani manager" nad "panią mamą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Frani
Jesli to kaprys kobiety w ciazy... podobno im kaprysow sie nie odmawia, ale dla mnie to pachnie niska kultura, a po co to. Jesli nie ma wyzwisk i agresywnosci to nie ma dyskusji - smieszne, nie uwazacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odczep ty się wreszcie ode mnie :P niska kultura sraty taty :P mam wiele dobrych cech o których nie masz zielonego pojęcia i wyobraź sobie ze kulturę mam wystarczająco wysoką ale żeby ją odczuć na własne dupie trzeba sobie na nią zasłużyć. a ty ofermoo piszesz jakieś dziwactwa dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiemy
czy robi sobie jaja, grybys miala kulture nie uzywalabys slow jakich uzywaz w Twoich postach. Slowo daje - nie chce sie jej czepiac tylko nie jest milo takie posty czytac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolza i frania ja juz dziewczyny stracilam cierpliwosc, musimy sobie topic zalozyc, gdzie mozemy sobie same pogadac hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poza tym...
kulturalnym jest sie generalnie, nie jestem kulturalna dla kogos kto na to zasluguje a dla kogos kto nie jestem chamska. Przeciez to tylko swiadczy o Tobie. I blagam przyjmij to normalnie co pisze a nie z jakas smieszna wrogoscia od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura.......
pogadalybyscie o czym??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak co do tematu- nie dziwią Was matki przebiegające z małymi dziećmi przez jezdnię? co do sposobu pisania- hmm, tutaj też będę uparta,bo sama tak mam :p - piszę tutaj wybitnie swobodnie, najczęściej sprzecznie z moim zachowaniem codziennym, luźno i olewczo, zatem nie irytuje mnie to tak, jak silenie się na wyższą formę od treści;p Myśliwskiego Panie czytały? zwroty bardzo podwórkowe niekiedy i bezpośrednie, a literatura z wyższej półki i z nie gorszym przekazem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zolza...
Masz racje generalnie. Nie chodzi o pisanie jezykiem z wyzszej polki tylko luznym. Jak kto chce tylko bez wrogosci i agresywnosci, bo uwazam, ze to bez sensum. Myle sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby cus to zolzuniu zapraszam na czat onetu pokoj anglia, jesli bedziesz jako zolza to Cie znajde :) teraz tam jestem zapraszam franie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do laura
O come on:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do laura
Tell me what are you planning to talk about?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem kupencję
siat up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zolza - rozumiem, kazdy ma inne pismiennicze upodobania mnie to nie przeszkadza, za to calej rzeszy nie bedzie odpowiadalo moje belkotanie tutaj i beda mieli racje ;P Laura - dziekuje za zaproszenie, bardzo mi milo, zwlaszcza,ze na czacie onetu nigdy nie bylam :) a do spozywajacego- smacznego zatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Frania
a kto powiedzial, ze nie mam ochoty czytac. Mam bo interesuja mnie rozne opinie, nie rozumiem tylko czemu Ty od razu denerwujesz sie i odbierasz to jak jakas smieszna prowokacje. nie usiluje Cie sprowokowac slowo daje, a slowo pisane odbiera sie inaczej niz mowione... Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do laura....
tak w sumie to macie racje, bo jesli chcecie pogadac tylko we trzy to po co sprzeczac sie na tym forum. Jesli we trzy rozumiecie sie lepiej to dobrze dla Was... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ale jaki ma zwiazek
jedna rzecz z druga. Widzisz o tym wlasnie mowie. Od razu odbierasz wszystko zle. Kto chce sie Was pozbywac?????!!!!! Pisze tylko, ze jesli chcecie sobie pogadac tylko we 3 gdzie ludzie z tego forum nie beda Wam "przeszkadzac" to dobrze dla Was. A pozniej wracajcie na to forum - wasz wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wez sie wyluzuj jak..
atakujecie jak baby na targu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×