Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przerażona mama

CÓRCE 3 LATA ROSNĄ DUŻE PIERSI!!!!!!! SZOK!!!!

Polecane posty

Gość przerażona mama

Mojej coreczce 3 latka zaczely rosnąć piersi już od pewnego czasu, ale lekarka zbagatelizowala sprawe i powiedziala, że dziecko poprostu dobrze wygląda, a ja widze że rosną jej dalej i ostatnio tesciowa powiedziala mi, że to moze byc winą hormonów, na ktorych pasie sie kurczaki. Wybieram sie znow do lekarza tym razem prywatnie, ale nie ukrywam, ze jestem zaniepokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i słusznie.
U mojej córki troszeczkę urosły piersi i lekarz od razu kazał zrobić badania. Nic nie wyszło, ale kazał zwracać na to uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka ze swoja coreczka miala ten sam problem i dokladnie lekarz powiedzial jej ze to od hormonow ktorymi sa faszerowane kurczaki. kolezanka przestala coreczce dawac drob i piersi przestaly rosna. jej coreczka miala 2 latka jak piersi zaczely rosnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowe miesko
Dalej trwa przekonanie ze mieso jest zdrowe.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerażona mama
wydaje mi sie , że do każdej żywności dodawana jest taka chemia, że szaremu czlowiekowi sie nawet nie sni. Cos okropnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
córeczka znajomych miałą podobnie i zalecenia były jak u emilci, mniej mięska kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli córce naprawdę rosną piersi to koniecznie idź z nią do lekarza. Mięso kurczaka, nawet hodowanego na hormonach, nie jest jedyną możliwą przyczyną tego stanu. Istnieje ryzyko, że to przedwczesne dojrzewanie, a wtedy nie wolno tego zbagatelizować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka wiem ze dostala tez skierowanie na badania hormonow coreczki ale wiem ze nie poszla nie pytajcie czemu - ona troche dziwna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno z dwóch. Albo PRZEKARMIASZ ją kurczakiem, który wcale tak zdrowy dla dziecka nie jest - lepszy królik lub gołąb (mówię poważnie). Albo dzieciak ma poważne problemy z hormonami. Polecam wizytę u endokrynologa, po wcześniejszym całkowitym wyeliminowaniu kurczaka z diety. Poza kurą rosołową kupowaną od rolnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze nic zdrowe nie jest
Ale czasem mozna wybrac mniejsze zlo. Ja i moje dzieci miesa nie jadamy tylko ryby i sery. maz jada..tak zostal wychowany i juz ma problemy z nadwaga nadcisnieniem watroba..itp. Pozatym nie slyszalam o chorobach pochodzacych od roslin czy ryb a od miesa jak nie Bse to ptasia grypa czy inna pryszczyca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drożdżyca,ergotyzm (choroba wywoływana przez sporysz), celiakia - mało??? Wegetarianizm, weganizm i inne takie "mody" nie są właściwe dla dziecka. Sama napisałaś , że to mniejsze zło! Twój mąż może mieć nadwagę i nadciśnienie, bo źle dba o dietę, zamiast zjeść posiłek w kombinacji 1część mięsa, 1 część skrobi , 3części warzyw z ziołami zamiast soli robi na odwrót - mocno mięsno-skrobiowe i przesolone. I stawiam diamenty przeciw orzechom, sam to mięso robi, bo ty go nie tkniesz... Wszystko jest dla ludzi, skądinąd wybitnie mięsożernych, tylko z umiarem... Kolejna wege-faszystka, psiajucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmaaammma
kolezanki córka tak miał...to kurczaki lub...kto tam wie co ale prosze nie bagatelizuj problemu,idz do innego lekarza.Dziecku trzeba odstawic mieso kurczaka i podać odpowiednie lekarstwa przez 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sam to mieso robi bo ty go nie
Tkniesz?? .co ty bredzisz??? nie jestem Wegetarianka ani weganka!! napisalam ze nie jadam miesa bo nie czuje takiej potrzeby!! mieszkamy w U K. tu jest to NORMALNE ze masz wybor wiele osob miesa nie jada. W szkole na lunch masz opcje danie miesne lub vege. Moje dzieci nie lubia wiec ich nie zmuszam. I Sa Zdrowe.! i wypraszam sobie obrazanie mnie. chcecie jedzcie...ale spojzcie obiektywnie bo macie zawezony punkt widzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze sie ockna
JAK ICH DZIECIOM ZACZNA OGONY ROSAC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak. bo
W Polsce uwazaja ze dieta miesna jest jedyna i sluszna. a tak wcale nit jest. a 'propos celiakia to nie choroba wirusowa ani baktaryjna..nia sie nie zarazisz...to jest nietolergncja organizmu na gluten..czy cos tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zacofani 100lat za murzynami
Hmm..moze ty nie.. ale wiekszosc tak. chodzilas do przedszkola? jadalas obiady w szkole?? mialas wybor ??? bo ja taki ze moglam zjesc kotleta lub byc glodna.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważajcie też na
kosmetyki z olejkiem lawendowym, podczepia sie on do receptorów estrogenowych powodując szybsze dojrzewanie płciowe u dziewczynek (a co za tym idzie zwiększone ryzyko w późniejszym okresie do zachorowania na raka piersi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacofani- do przedszkola chodziłam już tak dawno, że nie pamiętam a obiadów w szkole w Polsce nie jadłam - tylko kanapki a obiad dopiero w domu... chodziłam też do szkoły w Stanach gdzie do wyboru miałam codziennie cheeseburgera albo minipizzę - suuuuuper zdrowo Nie mówię, że jest świetnie - ale napewno lepiej niż na zachodzie gdzie nawet sałata jest modyfikowana genetycznie (nie mówiąć już o kukurydzy, która de facto jest już tuczonką a nie warzywem). U nas nadal jeszcze można dostać warzywa czy mięso "od rolnika" bez ulepszaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad te piersi u 3 latki
Z hormonow. I bedzie coraz gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczkowa
Ta córce rosną piersi na twoim miejscu poszła bym z nią do lekarza . Bo nie wiadomo czy to od kurczaków faszerowanych hormonami czy to oznaki przedwczesnego dojrzewania. Obserwuj zmiany w jej ciele bez jedzenia kurczaków. Jeśli zaobserwujesz inne zmiany idż z nią ponownie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×