Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olamanola

Ile kalorii dziennie spalamy?

Polecane posty

chciałam to sobie przekalkuowac :) zakładając że wstaję o 7.00 kładę się o 22.30 ile kalorii spalam w ciagu 24h? wie ktoś? zakładając ze mieszkam na 4 pietrze, troche sprzatam, robie zakupy, chodze do szkoly, po szkole na silownie, poruszam się tramwajami ale pokonuje droge z przystanku do domu etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
to jest umiarkowany tryb zycia ale do tego jeszcze trzeba znac wage wzrost i wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz nie wiem czy własciwa waga, bo odchudzam się od miesiąca i było 62kg z gramami, teraz jest 55, więc 56 tak optymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inanah
1500, a zeżresz 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
podstawowe spalanie wychodzi 1422kcal-tj w pozycji lexacej bez jakiejkolwiek aktywnosci i w normalnych warunkach a calkowite czyli biorac pod uwage to ze sie ruszasz 2419kcal to jest tak srednio bo na moj gust ten kalkulator żdziebko zawyza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
to nie w necie mam program na kompie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziwi mnie skoro przeciętne zapotrzebowanie to 2900 w moim wieku , to co z tymi 500 ? odkladają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
nie bardzo rozumiem to co teraz napisalas:Oprzecietne znaczy srednie i ma sie w sumie nijak do kazdego czlowieka z osobna.jest tylko wypadkowa pewnych wielkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×