Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PHILIPIAK widziałam pokaz

Jaka jest Wasza opinia o PHILIPIAK ich pokazach i garnkach cenie itd.

Polecane posty

Gość Majusia11
I ile czeka się tak orientacyjnie na takie zaproszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindla
Można zabrać ze sobą osobę towarzyszącą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werta29
byłam i czułam się jakbym była na spotkaniu jakiejś sekty;p takie rzeczy zawsze kupuję w mediamarketach, rty, sferis i nikt tam mi nie wciska super uzdrawiających garów;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na tej okropnej prezentacji. Pokaz niczym widowisko - cyrk. Wszechwiedzący, wszechmocny prezenter (gbur i cham) przemawia do starszych osób, niczym ich zwierzchnik. Krzyczy, gestykuluje, obraża i wyśmiewa. Tłumaczy, że posiadanie tych garnków to konieczność, by być zdrowym, by żyć. Wystarczy kilka tysięcy złotych, by być zdrowym, by żyć. Przekonuje kolejne osoby... A mi ich tak strasznie żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kindla, w pokazie naczyń Philipiak mogą wziąć udział osoby zaproszone na pokaz wraz z osobami towarzyszącymi, posiadające ważne zaproszenie lub karnet oraz dowód tożsamości. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek0854
"rudaaa31 2016.11.03 Karllam a jak dostać się na taki pokaz?" A po Ty się tam pchasz? Masz za dużo kasy? Lepiej kup rodzicom wycieczkę życia, a nie nabijaj kabzę naciągaczom z Philipiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jw0584
Majusia11 2016.11.09 I ile czeka się tak orientacyjnie na takie zaproszenie? Czekać na wydanie 5000PLN? Jest czas żeby się opamiętać i przemyśleć pozbycie się kosmicznej sumy na zwykłe gary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jw0584
" Kindla 2016.11.24 Można zabrać ze sobą osobę towarzyszącą? " Po co? Jak koniecznie chcesz stracić 5000 PLN idź sama, a nie wciągaj w bagno innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam, garnków nie kupiłam a dostałam toster w prezencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marija50
Nikt nikogo do kupna nie zmusza, sama wybrałam się na taki pokaz bo chciałam zobaczyć jakie możliwości posiadają te sprzęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga63
Bardzo wysoko cenie sobie pokazy z których można coś merytorycznego wynieść. Na Philipiaku poznałam sporo ciekawych a co najważniejsze zdrowych przepisów na gotowanie. Fanty, które można tam wygrać pomijam bo traktuję je tylko jako miły dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Philipiak? Kojarzę z nękaniem niechcianymi telefonami. Na szczęście na smartfona można zainstalować aplikację do automatycznego blokowania połączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata 21
No cóż cena nie jest może za niska ale za jakość trzeba zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza98
Na pokazach nie byłam , Swój zestaw kupiłam w salonie . Jestem "za" garnkami philipiaka, owszem są drogie ale ich jakość gwarantuje długoletnie oraz bezpieczne gotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam te garnki Philipiaka, kupione za gotówkę, usiłuje je sprzedać po cenie niższej niż tu prezentowana z fakturami, gwarancjami, nie używane zapakowane i niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pestka4747
Garnki philipiaka sa warte swojej ceny, bowiem to produkty wykonane ze stali szlachetnej. Do tego mają 25-letnia gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrula78
Cena może i nie najniższa ale moim zdaniem warta ceny, mają wyroby bardzo dobre jakościowe, kto ma ten wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota47
Czy wśród nagród losowanych na pokazach philipiaka można wylosować prezent w postaci jakiegoś urządzenia z ich firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wylosować ale będziesz musiała za niego zapłacić, taki to Ci prezenty... Dziadek męża ostatnio dostał od nich zaproszenie, zostało szybko podarte na drobne kawałeczki i sru do kosza! To oszuści, nawet były o tym reportaże w telewizji, więc jak macie starsze osoby w rodzinie ostrzegajcie je zawczasu przed wszelkimi pokazami. Pozdrawiam was oszuści :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota47 w podziękowaniu za przybycie na pokaz naczyń, firma Philipiak po jego zakończeniu przekazuje gościom upominki, które są bardzo różne. W zależności od konkretnego pokazu może to być np. parasol czy parawan plażowy. Upominek może otrzymać osoba, która otrzymała zaproszenie i wzięła udział w całym pokazie. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość filipiaczek
cały ten philipiak jest na dobrej drodze do zakończenia działalności, ponoć w celu ograniczenia kosztów zatrudnienia telemarketerów, utworzyli polskojęzyczny oddział na Ukrainie, wiadomo, tam o wiele mniej im płacą, a na dodatek w związku z wprowadzeniem 13zł/h pracownicy w jednym z oddziałów telemarketingu stracili możliwość uzyskania prowizji, firma powoli coraz mniej zarabia i muszą ciąć wydatki, a odbija się to na pracownikach najniższego szczebla - telemarketerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, brak szacunku do klienta. Niewarte poświęcenia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie j.w. brak szacunku do klienta, prezenterzy są tak po prostu szkoleni i firma daje im przyzwolenie na bycie niemiłym, znajoma pracująca na słuchawce dla philipiaka opowiadała, że prezenterzy, którzy są chamscy mają najlepsza sprzedaż więc bycie delikatnie mówiąc niemiłym im się opłaci, jednak nic nie trwa wiecznie. Wspominała jeszcze, że osoby z widowni, które na pokazie zachwalają produkty albo brane są na środek sali i mówią jak to im naczynia polepszyły zdrowie są PODSTAWIONE!!! brak słów... chcieli też podbić rynek w USA, ale im nie wyszło, wcale się nie dziwie, ludzie nie dadzą dam się zrobić w balona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.02.14 Dokładnie.Dlatego ja się cieszę z tej stawki 13zł.G****o firmy zaczynają upadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnaka
Garnki spoko, miałam okazje przetestować u tesciowej ale sama takich niestety nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma która sprzedaje naczynia (nie mylić z garnkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komu nasrac do ryja ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma, która sprzedaje naczynia (nie mylić z garnkami) za spore pieniądze nie powinna wręczać swoim gościom aż tak badziewnych upominków. Miałam zamiar kupić na kolejnym pokazie jeden z ich produktów. Było to przed wręczeniem upominku. Cóż za obłuda! 3 godziny pokazu o zdrowym gotowaniu i upominek w postaci opiekacza który śmierdzi jak tanie chiński trampki. Pozdrawiam uczestniczki spotkania☺ Jakieś 80% to mochery od Ojca R. Wszystkie żarły mięcho w środę popielcową przygotowane na... i tu bez ironii SUPER PATELNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanka19
Pokaz dosyć ciekawy można poznac fajnie prace produktu który mamy ochote sobie kupić ja tak miałam z moim szybkowarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×