Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PHILIPIAK widziałam pokaz

Jaka jest Wasza opinia o PHILIPIAK ich pokazach i garnkach cenie itd.

Polecane posty

Gość Marta Kowalewska
Elka33, Oczywiście, może Pani przybyć na pokaz wraz z osobą towarzyszącą. Zapraszamy. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
SalmonDance, organizacjaPOPIK, W tym celu rekomenduję kontakt telefoniczny. Po informacje na temat lokalizacji i terminów pokazów zapraszam pod jeden z nr: tel./fax: (22) 613 22 82, infolinia: 801 405 406. Aby wziąć udział w prezentacji wystarczy do nas zadzwonić i wyrazić chęć przybycia. Zachęcam do zadawania pytań. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Nastazya, Oczywiście - może Pani nabyć jeden garnek, niekoniecznie całe zestawy. Garnek zakupić można w naszym sklepie online, stacjonarnie lub podczas organizowanych przez nas pokazów. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma krzak,bubel chiński!!! Tylko kretynki mogą sobie garnki takie drogie kupić!!! Kury domowe nie mają pojęcia,na co kasę wydać,by lepiej zadbamy o siebie by mąż nie musiał poza domem ,,jeść,,u kochanki pieroszka w łóżku !!! Garnki nie pomogą by mąż był w domu zadowolony ,ale gdyby zonka tak ubrala śliczna biizne i sex i sukienkę to na 100000% mąż by był z be jakich garnków zadowolony,a tak szuka zadbanej kochanki bez chińskich bubloskich podrobkach garnków!! Ale kury nie kumaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SalmonDance
A takie spotkania to są płatne, czy wstęp jest wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogi bubel z chin!!! inaczej nie wyszli by na swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
SalmonDance, Udział w pokazie pozostaje całkowicie bezpłatny i do niczego nie zobowiązuje. Służę pomocą w przypadku dalszych pytań. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie, co jest najgorsze pracując jako telemarketer dla Philipiak? póki masz w miarę dobre wyniki, w miarę dużo zaproszeń, kierownictwo mało Ci w tyłek nie wejdzie, a wystarczy że średnia spadnie to łaskę robią że na "dzień dobry" odpowiedzą. bo dla nich nie ma lepszych czy gorszych dni "najważniejsze jest pozytywne nastawienie" .Pracuję tam od 7 miesięcy i na szczęście na tych 7 miesiącach skończę. Dla mnie najgorzej wkurzające jest, kiedy ktoś od początku rozmowy jedzie po mnie jak po łysej kobyle, w końcu nie wytrzymam, odgryzę się delikatnie takiemu osobnikowi, np" dziękuję za tak miłe słowa" a ten wielce oburzony że jak możemy tak nie szanować klientów, że dzwoniąc powinnam być miła i uprzejma, na tym polega moja praca. oczywiście, na tym polega ale nie na wysłuchiwaniu obelg w moim kierunku, szanujcie nas trochę ludzie!!! a co do pytań, skąd posiadamy numer: mimo, że bardzo bym chciała podać takie informacje, nie mogę, bo ich po prostu nie posiadam. Nawet zwracałam na to uwagę naszej pani kierownik, bo prawo stanowi, że telemarketer dzwoniący do osoby prywatnej ma obowiązek podać informacje skąd firma pozyskała dane kontaktowe,jeżeli taka osoba chce wiedzieć, więc firma każąc nam dzwonić na taki a taki numer powinna nam udostępnić informacje skąd został pozyskany, abyśmy nie narażali się na konflikt z prawem... no i od tej pory zaczęło się nieustanne odsłuchiwanie moich rozmów, jak wcześniej mnie chwalono, tak stałam się osobą nie nadającą się do tej pracy i otrzymałam wypowiedzenie. a szczerze mówiąc to odetchnęłam z ulgą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na pokazie , kupiłam garnki jestem z nich bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PHILIPIAK widziałam pokaz 2009.04.29 Byliście na takim pokazie?!? x Tak,to były początki tej i im podobnych fars. Darmowy wyjazd do Częstochowy, bo 10 zł za przejazd z obiadem można tak nazwać. Wybrałyśmy się z siostrą, miałyśmy niezły ubaw z uczestników i naciągacza. Później w ofertach zaznaczali, że uczestnicy mają przekraczać pewien wiek, w każdym razie młodym wstęp wzbroniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedały jedne z infolinii dzownia dzień i noc - tylo jechac tam do nich i powybijac bo nie idzie sie ich pozbyc - blokuje jeden numer dzwonia z innego - za chwile maja jeszcze nowy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba mają mało klientów te ich garnki bo do mnie w tym tygodniu dzwonili 4 razy ... ale ja mam garnki z http://dukapolska.com/ i zadnych innych nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vk
Wystarczy zablokować numer w telefonie lub poprosić mailowo o zablokowanie swojego numeru (danych osobowych nie posiadają). Odpisują: "Zablokowanie numeru powoduje jego stałe pomijanie w przypadku wykonywania kolejnych połączeń. Wszystkie zgłoszenia osób, którym zależy na zablokowaniu możliwości kontaktu traktujemy z najwyższą starannością."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinab1
byłam wczoraj na pokazie gościu przeciągał jak się da powtarzał po kilkanaście razy te same rzeczy a z drugiej strony gadał że bardzo się im spieszy nie zostaliśmy do końca bo po 2,5 godzinie (wcześniej jak byłam na takich pokazach trwały 1,5 godziny) miałam już dosyć słuchania cały czas tego samego i to dosłownie chyba z 20 razy powtórzył że na ich patelni smaży się bez tłuszczu i nie wydostają się nieprzyjemne zapachy i tak samo było z kilkoma innymi rzeczami po za tym kłamał mówiąc że w miastach w których mają sklepy tj Kraków Warszawa pokazy się nie odbywają a kiedyś byłam na pokazie w ich sklepie orócz tego znaczną część czasu poświęcił na opowieści o swojej rodzinie po prostu dno i jeszcze nie dali nam prezentu bo wyszliśmywcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata4532211
PHILIPIAK Garnki warte 100-200 EUR sprzedawane "losowane" wśród szczęśliwców za 5000 tys.złotych GRATULUJE Drewnopodobne rączki to laminat który odchodzi i nie podlega gwarancji. Do tego firma skrupulatnie ukrywa negatywne opinie w internecie w wyszukiwarkach raczej na pierwszych stronach nie znajdziesz ale potem jest tego cała masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 10,01,2016 Miałem zaproszenie na godz;14,00 ,zostałem wyproszony Ponieważ było tłumaczenie że byłem 9 01 ,2016r na godz 14,00 ,na żony zaproszenie. R, m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile mniej więcej trwa taki pokaz? Tylko garnki czy noże itp też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
badziew moja psychicznie chora ciocia kupiła to g, potem zmarła i musiałam za nią spłacać kredyt za ten badziew oczywiście gary popalone i musiałam je wyrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jA OSTATNIO BYŁAM NA TAKIM POKAZIE. Czułam się żle, ponieważ prowadzący stwierdził, ze tylko ludzie ograniczeni( odbrałam to jako: debile) nie kupia sobie nigdy takich garnków. Ponieważ maja klapki na oczach, ograniczenia w głowie itd. Mam niesmak, nie będę świnia i nie podam nazwiska i imienia tego pana. Prawie nas zbeształ pod koniec pokazu. Ciekawe czy on tak bez zastanwoienia wydałnby taka kwote. Stwierdził, ze niepotrzebnie przyszliśmy itd., a ja gdyby nie taka postwa tego pana, może kupiłabym innym razem, teraz szykuje mi się wesele, wiec mam inne wydatki. Ale jak powiedziałam nie kupie, ponieważ prowadzący był po prostu chamski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0lka
Ja byłam na taki pokazie i właśnie po nim zdecydowałam się na zakup całego kompletu. Od tam tej pory nie wyobrażam sobie bez nich życia. Gotowanie stało się dla mnie podwójną przyjemnością. Zajmuje mi to o wiele mniej czasu niż wcześniej i mam więcej czasu dla siebie i rodziny. Także śmiało mogę powiedzieć, że polecam garnki philipiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam garnki od Tanake ( https://www.tanake.com.pl/ ) i wydają mi się lepsze :) bardzo fajnie sie w nich gotuje i nic nie przywiera i sie nie przypala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Pokaz naczyń Philipiak trwa około 2,5 do 3 godzin. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janyna
A można wziąć kogoś ze sobą na taki pokaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Janyna oczywiście, że możesz. W pokazie naczyń Philipiak mogą wziąć udział osoby zaproszone na pokaz wraz z osobami towarzyszącymi, posiadające ważne zaproszenie lub karnet oraz dowód tożsamości. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesława Gaj
A taki pokaz jest płatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Wiesławo pokaz produktów marki Philipiak jest zupełnie bezpłatny. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minoga
Czy poza pokazami można zobaczyć garnki phuilipiaka w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernesta72
Czy jeśli będę chciała uczestniczyć w takim pokazie philipiaka nie będę musiała później za niego płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qamila33
Ernestaa no chyba masz napisane, że nie zapłacisz nic, bo pokaz jest bezpłatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×