Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PHILIPIAK widziałam pokaz

Jaka jest Wasza opinia o PHILIPIAK ich pokazach i garnkach cenie itd.

Polecane posty

Gość gość
Pokaz udany, byłam na jednym wprawdzie nic nie kupiłam wtedy ale myślę nad zakupem szybkowaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Ernesta72 pokaz marki Philipiak jest zupełnie bezpłatny i nie będziesz musiała za niego płacić. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Minoga oczywiście, że można. zapraszam do jednego ze stacjonarnych salonów. Ich listę znajdziesz tu: http://www.philipiaksalony.pl/jak-kupic Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minoga
Dziękuje za informację, powiedz Marto , jeszcze czy w takich salonach można załatwić kredyt na zestaw garnków, czy muszę korzystać z placówki bankowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na ich stronie internetowej jest jakiś wykaz kiedy i gdzie odbywają się pokazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Kacha876 informacje, gdzie odbędą się pokazy uzyskasz na naszej infolinii pod numerami telefonu: (22) 613 22 82 lub 801 405 406. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję już wszystko wiem, jeszcze tylko jedno można iść z osobą towarzyszącą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha876 w pokazie naczyń Philipiak mogą wziąć udział osoby zaproszone na pokaz wraz z osobami towarzyszącymi, posiadające ważne zaproszenie lub karnet oraz dowód tożsamości. W razie kolejnych pytań chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam garnki z Philipiaka 8 lat temu. Po przemyśleniu chciałam je oddać, czego nie zrobiłam. Z garnków jestem zadowolona, długo utrzymują ciepło. Rano zupę np. jarzynową gotuję 10 minut, wyłączam gaz, przychodzę z pracy i po podgrzaniu mam gotowy obiad. Jeszcze jedno: kiedyś się zapomniałam i zostawiłam pusty garnek na palącym się palniku. Po godzinie jak przyszłam do kuchni to garnek był tylko lekko przypalony w środku- tego chyba nie zaryzykowałabym w żadnym tanim garnku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmmkaaK
Co tu dużo mówić, no ja tam jestem zadowolona z mojego sprzętu a mam nie garnki ale szybkowar, i to ładnych kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma_77
25 letnia gwarancja garnków philipiaka rekompensuję ich wysoką cenę choć wątpię by tak naprawdę była potrzebna gdyż ich jakość jest doskonała. Na pokazie nigdy nie byłam, ale kto wie może i tam dotrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwigaw
jestem z Elbląga i byłam na pokazie ogarków wczoraj na 18 prowadzący była bardzo nie miły tylko powtarzał ze jak nie kupie garnków mam się stad wynosić itp bo tylko po prezenty przychodzimy itp i jesteśmy chamami itp prawie płakałam bardzo :( oni nie rozumieją nie każdy ma 10zł leka rekom jak nie chcesz kupić nie choć tam bo cie jak śmiecia potraktują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na takim pokazie. Całość nastawiona na jak największą sprzedaż. Potrafią otumanić. Kiedyś skusiłam się żeby kupić. Dostawa była tego samego dnia. Dostawca na pytanie banku o moją sytuację majątkową odpowiadał w moim imieniu nieprawdę. Ponieważ jestem uczciwa nie złożyłam podpisu pod fałszem. Garki odjechały . I bardzo dobrze. Nabyłam komplet w internecie przez allegro i zapłaciłam 1000 zł - firma Guliani romano z Włoch. Jestem bardzo zadowolona. Gdy dobrze się poszuka można kupić taniej oryginalne Philipiak. Prowadzący nie zawsze są uprzejmi. Pomylono np na zaproszeniu moje nazwisko - gdy zgłosiłam fakt powiedziano żeby poprawić . Przepraszam nie usłyszałam. Ludzie to są fajne garnki ale za 1/5 tej ceny jaką oferują na pokazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego w ogóle nie rozumiem. Przedstawia się naczynia (nieważne jakiej marki) jakby to były statki międzygalaktyczne. Dla mnie to tylko garnek, lepszy, gorszy, ale garnek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna81
Z uwagi na brak czasu nie chodzę na pokazy, ale akurat firmę philipiak dobrze znam bo jestem posiadaczką patelni przez nią wyprodukowanej i ogólnie nic jej nie mogę zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być niepełnosprawnym umysłowo, by kupić garnki za 4000 zł, podczas gdy dobry komplet praktycznie niezniszczalnych garnków można kupić za 300.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet za sto parę złotych można mieć super komplet: http://l.ly/9YVm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam te garnki jedna wielka ściema później się ich sprzedać nie da bo to szit . A ci co tam nakłaniają do zakupu lub wzięcia na raty to oszuści i naciągacze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podoba mi sie chamska psychomanipulacja stosowana przez prezenterow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 22 lipca byłam na pokazie garnkow Filipiak. Prezenter przedstawił sie jako Artur R.Gorszego chama w życiu nie spotkałam. To co wyprawiał na tym pokazie przechodzi ludzkie pojecie. Mam na myśli agresywny marketing poprzez wyrachowaną okrutną psychomanipulacje stosowaną na starszych ludziach , przeważnie emerytach. Pan krzyczał , machał rekami i stukał sie po głowie - jak można być takim głupim i nie dbać o swoje zdrowie , jak można nie mieć tych garnkow - ludzi stać na telewizor i na inne głupoty a na garnki do zdrowego gotowania nie. Ludzie palą papierosy - takich to on wieszałby za jaja . Mowił, że wśrod zgromadzonych są tacy ktorzy powinni siedzieć na dwoch krzesłach bo jedno to mało , że on gdyby tak wyglądał to wstydziłby sie gdziekolwiek wychodzić i że wiele osob na nastepne spotkanie nie przyjdzie bo ich po prostu już nie bedzie jak nie zaczną gotować zdrowo w garnkach ktore on poleca z tak dużym rabatem możliwym tylko na pokazie tu i teraz. To tylko mały przykład tego co ten pan wyprawiał, trzeba być .na takim pokazie by zobaczyć twarze tych emerytow pełne strachu i ich kulące sie ciała . Być może kupiłabym te naczynia bo z takim zamiarem poszłam ale pan Artur R . skutecznie mnie zniechecił - jego okrutna psychomanipulacja , to nachalne wymuszanie , ten jego podniesiony gniewny głos na tych starszych ludzi , ta pogarda , to straszenie i wymuszanie zakupu spowodowało że zrezygnowałam z zakupu u chama manipulanta/ tak , u chąma , to bardzo delikatne określenie /. Nie chciałam być ofiarą złapaną w sieć manipulacji Arturka R. ktory według mnie szkodzi dobremu wizerunkowi firmy Filipiak i dla jej dobra powinien zostać zwolniony z pracy z ludżmi na pokazach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Agata
Ja parę dni temu również skusilam w się, aby pójść na pokaz garnków Filipiak. Brak mi słów aby określić chamstwo, prostactwo,brak kultury prowadzącego pokaz niejakiego Pana Grzegorza. Pan ów robił dosłownie kabaret. Mówił głosem podniesionym, krzyczał, używał słów chamskich i wulgarnych typu:dupa, gowno itp... Plawil się w upokarzaniu i obrażaniu zebranych ludzi.. Wytykajac zepsute uzębienie, bo palą papierosy i zra g****a a nie mają na porządne garnki.... Podnosił głos, lub milkl znienacka zlowrogo wpatrując się w delikwenta, który śmiał coś szef a do sąsiada... czekałam kiedy kogoś uderzy... Powtarzał wciąż, że przyszliśmy tu po prezenty a i tak nic nie kupimy, bo jesteśmy bez mózgu i nadal będziemy tablic się w swoim blotku. Zastraszal ludzi, którzy nieśmiało mówili że chcieliby mieć takie garnki ale nie stać ich.... Przyszłam zamiarem kupna, ale ten pan skutecznie mnie zniechęcil. NIGDY więcej nie pójdę na taki pokaż i każdemu odradze. Nikt nigdy nie ma prawa tak traktować tych biednych emerytów. To skandal!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzia85
Zdanie mam dobre na temat tej firmy, mam szybkowar w domu, często z niego korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kil002
Dzwonisz do obcej osoby to możesz się narwać na ... mnie i pojadę po Tobie równo, bo ile razy można odbierać telefon od naciągaczy z Philipiak. Telemarketerzy wybraliście taką "pracę", w której naciąganie to podstawa. Nie róbcie z siebie świętych krów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szurik
Philipiak = telefoniczne szukanie niepełnosprytnych umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariannaP
Za coś co ma dobrą jakość i długa gwarancję warto zapłacić tyle, mam akurat parowar tej firmy sprawdza się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytka6
Czy można myć termometry na pokrywach naczyń Philipiak, czy trzeba je zdejmować za każdym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek1299
MariannoP. Grubo się mylisz, bo jeżeli chodzi o parowar to używam od wielu lat parowar ZENO z firmy Berghoff. Kupiony był za 250 zł. Jak na parowar to b. wysoka cena. Philipiak ma za ile? Pewnie "troszku" drożej. :P A potrawy wychodzą takie jak z parowaru. Nawet takiego jak z IKEA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karllam
Pokaz philipiaka to ciekawe doświadczenie, ostatnio skusiłam sie i wybrałam, nawet dostałam mały upominek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tytka6, kiedy chcesz umyć pokrywy w zmywarce zaleca się aby odkręcać termometry. Jeżeli myjemy ręcznie to nie ma takiej potrzeby. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki Milano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby wziąć udział w pokazie naczyń marki Philipiak wystarczy zadzwonić na naszą infolinię nr 801 405 406 i wyrazić chęć przybycia. Zaproszenie zostanie wysłane pocztą na podany przez Ciebie adres. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×