Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

O CO MU CHODZI?????

Polecane posty

no własnie chyba nie warto...jak mu napisalam ze nie ma mi komplementow pisac jesli nie chce zebym sie zakochała to z lekka zdenerwował sie . bo stwierdzil ze to bezinteresownie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniaO
owinal cie w okol palca, oj cos mi sie wydaje ze dobry cwaniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to ja zaczne go obcałowywac i jesli nie odmowi bede wiedziala o co chodzi a jesli odmowi to znaczy ze rzeczywiscie nie cche sie wiazać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje wyobrazni autorowi
podam Ci dwa przyklady, zainteresowanego faceta i nie. Zainteresowany nigdy nie powie Ci zebys sie w nim nie zakochala. Nigdy nie bedzie mowil ze on chyba chce byc sam, ze nie jest gotowy do zwiazku.(chce sexu bez zobowiazan) Bedzie mowil ze jest Toba zachwycony, bedzie pragnal Twojej milosc, a nie przeciwnie. Facet zainteresowany kobieta czy zakochany zrobic wiele zeby ja zdobyc i zeby tez go pokochala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratuluje wyobrazni autorowi
mozesz tak zrobic, kokietuj, podpuszczaj zobaczysz jak szybko wpadnie w Twoje sidla.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy sie uda ale mysle ze wpadnie z 2 strony nie jestem taka beznadziejna zeby sie we mnie nie zakochał!!:D moze to ja go zbajeruje kto wie moze zamiast za nim latac sama go sobie owine wokół palca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniaO
a kto tutaj mowi o beznadziejnosci? dziewczyno kochanie nie polega na super hiper podobalnosci, tylok wlasnie na akceptowaniu drugiej osoby taka jak jest i nie uzaleznianie tego od tego czy jest super laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×