Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska agata

10 przypadkowych faktów o Tobie

Polecane posty

1. chciałabym zmienic pracę, ale boję się tego 2. kocham mojego Skarba 3. mam male cycki 4. zazdroszczę niektórym dziewczynom idealnej figury 5. nie jem słodyczy 6. chciałabym już zostac mamą :) 7. nie stać mnie na zachcianki !! buuu 8. kocham moją małą siostrzenicę 9. męczą mnie "randki" kilka razy w tygodniu (chcialabym juz to zmienić) 10. zostalam w tym tygodniu pochwalona przez szefową ( a to prawie cud :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnnnnuinuiiiii123456789
1. Jestem wredna, wyrachowana, egoistka. 2. Lubię znęcać się nad siostrą mojego faceta. Nie wiem dlaczego sprawia mi to satysfakcje :) 3. Zdałam ustną maturę z angielskiego tylko na 40 %... gdy weszłam do sali kompletnie odjęło mi mowę. 4. Pisemną zdałam na 85... 5. Dorabiam sobie na amerykańskim czacie. 6. Rodzice myślą, że pracuje normalnie :o 7. Uwielbiam jeść w KFC i McDonaldzie 8. Pale fajki , a mamie wmawiam że w życiu bym tego świństwa do ust nie wzięła. 9. Palę inne rzeczy :] 10. Nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfppafpjfjfd
1.uwielbiam szampan 2.jestem zauroczona zonatym facetem 3.nic mi sie nie chce 4.wiosna mnie przytloczyla 5.uwielbiam jak facet daje mi kwiaty 6.czasem mam wrazenie ze jestem do niczego 7.mam romans z zonatym 8.chce mi sie spac 9.nie mam przyjaciolki a brakuje mi jej 10.lubie sluchac Bajm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfppafpjfjfd
1.uwielbiam szampan 2.jestem zauroczona zonatym facetem 3.nic mi sie nie chce 4.wiosna mnie przytloczyla 5.uwielbiam jak facet daje mi kwiaty 6.czasem mam wrazenie ze jestem do niczego 7.mam romans z zonatym 8.chce mi sie spac 9.nie mam przyjaciolki a brakuje mi jej 10.lubie sluchac Bajm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bladolica Ramtamtamka
1. Mam 2,5 miesiecznego synka 2.Prze 4 lata bylam w toksycznym zwiazku z kolesiem mlodszym o 8 lat 3. Codziennie rano obiecuje sobie, ze oto dzis zaczne sie odchudzac 4. Obgaduje mojego faceta i jego matke, ogolenie obgaduje wszystkich :( 5. Uzywam tylko mydla dla dzieci 6. Uwielbiam szpinak 7. Uwilebiam ogladac programy kulinarne 8. Od 17 roku zycia farbuje wlosy 9. W mlodosci szalalam za Depeche Mode 10. Wyobrazam sobie, ze jestem nieeuleczanie chora i umieram i jak wszyscy mnie zaluja i bardzo sie tym wzruszam ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. od wczoraj podjęłam próbe milionowego odchudzania, narazie jest ok, musze zrzucic 7 kg do perfekcji:O 2. W mojej pracy zazwyczaj sie opierdalam. 3. Kręce z kolesiami z neta, czasami z 3 naraz. 4. Kocham mojego siostrzenca 5. Mam osobowosc borderline 6. Pale bo lubie 7. W sb mam zjazd na studiach a strasznie mi sie nie chce tam siedziec. 8. Wybrzydzam strasznie w facetach 9. Musze sie wykąpać a mi sie nie chce 10. Miesiąc nie jestem z moim ex i mysle o nim od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oisqdhqwqw
1.uwielbiam ladnie wygladac 2.idac ulica wyczuwam,ze faceci zwracaja na mnie uwage,wiec chyba jestem atrakcyjna 3.w wielkanoc facet prawie mi sie oswiadczyl,przyjechal z bukietem roz,a ja od tamtego czasu zaczelam go olewac 4.kiedys bylam zakochana ,ale facet mnie oszukal wiec teraz nie zalezy mi na malzenstwie,a lubie bawic sie uczuciami innych 5.znam dobrze niemiecki 6.lubie tanczyc 7.jestem wysportowana 8.nie mam przyjaciolek 9.nie lubie malych dzieci 10.mam starszego kochanka od lat,ktorego uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy99999999
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensimila
1. Od dwóch miesięcy rycze w poduszke bo tracę moją pierwszą miłość 2. Nienawidze grzecznych facetów 3. Po to poszłam na resocjalizacje ( i teraz mialam praktyki w wiezieniu) by sie popatrzec i zapoznać fajnych niegrzecznych facetów 4. Jak byłam w gimnazjum i w liceum dużo piłam a potem ćpałam 5. Uwielbiam jak faceci podziwiają mój duży biust i długie nogi 6. Udaję silną osobę ktorą nie jestem 7. Uwielbiam jesc slodycze i wszystko co jest czekoladowe 8. Nie pamiętam mojego pierwszego razu bo byłam pijana i naćpana 9. Jestem egoistką 10. Nienawidze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złożona_z_przypadku
1.Wiecznie się odchudzam na przemian głodząc się i obżerając - chyba mam bulimię 2. Nie umiem być naturalna, nie wiem, jaka jestem. 3. Skończyłam dwa kierunki studiów 4. Wkurza mnie mój facet, bo zakochałam się idiotycznie w kimś, z kim nie chciałabym być. 5. Dziś mam dość pracy. 6. Codziennie mam wielki problem z ubraniem się - godzinę wybieram ciuchy 7. Jestem rozrzutna, choć nie znoszę zakupów 8. Mam nerwicę natręctw - wszędzie widzę brud - w domu obsesyjnie sprzątam, co doprowadza mnie do frustracji. 9. Mam czasem takie marzenie, że z dnia na dzień całkowicie zmieniam swoje życie. 10. 30-ste urodziny spowodowały u mnie bolesne transformacje charakteru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złożona_z_przypadku
1.Wiecznie się odchudzam na przemian głodząc się i obżerając - chyba mam bulimię 2. Nie umiem być naturalna, nie wiem, jaka jestem. 3. Skończyłam dwa kierunki studiów 4. Wkurza mnie mój facet, bo zakochałam się idiotycznie w kimś, z kim nie chciałabym być. 5. Dziś mam dość pracy. 6. Codziennie mam wielki problem z ubraniem się - godzinę wybieram ciuchy 7. Jestem rozrzutna, choć nie znoszę zakupów 8. Mam nerwicę natręctw - wszędzie widzę brud - w domu obsesyjnie sprzątam, co doprowadza mnie do frustracji. 9. Mam czasem takie marzenie, że z dnia na dzień całkowicie zmieniam swoje życie. 10. 30-ste urodziny spowodowały u mnie bolesne transformacje charakteru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złożona_z_przypadku
1.Wiecznie się odchudzam na przemian głodząc się i obżerając - chyba mam bulimię 2. Nie umiem być naturalna, nie wiem, jaka jestem. 3. Skończyłam dwa kierunki studiów 4. Wkurza mnie mój facet, bo zakochałam się idiotycznie w kimś, z kim nie chciałabym być. 5. Dziś mam dość pracy. 6. Codziennie mam wielki problem z ubraniem się - godzinę wybieram ciuchy 7. Jestem rozrzutna, choć nie znoszę zakupów 8. Mam nerwicę natręctw - wszędzie widzę brud - w domu obsesyjnie sprzątam, co doprowadza mnie do frustracji. 9. Mam czasem takie marzenie, że z dnia na dzień całkowicie zmieniam swoje życie. 10. 30-ste urodziny spowodowały u mnie bolesne transformacje charakteru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Palę papierosy, i obawiam się że będzie ciężko rzucić, chociaż mój facet nie pali i jest wielkim przeciwnikiem 2. Jestem okropną zazdrośnicą, nie toleruję koleżanek, przyjaciółek, znajomości z eks pod groźbą zakończenia związku 3. Od 2 lat powinnam być magistrem, a nie chce mi sie pisać pracy, odcięlam się od ludzi z roku bo mi głupio że największe głąby się zdążyły obronić a ja jeszcze nie :o 4. Co poniedziałek zaczynam się odchudzać. 5. Jestem skorpionem 6. Popłakałam się i upiłam ze smutku w swoje 25 urodziny 7. Zerwałam zaręczyny z bogatym facetem (ale ciapą!), a rodzice do dziś nie mogą mi wybaczyć. 8. Nie ufam tak do końca mojemu facetowi bo boję się że wróci do swojej eks :o 9. Większość ludzi uznałaby mnie za zboczoną. 10. Nienawidzę podrobów, sam zapach wystarczy żebym gnała do Rygi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renatkaa
1. zdradzam partnerów, 2. uwielbiam się calować z moja przyjaciółką, 3. uwielbiam się całować, 4. nie mogę żyć bez kawy, 5. wpadam w dziwne związki zazwyczaj bez przyszłości, 6. nie umiem zaufać partnerowi, 7. siedzę na kafe, a miałam pisać pracę mgr, 8. obmacuję swoje piersi namiętnie i często, 9. nic jeszcze dzisiaj nie jadłam (nie licząc sernika) 10. uwielbiam pudelka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jestem w szczęśliwym związku. 2. Rozpoczynam akcje "Wiosna" - zaczynam biegać i ćwiczyć :p 3. Mój facet jest chory i teraz muszę mu usługiwać. 4. W maju kończę 21 lat 5. Chce mi się siku :P 6. Mam tylko 160 cm wzrostu i bardzo mi z tego powodu źle.. 7. Nienawidzę zimy ale za to kocham lato :) 8. Uwielbiam żelki :D 9. Chce iść na plaże, powygrzewać sie w słoneczku :P 10. Lubie malować paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lagunannnaaaaa
1. za 23 dni mam maturę 2. nigdy nie miałam chłopaka 3. boję się jeździć szybko autem 4. od roku nie widziałam mojej chrześniaczki 5. oglądam "na wspólnej" 6. piszę wiesze 7. tęsknię za dzieciństwem 8. codziennie chodzę do kościoła 9. mam słabość do gitarzystów 10. umiem śpiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackpearl20
1. Niedługo sesja... 2. Jadę za miesiąc na wykłady do Koloni 3. chyba muszę schudnąć.. 4. w sobotę jadę na zlot motocyklowy JEEEEAAA 5. podoba mi się Titus z Acid Drinkers :) 6. i wszyscy długowłosi faceci... 7. jutro idę oddać krew... 8. a potem na zakupy :) 9. i na ploty z dziewczynami, których nie widziałam już chyba ze 2 lata 10. jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andżelika D.
1.jestem asystentką proktologa 2.dorabiałam przed świętami wieszaniem jajek wielkanocnych w witrynach sklepowych. :\ 3.Lubie waldemara pawlaka :P 4.ugryzm mnie pies mojej siostry 5.sypiam czasem ze swoim sasiadem 6.podoba mi sie szatyn z drugiego piętra :P 7.czyba jestem nimfomanką :classic_cool: 8.Nie napiszę ilu miałam facetów :P 9.Lubie zapach potu 10.lubie alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojdsa
1) nie mogę o nim zapomnieć 2) potrzebuję więcej kasy ;) 3) nie cierpię pobierania krwi 4) uwielbiam chodzić do dentysty ;D 5) szaleństwo...kocham 6) chyba nigdy nie dorosnę 7) lubię kawę :) 8) chcę zacząc ćwiczyć 9) nie mogę o nim zapomnieć 2.... 10) cholera, czuję sie jakbym straciła swoją wielką miłość :) cóż wiem, monotematycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmineskawerona
1.nie cierpie facetow typu ciepla klucha,tzw.grzecznych facetow 2.mam zonatego kochanka 3.wpadam w zwiazki bez przyszlosci 4.kreca mnie faceci ktorzy mi sie podobaja ,a sa zajeci,wtedy robie wszystko by ich zdobyc,nawet na chwile 5.kocham bylego ,z ktorym bylam tylko 3 tyg. 6.nie uronilam nawet lzy po rozstaniu z facetem z ktorym bylam 7 lat,poczulam tylko ulge 7.jestem wredna 8.uwielbiam szampana 9.nie mam kolezanek 10 mam samych kolegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhhhmmmm mmhhmm
1. Pale i nie znoszę się za to 2. Pije i uwielbiam się za to ;) 3. Trąbie na pieszych na przejściu ;D 4. Wyciskam pryszczydła 5. Nałogowo oglądam filmy, szczególnie gdy postanawiam siąść nad praca magisterską :/ 6. Zaprzepaszczam talenty 7. Udaję, że jestem wokalistką rockową gdy nikt nie patrzy :D 8. Jestem zagorzałym antyklerykiem 9. KOCHAM Muzykę i uważam, że to jedyny przejaw metafizyki na tym świecie 10. Deklaruje, że denerwują mnie ludzie, a tak na prawdę was uwielbiam ;) a poza tym... lubię ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. jestem z facetem, który tak naprawdę na mnie nie zasługuje i sama nie wiem co mnie przy nim trzyma 2. lubię piwo i piję je zbyt często, a mimo tego nie mam specjalnie dużego trzęsącego się brzucha piwnego 3. chciałabym być chuda, a jestem tylko szczupła 4. cały czas uważam, że mam zbyt masywne nogi i za małe piersi 5. lubię siedzieć sama ze sobą, dlatego na razie nie czuję się gotowa na ślub 6. jestem okrutną zazdrośnicą 7. uwielbiam czuć się pewnie, a jestem z reguły bardzo niepewna 8. właśnie najadłam się jak świniak i mam wyrzuty sumienia 9. jestem zbyt nerwowa do jazdy samochodem, a mimo to jestem kierowcą 10. mój facet ucieka w pracę, kiedy jest coś między nami nie tak, co mnie nieprzeciętnie irytuje, bo sama nie mam się czym zająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. wciąż się odchudzam mimo ze jestem juz chuda 2. panicznie boje sie pająków 3. mam schiz- wszystko musi być '' równo do kanta'' łózko, ława, książki, flakon itp 4. spoznia mi sie okres :( 5. codziennie pije pol litra pepsi 6. chce w tym roku pojechac na wakacje do cieplego kraju 7. kocham swojego kota nad zycie:P 8. uwielbiam mielone 9. nienawidze kłamstwa 10. jestem nadwrazliwa i ciezko mi z tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ID.
1.Własnie słucham Markowskiej" kilka prostych prawd" 2. bardzo kocham swojego chłopaka z ktorym jestem juz 7 miesiecy 3.nie chce mi sie uczyc;/ 4....jestem przed okresem i jestem placzliwa 5.boje sie o bliskich , ze umra i juz ich nie zobacze 6.nie moge zdac prawka a uwielbiam jezdzic autem 7 uwielbiam tanczyc 8.chcialam, zeby cale zlo znikło ze swiata;/ 9.chce spelnic moje marzenia 10.ale jestescie spaczeni wrrrrrrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wszystko to mam
1 chodzilam z 2 chlopakami na raz 2 boje sie wody 3 w kazdy weekend ostro popijam-relaks 4 codziennie kloce sie z mama 5 nie potrafie gotowac 6 ale pieke pyszne ciasta 7 dlatego wciaz, mimo diet jestem +10 za duzo 8 mieszkam w krakowie 8 a chcialabym w warszawie 9 nie chodze do kosciola 10 wierze w Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRENER SZEWCZYK
1. nienawidze policji 2. jestem balaganiarzem 3. mam zdiagnozowane ahdh 4. przez 15 lat obgryzalem paznokcie, przestalem tydzien temu 5. rzucilem dziewczyne po 4 latach zwiazku, teraz mam nowa i kocham ja nad zycie 6. irytuja mnie metroseksualni kolesie 7. niecierpie smrodu w autobusie(zakladam ze jesli ktos jest w stanie wsiasc do autobusu to jest w stanie sie umyc na litosc boska) 8. jestem neurotykiem 9. mam kolege geja 10. moje najwieksze marzenie to wyprowadzic sie z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka_tiririri
1.kocham wakacje 2.uwielbiam spokój 3. ale tylko przez chwilę, bo nie moge za dlugo siedziec sama. 4.zaczęłam obgryzac paznokcie 5. nie wiem czy warto, ale i tak chce ciągnąc dalej pewną znajomosc 6. nie cierpię soczewek 7. okularów jeszcze bardziej 8. nie wiem co chce dalej robic 9. potrzeuję kasy 10. boję sie matury ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia416
1. mam małe cycki 2. i rozstępy na tyłku 3. do 16 roku zycia chodziłam do koscioła tylko po to zeby popatrzec na ministrantów 4. obgryzam paznokcie od 15 lat i nie moge przestac 5. spotkałam dzis na ulicy byłego jak szedł z jakąś panną za reke 6. pierwszego papierosa zapaliłam w wieku 10 lat, a w ciągu całego zycia wypaliłam w sumie jedną paczkę 7. miałam niecałe 15 lat kiedy po raz pierwszy upiłam sie do nieprzytomnosci i zygałam dalej niz widziałam. 8. czekam za prawdziwą miłosc i zdarza mi sie nie spac przez to całej nocy 9. zdarza mi sie zyczyc zle kolezanka 10. w dziecinstwie dostałam kostką brukową w głowe podczas zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Konrada
1.Lubie bawic sie penisem mojego chlopaka 2. Jak sie z nikim nie mam zamiaru spotkac to sie nie myje cały dzien 3. NIe lubie spotkan rodzinnych 4. Mam pasek z wlosków na cipce 5. Mam żółte zeby 6. Garbie sie 7. Kocham chlopaka ale marze by calowac sie z innym 8. Nie wyjde z domu jesli mam nieumyte wlosy 9. Mam włosy w odbycie 10. Boje sie lekarzy i do nich nie chodze nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×